Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniasosa czy twoja Lena ma smoka bo zazwyczaj dzieci które nie mają smoczków bardzo duzo piją bo ona wolą ssać smoki a przy okazji wypijają litry tak jest z Filipem mojej Karolci i tak miałam z synem on pił prawie cały czas bo brakowało mu smoka dzieci w tym wieku mają jeszcze instynkt ssania i dlatego zaspokajają sobie czym się da a to rogi od pieluchy albo pościeli a to palce różne dziwy
    moja ogólnie jak wypije 50ml dziennie to sukces
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ma smoka jak idzie spać, tak w ciągu dnia bez okazji spania sama go nie chce i wyrzuca więc to raczej nie to, ona chyba poprostu lubi pic bo ona jak chce jej sie pic to tak smiesznie mlaszcze i pokazuje albo przynosi butelke i rzuca nią we mnie ( to taka forma prosby o picie )
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Oskar też non stop pije.pije i leje..i pije i pije..i znowu leje..:/ non stop pije.dziennie to ponad 2 litry wypija herbaty ;/ niewiem co go tak zaczeło suszyc ostatnio ale jak raz na 15 min sie nie napije to taki wisk w domu jakbym go wrzątkiem oblala ;/
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no własnie u nas to samo, na pampersy nie wyrabiamy
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej , my dzisiaj znów bylismy u babci i dopiero wrócilismy, Bartek chyba polubił podróże z mamą bo o dziwo grzeczny jak nigdy jechał i nawet próbował ze mną [po swojemu rozmawiać ,
            co do słodyczy to mały je tylko buły maślane i herbatniki, czasami serniczek u babci , czekolady mu nie dajemy bo ma problemy później z kupą , tylko teściowie czasami potajemnie mu wciskają ale ja wiem kiedy bo zawsze wypaprany przychodzi.
            A z piciem różnie raz pije dużo herbatki , soczków a niekiedy nie, ale jak tak dużo pije to z pampersami też nie wyrabiam
            Inka co do tej luteiny to lekarz tez mi kiesyś przepisał i powiedział że jak do 21 dni nie dostane okresu to mam przyjść na USG bo może jestem w ciąży (trochę mnie nastraszył) ale po tygodniu dostałam odstawiłam luteine i zaczęłam brać YAZ i teraz mam spokój
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobranoc dziewczyny
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam dziewczynki.Ja na chwilkę tylko wpadłam bo was czytam skończyłam na str 668 ,, tak mnie naszło bo rok temu i dokładnie dwie godziny temu zaczął się poród mojego księcia........ał skończę rano heh. Działo się działo. Oki uciekam do młodego bo się wierci. Jutro doczytam i napiszę. Dobranoc dziewczynki i miłej i spokojnej nocki dla naszych księżniczek i książąt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No i znów dzionek kolejny zleciał jak z bicza strzelił. No widzę, że same łakomczuchy na tym forum. Kala nie martw się, może by wizyta u dietetyka dziecięcego pomogła, próbowałaś. Poza tym powinnaś zrobić Poli badania, jeśli jest zdrowa i dobrze się rozwija to nie ma powodów do niepokoju. Ja bym jednak poszła do dietetyka.

                  Aniasos
                  może to i dobry pomysł, żeby nie dać poznać dziecku słodyczy ale ja tam myślę, że na tym właśnie polega dzieciństwo, pychoty, łakocie i same radości i przyjemności. Można przecież robić to z głową. Nie trzeba zaraz tylko batonami dziecka karmić, ja tam Hani nigdy nie żałowałam ale ona sama sobie znalazła swój umiar. Wcina to na co ma ochotę. Nie dostaje za często słodkości bo nie przepada za nimi ale w ogóle jej nie dać lizaka czy kinder czekoladki to bym chyba nie mogła. Taka radość z tego cukierasa
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no to ja nie będę czekała do jutra więc

