Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mowisz ze nie masz juz skurczy- moze to wlasnie cisza przed burza polecam kurczka curry to podobno wywoluje porod!! zazdroszcze Ci ze juz jestes tak blisko- ja jeszcze 18 dni do porodu a w koncu zawsze moge urodzic po terminie!



    Skomentuj

    •    
         

      hej
      ja urodzilam Anie 30 grudnia, ale dlugo bylysmy w szpitalu i dlatego sie nie odzywalam. porod byl bardzo w porzadku - pani polozna super, trwal kilka godzin z czego ostatnie 40 min tj skurcze parte byly okkropne a cala reszta naprawde spoko. Dzidzius mial problemy z oddychaniem i silna zoltaczke wiec bylysmy w szpitalu 8 dni, ale teraz juz sie wszystko normuje tylko niezby chce przybierac na wadze, czym sie okropnie martwie. Przy urodzeniu Ania wazyla 3500 a mierzyla 56 cm a teraz 2 tyg po porodzi wazy 3410. Lekarze kaza mi ja czesciej karmic a ona i tak wisi przy cycu prawie na okraglo tyle ze przewaznie przysypia a proby obudzenia jej sa naprawde ciezkie.
      Nie wiem co mam zrobic i czy rzeczywiscie powinnam sie tym tak zamartwiac?
      pozdrawiam zycze udanych porodów i przesylam link do galerii ze zdjeciam Malenstwa )

      Galeria ze zdjęciami Ani

      Skomentuj


        oj, obawiam się że w kwietniu będą newsy o skurczach...później cisza... a następnie wieści kto kogo ma... i znów cisza...
        Ech, ja mam nadzieję, że w kwietniu to już będę miala malca przy sobie, bo termin mam na koniec marca.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          oj, obawiam się że w kwietniu będą newsy o skurczach...później cisza... a następnie wieści kto kogo ma... i znów cisza...
          Ech, ja mam nadzieję, że w kwietniu to już będę miala malca przy sobie, bo termin mam na koniec marca.
          Masz racje,Te dziewczyny co mają terminy porodu na druga połowę kwietnia dopiero w tym miesiącu będą się chwalić swoimi pociechami.My może już w drugiej połowie marca będziemy szczęśliwymi mamusiami
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            no w końcu się ruszyło
            Jak się czujecie??? Jak stan gotowości pokoikowo wyprawkowej???
            Czekacie na chłopców, czy dziewczynki???

            Ja oczekuję synusia i lekarz twierdzi, że poznamy się ok 23.03. choć już 5 tygodni temu malo brakowało... synek pchał sie na świat
            Ale siedzimy dalej "w kupie" i czekamy z poznawaniem
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
              Masz racje,Te dziewczyny co mają terminy porodu na druga połowę kwietnia dopiero w tym miesiącu będą się chwalić swoimi pociechami.My może już w drugiej połowie marca będziemy szczęśliwymi mamusiami
              Masz racje też mam nadzieje,że dzidzia przyjdzie na świat w terminie albo troszke wcześniej zaczełam chodzic na szkołe rodzenia chociaż 15 miesiecy temu rodziłam to już nic nie pamiętam hehehehe




