Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minęły Wam święta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak minęły Wam święta?

    U nas rodzinnie i za stołem....trzeba teraz się poruszać
  •    
       

    #2
    Ja to po tych świętach to jestem bardziej zmęczona niż przed nimi. Mieliśmy dużo gości więc bieganina od kuchni do salonu i z salonu do kuchni ble

    Skomentuj


      #3
      Ja tez nie moge powiedziec ze odpoczelam w swieta,mielismy gosci,bylo glosno,maly zabkuje wiec nie sypia zbyt dobrze.Poza tym tesciowa byla z wizyta(prawie 3 tygodniowa)i swoim wtracaniem sie i krytykowaniem wszystkiego zalatwila swiateczna atmosfere .

      Skomentuj


        #4
        Cześć dziewczyny,
        my siedzieliśmy na głowie moim rodzicom, ale było bardzo sympatycznie i miło. Muszę powiedzieć, że odpoczęłam od dużego miasta
        szkoda tylko, że śniegu nie było

        Skomentuj


          #5
          a ja nie czulam swiatecznej atmosfery. bylo jakos tak malo swiatecznie.
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            #6
            My głównie byliśmy w gościach przez całe święta i dopiero w weekend odpoczęliśmy,siedząc w domu.Ja juz nie mogłam patrzeć na to "świąteczne" jedzenie...
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak minęły Wam święta?

              moje święta niestety nigdy nie są rodzinne, bo mam straszną awersję do świąt, moja matka strasznie krzyczała w święta i postanowiłam że będę zawsze święta spędzać sama, mój facet to szanuje i jeździ do rodziców

              Skomentuj

                     
              Working...
              X