Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    U mnie dzieciaczki już śpią więc chwilka dla siebie.
    Yoenne Twoja Hanulka jak księżniczka wygląda na zdjęciach.To urodzinki robiliście sobie w sali zabaw,tak?


    Kacperos coraz więcej chodzi sam,jeszcze trzeba go pilnować,bo czasami traci równowagę.
    Nitkai Majorka Wasze szkraby już chodzą same?

    Zastanawiałam się dlaczego tyle dziewczyn już tutaj nie zagląda albo bywa bardzo rzadko.Pewnie mają dużo na głowie,mało czasu lub pracują .
    Albo poprostu im się znudziło forum?

    A pamiętacie jak nazywała się ta dziewczyna co miała problemy z mową i chyba urodziła synka?Próbuję sobie przypomnieć ale nie mogę
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      madzik ja też pracuje i to od lipca tamtego roku, mam dwoje dzieci i jakoś mam czas i chęć tu zaglądać , więc to chyba o brak czasu tylko nie chodzi

      a co do tej dziewczyny o którą pytasz to chyba była sylka czy jakoś tak , ona urodziła chłopczyka co miał rozszczep kręgosłupa , tak myślę że to ona

      a moja Polka od wczoraj zaczyna sie sama puszczać , bardzo sie chwieje ale od kanapy do mnie jakoś przetupta , wiem że na was to wrażenia nie robi bo wasze dzieci już dawno chodzą, ale moja Pola ze wszystkimi fizycznymi umiejętnościami troszkę później, ale ważne że do przodu
      Last edited by kala8; 21-04-2010, 21:15.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kala tak,to jej chłopczyk miał problemy zdrowotne,ciekawe co tam u nich?
        Ja wiem ,że można pogodzić wiele rzeczy i znależć czas,i chyba masz rację ,że o jego brak tutaj nie chodzi....
        A Pola kiedyś nadgoni rówieśników,wiem coś o tym,bo sama byłam wcześniakiem ,z wagą urodzeniową 1870g
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Madzik trzeba by się cofnąć do starego forum w oczekiwaniu na dziecko tam są nasze stare posty i pogrzebać troszkę ale to chyba nie Sylwia b choć jej też mi brakuje ciekawe co u niej słychać i jak mały tyle dziewczyn odeszło ze aż żal szkoda by było żeby to wszystko się rozpadło,ja może nie pracuje ale też mam sporo roboty w domu a i tak cały czas aktywna jestem
          a wiecie mam zamówienie na następny tort na niedziele także mam weekend z głowy bo i piątek i sobota no i teraz niedziela ale zawsze to przyjemność tworzenia
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Mnie też się zdaje,że to nie Sylwia.Trochę szukania by było na starym forum A zlisty medalowej nie kojarzysz?

            I jakiego torcika będziesz tworzyć?
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hejka

              ja znowu brak czasu jutro cos popisze a to Sylwia b byla tu u nas o ktora madzikowi chodzi ale nie wiem co u niej, kiedys pisalam na gg ale nie odpisala
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej dziewczyny

                widze ze wspominacie troche

                majorka wielki szacun za te twoje torciki

                dziewczyny dzieciaczki cudne

                moja nikola juz 3 noc spedzi w lozeczku tak to zawsze spala ze mna albo w wozku
                ale ostatnio wypadla mojej mamie z wozka jak spala i teraz postanowilam ze spi w lozeczku zeby sobie czegos nie zrobila
                ale jestem nawet mile zaskoczona bo wstaje tylko 2 razy w nocy i daje jej butle z mlekiem sztucznym i sie klade do lozka a ona jak sie napije to zuca obok siebie butle i tez spi

                teraz musze ja nauczyc zeby sama zasypiala jak to zrobic??

                wczoraj miala Nikola szczepionke
                i ta lekarz jest *****nieta musze sie od niej przepisac
                wyobrazcie sobie ze moja nikola plakala bo nie lubi tego zagladania do gardelka no i puzniej ja badala a moja nikola jej nono no zrobila a ta do mnie z ztekstem ze prsze nie uczyc dziecka agresji!!! czaicie co za idiotka
                a ja do niej ze uwaza Pani ze jak dziecko roczne robi nonono to to jest agresja?!!!
                wariatka stara

                lece zaraz spac kochane:*
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No i nadszedł wieczorek
                  Madzik no w sali zabaw, tak mi było najwygodniej i dzieciaki się wyszalały porządnie

                  Ja jestem po wieczornym joggingu, idę teraz się wykąpać i spać. Jutro mamy wizytę u lekarza i szczepienia.

