Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Nie tylko dziewczyny, Panowie też tutaj są :P
    sprzęt rehabilitacyjny wrocław dla Twojego dziecka...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Czesć mam na imię Janina i jestem szczęśliwą matką 2 letniego Ksawerego ) Szukam osób z którymi mogłabym wymienić się doświadczeniami z macierzynstwa oraz może zawrzeć nowe znajomości bo w swoim towarzystwie nadal jestem jedyną mamusią.
      Pozdrawiam wszystkich!
      Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam wszystkich na forum! Właśnie się zarejestrowałam i myślę że będę tu często zaglądać.

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam serdecznie wszystkie użytkowniczki forum .... bardzo się cieszę że tu trafiłam, jestem w szóstym miesiącu ciąży i mam wiele pytań i wątpliwości związanych z porodem i nie tylko, liczę na waszą pomoc

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam,
            u mnie podobnie 6 miesiąc ciąży..końcówka zbliża się wielkimi krokami, dlatego postanowiłam poszukać niezbędnych informacji właśnie na tym forum

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Witajcie Dziewczęta!

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Witam serdecznie na forum jakiś czas temu dołączyłam do forum już niebawem będę szczęśliwą mamą jak na razie jeszcze czekan z niecierpliwością i bardzo się denerwuję .... dlatego właśnie tu jestem ... pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Witam was dziewczyny na forum... już od jakiegoś czasu tu zaglądam ale teraz będę znacznie częstszym gościem ponieważ tak jak zapewne niejedna z was spodziewam się dziecka w związku z czym na pewno będę chciała się wymieniać z wami moimi doświadczeniami i nie tylko

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    zawsze

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Cześć wszystkim,
                      Już od dawna zaglądam na to forum i nie tylko, powiązane strony też. Dzisiaj założyłam konto i się przedstawiam, ponieważ jestem w 8 tyg ciąży. Jestem pierwszą przyszłą mamą w gornie moich znajomych, także nie mam z kim pogadać, a pytań i wątpliwości oraz radości jest wiele
                      Dzieki z gory za odpowiedzi i cierpliwość.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Napisane przez suz_88 Pokaż wiadomość
                        Cześć wszystkim,
                        Już od dawna zaglądam na to forum i nie tylko, powiązane strony też. Dzisiaj założyłam konto i się przedstawiam, ponieważ jestem w 8 tyg ciąży. Jestem pierwszą przyszłą mamą w gornie moich znajomych, także nie mam z kim pogadać, a pytań i wątpliwości oraz radości jest wiele
                        Dzieki z gory za odpowiedzi i cierpliwość.
                        Witamy, jak samopoczucie na początku ciąży? Dolegliwości jakieś są? Ja już swoja córcie mam na świecie więc jeśli coś to pytaj śmiało - postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          suz - witaj, bardzo nam miło

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Takie fora są bardzo pomocne... Żałuję, że trafiłam na forum dopiero kilka miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka, ale lepiej późno niż wcale. Otrzymałam świetne rady i bardzo się z tego cieszę, a teraz chętnie też się podzielę radami

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Witam
                              Ja również chciałam się wpisać. Jestem mamą dwójki wspaniałych smyków
                              Jeden maluszek dopiero przyszedł na świat, a drugiemu prawie pięć wiosenek mija Oba skarby są moim najwspanialszym szczęściem oczywiście z ich wspaniałym tatusiem.

                              Na forum trafiłam przez przypadek w poszukiwaniu opinii o kosmetykach dla maluszków i pozostanę na długo dłużej. Fajnie jest móc powymieniać się doświadczeniami z innymi spełniającymi się rodzicami

                              Pozdrawiam wszystkich

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Beatrice, Angelika - Witajcie !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X