Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chcace jesc dzieci ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

    Moja też mnie przeraża nago te małe widoczne żebra eh lepiej wygląda w ciuchach hehe
    Kala my też chcemy powoli rezygnować z pampka ale czekam na ładniejszą pogodę

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

      Witajcie drogie mamy,
      Ja uważam że przede wszystkim należy skonsultować sie z pediatrą który sam oceni czy dziecko ma np niedowagę. Ja tak zrobiłam ze swoim wówczas 2,5 letnim dzieckiem. Owszem dzieciak ważył mało w stosunku do swojego wieku ale lekarz uznał że nie ma co karmić na siłę tylko spróboważ Apetizer (dostawała o połowe mniejszą dawkę niż zaleca producent, ze względu na wiek) a tak pozatym to syrop ziołowy to nie było się czym stresować. Zaproponował, żeby też robić zakupy z dzieckiem, żeby samo mogło wybrać co mu się podoba (uwaga tą zasadę stosowałam tylko w przypadku ryneczku gdzie kupowałam owoce i warzywa, w markecie mogłaby wybierać same słodycze . Pomogły też wspólnie przygotowywane posiłki podczas których dziecko mogło próbować smaków i samo się udzielało przy pomocy np. nakładanie wędlinki na kanapki, a największa radośc była przy przyrządzaniu ciasteczek. A że miałam potem bałagan w kuchni to już inna sprawa ważny był cel misji

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

        Napisane przez magdaaGdynia Pokaż wiadomość
        Witajcie drogie mamy,
        Ja uważam że przede wszystkim należy skonsultować sie z pediatrą który sam oceni czy dziecko ma np niedowagę. Ja tak zrobiłam ze swoim wówczas 2,5 letnim dzieckiem. Owszem dzieciak ważył mało w stosunku do swojego wieku ale lekarz uznał że nie ma co karmić na siłę tylko spróboważ Apetizer (dostawała o połowe mniejszą dawkę niż zaleca producent, ze względu na wiek) a tak pozatym to syrop ziołowy to nie było się czym stresować. Zaproponował, żeby też robić zakupy z dzieckiem, żeby samo mogło wybrać co mu się podoba (uwaga tą zasadę stosowałam tylko w przypadku ryneczku gdzie kupowałam owoce i warzywa, w markecie mogłaby wybierać same słodycze . Pomogły też wspólnie przygotowywane posiłki podczas których dziecko mogło próbować smaków i samo się udzielało przy pomocy np. nakładanie wędlinki na kanapki, a największa radośc była przy przyrządzaniu ciasteczek. A że miałam potem bałagan w kuchni to już inna sprawa ważny był cel misji
        Fajne rady, myślę że warto spróbować, na szczęście ten problem mnie nie dotyczy ale nigdy nic nie wiadomo kiedy dziecku się odwidzi i przestanie jeść. U nas na razie jesteśmy raczej na etapie chowania jedzenia przed córką, bo by jadła i jadła. Ale z dwojga złego to wolę to, że ma taki apetyt, chociaż nie raz potrafi zrobić histerię o jedzenie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

          Witam Jestem mamą prawie półrocznego szkraba Synek od początku był mega głodomorkiem, przez co musiałam go już dokarmiać mlekiem modyfikowanym... Kiedy miał tydzień jadł już po 90 ml, kiedy miał dwa 120 ml i tak musiałam mu zwiększać, bo się tego domagał. Ukończył 4 miesiąca i było mu mało 270 ml mleka zagęszczonego specjalnym zagęszczaczem. I bum ! Kiedy zaczęło się ząbkowanie synek stracił całkowicie apetyt... z 270 ml mleka zaczął jeść po 70, woli zdecydowanie pić niż jeść i nie wiem jak mam go zachęcić, by zjadł więcej. Nie chcę żeby chodził głodny he Pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

            Oj to mój tak samo zjadła, od samego urodzenia jak tydzień w szpitalu dostawał mleko mm to połozne mówił, że nie ma tak żartego dziecka jak on i tak mu po dzień dzisiejszy zostało. No ale to w koncu prawdziwy facet.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

              i pięknie moja córa też je dużo, ale całkiem zgrabniutka jest ^^

              Skomentuj

                     
              Working...
              X