                  Dobranoc Kobitki
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Syrwunia ona rzeczywiście porąbana ale tak jak to mój M powiedział "pewnie nie ma dzieci" i chyba tak też jest bo jak tu sie o głupie nu nu obrazić a po drugie to sobie zasłużyła

                    ja też w tygodniu pójdę na szczepienie ale po tym pobraniu krwi to się panicznie boję brrrrrrr aż mam gęsia skórkę

                    a co do torcika to jeszcze nie wiem chciałam zrobić torebkę ale mój M twierdzi ze dla kobiety 42 letniej na urodziny to nie wypada ale zobaczę co jej mężek powie jak mu dam trochę do wyboru w piątek robie 4 kg suszarke do włosów a w sobotę mały na 30 urodzinki taki zwykły

                    no i chyba będe spadać lulu bo choróbsko mnie rozkłada jak aspirtna nie pomoże to antybiotyk wezmę
                    pa do juterka
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej ho baby

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Siedze sobie wlasnie z Maikiem, jak nigdy...wstal dzisiaj o 7, a Vincent jeszcze spi...masakra..az zagladalam pod koldre czy aby oddycha, niepamietam, kiedy on do 8 pospal!!! chyba jakies poltorej roku temu a moze i wiecej
                        Sylwia, dziwie sie baaaardzo, ze tylko raz z wozka wypadla! mOJ MALY GAMONIEK nawet by sie nie polozyl na plasko w wozku, no i racja, ze przenioslas Nikole do lozeczka, jesli wytrzymasz - daje Ci 3 dni - i Nikola bedzie zasypiala sama - trzeba ja tylko najzwyczajniej w swiecie przyzwyczaic do nowych zasad....czyli tulisz, kladziesz do lozeczka,najlepiej jak juz widac, ze jest zmeczona, ale tez nie przemeczona, bo bedzie "glosniej" ,
                        mowisz, ze idziemy spadku, lulu czy co tam sobie gadacie, dajesz buzi i wychodzisz, niewiem jak jest "ksiazkowo", ale ja dawalam 5 minut na rozpacz, przychodzilam, przytulalam, ale juz bez zadnego mowienia , ukladalam z powrotem do snu i wychodzilam, no u mnie to dlugo nie trwalo, bo ja oduczlam Vincenta "zlych nawykow" od babci, on sam zasypial od malenstwa a jak byla babcia, no to jak mozna jej bujania odmowic, nie? no wiec dwie nocki chyba takie byly, a pozniej juz luzik.

                        Maiki znowu rozdarty byl od malenkosci, ale on czy na rekach czy w wozku czy w lozeczku, nooo, to logiczne, ze wybralam lozeczko, tam mogl sie wyplakac do woli, chociaz przy nim to juz musialam uwazac zeby Vincenta nie obudzil, to juz czesciej do niego zagladalam

                        a teraz idziemy przebierac kuuupe
                        Last edited by vini-miki; 22-04-2010, 08:15.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A co to za Hej ho baby
                          i to wszystko pisać mi no więcej bo poczytać nie ma co

                          u nas nocka super ale mnie rozkłada i gardło tak boli że gadać nie mogę dobrze ze do was klikam a nie mówie,mój synuś dziś z okazji dnia ziemi sadzi kwiatki w szkole poleciał z bratkiem i tują może plusik mu wpadnie

                          wyobraźcie sobie ze pare kilometrów ode mnie dokładnie koło Świebodzina facet który żył ze swoją kobietą w konkubinacie wzioł zrobił jej na złość i powiesił ich 2,5 letniego syna i zadzwonił do niej ale już nie zdążyli i sam się też powiesił masakra co sie na tym świecie dzieje co mu był winien ten maluch mógł ją powiesić jak mu podpadła

                          Hanka właśnie walczy z krzesełkiem uczydełkiem i przesuwa je w różne strony i gada coś do niego po swojemu

                          pochwale się wam ze mój syneczek w tamtym roku złowił dużego karpia i leszcza no i mój M wysłał jego zdjecia na konkurs do gazety wędkarskiej i wczoraj jego zdjęcia ukazały sie w gazecie i ma 2 brązowe medale i wygrał błystki jakiejś niby super firmy ale mamusia jest dumna ale tatuś chyba bardziej
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Moja Hania też zasypia w łóżeczku sama tylko w nocy o 4 jakoś się kreci i biorę ja do siebie ale jest też tak ze prześpi całą noc w łóżeczku u mnie każde spało chyba do pół roku ze mną a potem do swojego Marek to do 4 lat spał w łóżeczku potem (jak mama połamała łóżeczko)kupiliśmy mu łóżko,Maja trafiła do swojego łóżka w grudniu przed porodem bo chciałam ja odzwyczaić od łóżeczka żeby potem nie było wojny o nie ogółem nie narzekałam na moje dzieci

                            Syrwuniatrzymamy kciuki za twój sukces łóżeczkowy

                            właśnie dostałam smsa ze Peepa była wyśmienita,jak ja lubię robić cos co komuś sprawia przyjemność a szczególnie dzieciom
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              wow, no Majorka Twoj synus, to raczej do tych bystrzakow nalezy, co nie?
                              A to Hej baby, to tak, zebys mnie nie wyprzedzila :P

                              Wiesz co, ja nie moge sluchac takich historii, no od razu mysle o swoich dzieciach i lzy w oczach, no tragiczne, ze takie jelopy (z ilorazem rownym 70) po swiecie chodza, no bo kto moglby wpasc na to? albo psychicznie chory czlowiek, albo taki debil, ktory jest po prostu za gluuuupi na jakies przemyslenia glebsze, normalnie brak slow.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                powklejam zdjecia z tortami, ktore mam na oku, Miki najbardziej lubi Bumbe - to ten klown, no i Tomka, niewiem jeszcze ktory, ale wszystkie sa piekne, haha ciekawe co wyjdzie u mnie, Majorka ja jednak zrobie ten sernik na zimno tyle ze normalnie na biszkopcie i pokryty tez biszkoptem, to juz nie bedzie sie tak gryzlo
                                Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X