Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Wszystko się teraz dosładza, nawet te herbatki fix ziołowe, dlatego żeby chociaż wtedy jak zażywam zioła na owulacje unikać tych wszystkich chemicznych i słodkich dodatków wybrałam Baby and mama med, bo tam jest tylko susz ziołowy i zero niepotrzebnych dodatków. Teraz cukier jest wszędzie i trzeba się nieźle nakombinować, żeby go unikać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty na chrzest

      Ja jestem chrzestna swojej siostrzenicy bardzo długo zastanawiałam się co jej kupić, ale wpadłam na pomysł że założę jej po prostu lokatę wpłacę pieniądze i tak do jej osiemnastych urodzin będę jej wpłacać jakieś pieniążki, ale oprócz tego można jeszcze dać jakiś symboliczny upominek

      Skomentuj


        Odp: Pomysły na prezent na chrzest

        Dobrym pomysłem na prezent z okazji chrztu będzie moim zdaniem pościel do łóżeczka dla dziecka,można kupić ciekawy zestaw w niższej cenie,chętnie pomożemy podczas wyboru.

        Skomentuj


          Odp: Pomysły na prezent na chrzest

          My dostaliśmy wymarzoną sesję fotograficzną. Niestety taki prezent jest dosyć drogi ale pamiątka na całe życie. Z innych prezentów to pościel,która też jest bardzo trafionym praktycznym prezentem.



          Skomentuj


            Odp: prezenty na chrzest

            ja podarowałam Gabi - pieniążki i kolczyki bardzo delikatne i subtelne, jakiś miesiąc temu siostra przebijała jej uszka i Gabrysia wygląda cudnie

            Skomentuj


              Odp: prezenty na chrzest

              http://www.abrakadabra.sklep.pl/cate...nty-na-chrzest dziewczyny polecam wam ta stronke. rzeczy, pamiatki sa przecudne mysle ze kazda wybierze cos extra. A oprocz pieniazkow zawsze pamiatka z chrzu jaks powinna byc tak na stale. My mamy ta srebrna grzechotke z data i godzina narodzin Mai. Jest zapakowana w sliczne pudeleczko, takze nie trzeba w nic juz pakowac. Sadze ze na tej stronce znajdzie sie oczywiscie i cos dla chlopcow i dziewczynek. A i niektre tez pamiatki mozna kupic na komunie dla chrzesniakow swoich.

              Skomentuj


                Odp: prezenty na chrzest

                My dostaliśmy dla Stasia sesję zdjęciową więc będzie miał pamiątkę na całe życie. Zdjęcia oprawione w pięknym albumie z wygrawerowana datą chrztu naprawdę fajna sprawa ale niestety kosztowna



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezenty na chrzest

                  Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                  My dostaliśmy dla Stasia sesję zdjęciową więc będzie miał pamiątkę na całe życie. Zdjęcia oprawione w pięknym albumie z wygrawerowana datą chrztu naprawdę fajna sprawa ale niestety kosztowna
                  oooo fajna sprawa - ja w końcu żałuję iż nie wybraliśmy się na sesje Zośki - była zaplanowana jak Gwiazda nasza miała miesiąc, ale trafiła nam do szpitala i potem dużo innych problemów spadło nam na głowę i gdzieś nam umknęło - a pomysł super na prezent naprawdę

                  Skomentuj


                    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                    Napisane przez marzenkap Pokaż wiadomość
                    Uzależnione dziecko od cukru? Po prostu człowiek przyzwyczaja się do smacznych dań, potraw i napoi bo nasz mózg nagradza go za to. Jeśli podejdziemy do tego w ten sposób, to wszyscy jesteśmy uzależnieni od wszystkiego co przyjemne i smaczne.

                    Od cukru się nie uwolnimy. Najlepszym przykładem są wędliny, gdzie firmy robiące je mówią, że ludziom średnio smakują produkty bez dodatków. Podobnie z mlekiem, gdzie coraz ciężej mleko poczuć....

                    Mój sposób na zdrowe jedzenie:
                    - sama robię chleb, potrzebny tylko dobry wypiekacz do chleba
                    - znajomości w zakładach mięsnych, masarni lub wędzarni
                    - z mlekiem nie mam rozwiązanego problemu ;/
                    - z cukru w herbatach i kawach można zrezygnować
                    - soki samemu można robić, blender i sokowirówka załatwią sprawę

                    Uważam że taka lista i już jesteśmy o te kilka kilo mniej cukru miesięcznie.
                    ja też ograniczam cukier - przynajmniej sie staram, pieke pieczywo i to w piekarniki - nie mam miejsca na opiekacz wędlinki zdarza mi się piec schab czy fileta z kurczaka i to potem ląduje na kanapke - wędlin sklepowych nie kupuje, mamy tutaj krówki w sąsiedztwie - ale jednak wole kupic w sklepie cukru też nie używam do napoi, gazowanych soków nie kupuje i nie pijam tylko woda

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                      A ja jako prezent dla dziecka z okazji chrztu polecam krzesełko do karmienia lub mebelki do pokoju z litego drewna,obydwa na pewno będą trafne i ucieszą zarówno dziecko jaki rodziców.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty na chrzest

                        Nom sesja zdjeciowa to fajna pamiatka, W ogole teraz wystarczy wpisac haslo w allegro i zobaczcie ile cudow wyskakuje. Teraz jest w czym przebierac, moaj jedyna pamiatku z chrztu jest swieca ktora na moim chrzcie trzymal moj chrzestny....

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty na chrzest

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          Nom sesja zdjeciowa to fajna pamiatka, W ogole teraz wystarczy wpisac haslo w allegro i zobaczcie ile cudow wyskakuje. Teraz jest w czym przebierac, moaj jedyna pamiatku z chrztu jest swieca ktora na moim chrzcie trzymal moj chrzestny....
                          ja też mam taką świecę i kartki z chrztu też mam takie

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty na chrzest

                            No tak, kiedys nie bylo specjalnie fajnych pamiatek hehe Te swiece tez wygladaja w sumie brzydko , teraaz produkuja z data chrztu oraz imieniem. Maja sliczny deliaktny kolor a nei taki ochydny zolty

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty na chrzest

                              Ja mam inne zdanie na ten temat. Uważam, że pieniądze szybko się rozejdą i jestem raczej zwolennikiem pamiątek. Chciałabym aby dziecko miało jakiś prezent który będzie mu przypominał osobę od której go dostał. Pamiętajmy też, że jest to sakrament kościelny więc prezenty mogły by być związane z wiarą. Podobają mi się srebrne obrazki z dedykacjami, łańcuszki z medalikami czy biblie dla dzieci.

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty na chrzest

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Ja mam inne zdanie na ten temat. Uważam, że pieniądze szybko się rozejdą i jestem raczej zwolennikiem pamiątek. Chciałabym aby dziecko miało jakiś prezent który będzie mu przypominał osobę od której go dostał. Pamiętajmy też, że jest to sakrament kościelny więc prezenty mogły by być związane z wiarą. Podobają mi się srebrne obrazki z dedykacjami, łańcuszki z medalikami czy biblie dla dzieci.
                                jesli chodzi o p[ieniadze to nei maja prawa szybko sie rozejsc bo to nei pieniadze rodzicow a dzieci. Wiec rodzic powinien je trzymac bo wydac na dziecko ktore czegos akurat potrzebuje a chrzestny po to je daje by kupic dla dziecko cos co jest potrzebne. Ale dladziecka a nie dla rodzica!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X