              Skomentuj


                n o w a

                Wiatm
                Jestem nową przyszłą mama na forum.
                Cały czas czekam na maleństwo, które powinno sie pojawić 21.01, ale mam nadzieje, że to nastąpi szybciej....pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  oj, obawiam się że w kwietniu będą newsy o skurczach...później cisza... a następnie wieści kto kogo ma... i znów cisza...
                  Ech, ja mam nadzieję, że w kwietniu to już będę miala malca przy sobie, bo termin mam na koniec marca.
                  ja mam termin na 6 kwietnia więc też istnieje możliwość że urodze pod koniec marca, ale najważniesze żeby mała była zdrowa, a czy to bedzie marzec czy kwiecień to bez znaczenia
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                    ja mam termin na 6 kwietnia więc też istnieje możliwość że urodze pod koniec marca, ale najważniesze żeby mała była zdrowa, a czy to bedzie marzec czy kwiecień to bez znaczenia
                    dokładnie, zdrówko najważniejsze!!! Ja się zaczynam cieszyć, bo chyba synek się wreszcie znudził "biciem matki" i wczoraj był dość spokojny i dziś też tylko pojedyńcze ruchy To głupie, ale się wyspałam i cieszę się z tego spatku aktywności. Poza tym rośnie mi mój rozstęp "pokopniakowy" i nerwowo rozglądam sie za następnymi
                    Kala, a masz już imie dla córeczki??? Ja ciągle nie mam dla synka (bo też bylam gotowa na córcię),a upatrzyłam sobie piekną pościel do łóżeczka i gratis dodają literki (imie) dziecka. Więc nie mogę kupic puki coś nie wymyślę..a jest tak śliczna, że mnie trzęsie
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                      Masz racje też mam nadzieje,że dzidzia przyjdzie na świat w terminie albo troszke wcześniej zaczełam chodzic na szkołe rodzenia chociaż 15 miesiecy temu rodziłam to już nic nie pamiętam hehehehe
                      Paulinchen podziwiam odwagę Moja koleżanka też rodzila w ok rocznym odstępie i wiem ile bidulka się namęczyła... chociaż teraz ma 2 chłopaków, którzy lataja, jedzą sami, ubieraja się (powiecmy, ze sami ) i świetnie się ze soba bawią. A Anetka o pieluchach już zapomina...
                      Ja będę rodzić pierwszego malucha, ale już mąż pyta o córeczkę...
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja mam termin na 24-27 kwiecień ale chciełabym urodzić tak między 10 a 24 kwietnia, bo tak będzie moje kochanie w Polsce .
                        Jak śpicie dziewczyny bo ja mam problem ze znalezieniem miejsca co 5 minut przekręcam sie z boku na bok i jeszcze to siusianie 3-5 razy na noc a do tego od 3 dni mam takie straszne skurcze łydek ze budze sie w nocy z krzykiem
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                          Ja mam termin na 24-27 kwiecień ale chciełabym urodzić tak między 10 a 24 kwietnia, bo tak będzie moje kochanie w Polsce .
                          Jak śpicie dziewczyny bo ja mam problem ze znalezieniem miejsca co 5 minut przekręcam sie z boku na bok i jeszcze to siusianie 3-5 razy na noc a do tego od 3 dni mam takie straszne skurcze łydek ze budze sie w nocy z krzykiem
                          Co do spania to mam to samo, siusianie i szukanie wygodnej pozycji zajmuje mi większą część nocy. Skurcze jeszcze mi nie dokuczają ale pewnie też przyjdą z czasem. Teraz jeszcze chora jestem więc strasznie się męczę.
                          Graża słyszałam że na skurcze bardzo dobry jest magnez, najlepiej musujący. Podobno pomaga bardzo
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Ja mam termin na 29 kwietnia ale lekarz mi zapowiedział, że mogę nawet miesiąc wcześniej urodzić przez to moje ciśnienie...
                            Dziewczyny mam pytanie- Czy któraś z Was ma takie uczucie, że zaraz zemdleje. Ostatnio mi się to często zdarza, stoje sobie i nagle robi mi się ciemno przed oczami i tak słabo, że muszę usiąść Doświadczyłyście czegoś takiego?
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Yoenne jutro ide do ginekologa i dowiem sie czy moge brać ten magnez, a co do twoich dolegliwości to miałam tak tylko po tym jak bardzo sie spieszyłam i wbiegłam po schodach i jak schyliłam sie po torebke i sie podniosłam to zalała mnie fala ciepła i miałam uczucie jak bym miała zemdleć więc weszłam jeszcze do domu 5 minut odpoczęłam i mi przeszło ale to co innego bo ty masz to tak samo z siebie a jakie masz wyniki badań krwi bo może czegoś masz za mało albo za dużo
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                Kala, a masz już imie dla córeczki??? Ja ciągle nie mam dla synka (bo też bylam gotowa na córcię),a upatrzyłam sobie piekną pościel do łóżeczka i gratis dodają literki (imie) dziecka. Więc nie mogę kupic puki coś nie wymyślę..a jest tak śliczna, że mnie trzęsie
                                nator1 ja mam dwa imiona tzn Pola albo Sonia , ale zdecyduje jak ją zobaczę
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X