                    Mateuszku

                    Nasze kochane słoneczko
                    obchodzi dziś swoje pierwsze święto...
                    Z tej okazji mamy dla Ciebie
                    nie tylko życzenia,
                    ale i 1000 buziaczków,
                    bo Cię bardzo mocno kochamy...
                    Rośnij duży w zdrowiu i miłości...
                    cioteczka z dziewczynkami
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      lecę lulu bo M już poszedł spać

                      jutro moja kumpela wylatuje do Irlandi widziałam ja tylko 4 godziny i już za nia tęsknie mieszka tam z rodziną już 2,5 roku tam urodziła sie jej córeczka starsza od Hani o 2 miesiące ale powiem wam ze o jeden raz większa i taka opalona moja niby duża i grubiutka a przy niej drobnica ale za to ładnie się bawiły no ale przyjedzie na wakacje na dłuzej,będę liczyć dni

                      do juterka kochane
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć

                        wszystkiego naj dla Mateuszka z okazji 1 urodzin

                        ja dzisiaj mam urlop i jadę z Gabi na zakupy, muszę coś zacząć kupować dzieciom na wyjazd, bo w sumie miesiąc został i kilka dni
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Sto latek dla Mateuszka !!!
                          Dzień dobry tak wogóle
                          Wpadłam na chwilkę bo jem śniadanko.Inka ja też brałam luteinę(dopochwowo),oj z 5 lat jak nie dłużej.Ja brałam zawsze 16-tego dnia cyklu przez 10 dni i po dwóch dniach od odstawienia zawsze był okres.Niewiem co Ci napisać,może się stresujesz,czymś martwisz stąd to opóznienie..???Zajrzę w moja ściągawkę i ci jeszcze napisze - mam notesik w którym zapisuje wszystkie okresy i tabletki jakie brałam,może coś znajdę.
                          Narka bo Izunia maluje sie kredami

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej hej
                            u nas pogoda robi sie super słoneczko świeci mam nadzieję że bedzie ciepło

                            dziewczyny znowu powstawały przed 6 i marudzą zaraz chyba Hanie kulne lulu a potem skoczymy na spacerek do sklepu i do sąsiadki
                            muszę zaraz umyć głowe dziś ma mi przyjechać gościu kibelek wymieniać i muszę zaraz z piżamy wyskoczyć co by mnie w niej nie zastał

                            co do okresu to pewnie tylko tak się przeciąga człowiek im więcej myśli tym bardziej się nakręca a im bardziej się nakreca tym dłużej nie ma okresu
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Sto lat Mateuszku :*
                              Ja dzis padam na ryj..;/ Oskar wstał ok 5 i teraz zasnął ale to co dzialo sie 15 min temu to było nie do wytrzymania.niewiem czemu ale on ostatnio zrobił sie taki histeryk ze już mam go dosc.nic mu nie pasuje, non stop cos jest zle, niechce siedziec na spacerze w wozku dluzej niz 10 min.zaraz sie ndzi wszystkim ( no samochody by mogł prowadzac cala dobe :/ )z jedzeniem tez ostatnio szaleje.niby je ladnie ale są dni ze najpierw chce jesc po 2 lyzkach wypluwa jak odchodze z miseczką to jest wisk bo chce jesc i tak w kolko!po całym dniu takich atrakcji jestem tak wsciekla na wszystko i wszystkich ze mam ochote cos komus zrobic a tu męża niema i niema na kim sie wyzyc...;/
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dziewczyny
                                U nas tez slonko juz swieci, niebo blekitne i oby tak juz zostalo.
                                Wczoraj wieczorem probowalam sil z masa cukrowa, kiedys juz ja robilam i wyszla super, a wczoraj wzielam inny przepis i kaplica, nic totalnie nic nie moglam zrobic, tak sie dziadostwo kruszylo, zaczalam juz calkiem mieszac, to juz calkowita masakra, ale dobrze ze teraz to probowalam, a nie na urodziny, bo bym chyba osiwiala z nerwow, do 11 w nocy siedzialam i guzik mi wyszlo, juz mam nauczke, zeby w takich robotkach trzymac sie IDEALNIE przepisu, nawet Wam chyba zdjecia nie pokaze, bo sie wstydze ,
                                Majorka jednak zrobie na biszkopcie zwyklym ten torcik, o wiele mniej pracy, i schludniej to wyglada, nie no bedzie dobrze, wczoraj juz sie zaklinalam, ze juz nie tkne sie tej roboty, oooch bluzgi szly, ale dzisiaj juz bym najchetniej do sklepu gnala po puder na mase
                                Last edited by vini-miki; 28-04-2010, 08:53.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X