Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek?

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Ja miałam jakiś tani , ale porządny jest, mocny, stabilny i nadaje sie na każdą trase. Już drugie dziecko w nim wychowuję i później zamierzam go sprzedać bo jest jak nowy.
    a co to za firma ? Właśnie ja już zauważyłam że cena nie zawsze idzie na równi z jakością I też co model to inaczej, jakby czasem inne firma w ogóle.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      A Ty Beatrise masz już wózek kupiony, czy nadal się zastanawiasz nad wyborem? Jaki typ? Nowoczesny? Retro?

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        Juz kupiłam, mam nowoczesny stateczek, firmy tutek, szaro niebieski, leciutki, bardzo zwrotny, dobrze się skłąda, nie zajmuje wiele miejsca i jest piękny i zgrabny

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
          Juz kupiłam, mam nowoczesny stateczek, firmy tutek, szaro niebieski, leciutki, bardzo zwrotny, dobrze się skłąda, nie zajmuje wiele miejsca i jest piękny i zgrabny
          Wyślij zdjęcie lub link, chętnie zobaczę jak wygląda.

          Ja mam używany, coś w tym stylu z Quinny. Ja mam w seledynowym kolorze, a ten co mi siostra dała, to nie wiem jaka firma, jest brązowy w białe paseczki, obydwa są 3w1.
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            Proszę bardzo
            Ja też polowałam na używki, bo szkoda mi było aż tylu pieniędzy na nowy, no ale ... nie miałam szczęścia, jakieś zdezelowane, a nie będę jechała prze pół polski czy się przekonać czy warto kupić taki wózek- a i większość osób nie chciało wysyłać, tylko odbiór osobisty:/
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Proszę bardzo
              Ja też polowałam na używki, bo szkoda mi było aż tylu pieniędzy na nowy, no ale ... nie miałam szczęścia, jakieś zdezelowane, a nie będę jechała prze pół polski czy się przekonać czy warto kupić taki wózek- a i większość osób nie chciało wysyłać, tylko odbiór osobisty:/
              Bardzo ładny, mi się bardzo podoba

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                a my zdecydowaliśmy sie na spacerówkę od quinny, model zapp xtra, zależało nam, żeby parasolka była lekka i zajmowała mało miejsca po złożeniu, mieszkamy w bloku na 3 piętrze. spacerówka dobrze się sprawuje, jeżdzimy około 8 miesiecy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek?

                  u nas córcia jeździ na razie gondolą Maxi Cosi

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek?

                    dobrze Wam się sprawdza ta gondola Maxi Cosi? da się ja złożyć?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      ja jeszcze nie zdecydowałam jakiej firmy wózek przydał by się lekki żeby nie dzwigac po schodach no i taki co by mało miejsca zajmował doradzicie coś ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek?

                        Napisane przez kjaroszka Pokaż wiadomość
                        ja jeszcze nie zdecydowałam jakiej firmy wózek przydał by się lekki żeby nie dzwigac po schodach no i taki co by mało miejsca zajmował doradzicie coś ?
                        A mieszkasz w domu czy w mieszkaniu? dużo będziesz musiała nosić wózek? My mamy Jedo i jestem zadowolona. Składa się bardzo szybko, rozkłada jedną ręką, ma bardzo dużą gondolę.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek?

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          A mieszkasz w domu czy w mieszkaniu? dużo będziesz musiała nosić wózek? My mamy Jedo i jestem zadowolona. Składa się bardzo szybko, rozkłada jedną ręką, ma bardzo dużą gondolę.
                          My również mamy Jedo i jest na prawdę super. Służy nam już do drugiego dziecka i nie widać śladów użytkowania, a do tego lekki i z dużą gondolą.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek?

                            Może w takim razie ja coś polecę,a mianowicie iż warto skupić się na wózkach Xlander,które są solidne,dobrej jakości i co ważne- są także bezpieczne dla naszego dziecka,a to kryterium powinnyśmy szczególnie brać pod uwagę podczas zakupu.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek?

                              Napisane przez kjaroszka Pokaż wiadomość
                              ja jeszcze nie zdecydowałam jakiej firmy wózek przydał by się lekki żeby nie dzwigac po schodach no i taki co by mało miejsca zajmował doradzicie coś ?
                              to ja bym na Twoim miejsu pooglądała rózne modele od Quinny. masz do wyboru zarówno trzy jak i czterokołowce. Gondola składana,lekki stelaż, nie za wielkie kółka.. mi sie optycznie podoba Quinny Mood na białym stelażu.
                              ale ja juz swojego w spacerówce woże.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek?

                                My wybraliśmy wózek wielofunkcyjny MYO z BabyStore24 i jesteśmy bardzo zadowoleni, zajrzyjcie na stronę i poczytajcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X