Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    sprostowanie- fragment o osobach państwa nielatających razem- tam nie miało byc emotikonka,po prostu dałam jakies nawiasy i inne interpunkcje i widać tak wyszło


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      i wiecie co jeszcze? teraz to jest mi żal tych pilotów i i ich rodzin. Bo jak się okaże ze nie było żadnej awarii, ani błedów wieży kontrolnej to wyjdzie na to że ich wina. a że człowiek to zwierzę okrutne,napewno znajdą się tacy,co nie omieszkają tego wypomnieć


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
        no ok, ja to wszystko rozumiem, że dla rodZiny jest to wielka tragedia, dla kraju również. i zgadzam się z opiniami że gdyby kupili jakiś inny samolot,lepszy, nowszy, najlepszej konstrukcji to ludzie by gadali że nie mają na co naszych podatków wydawać(teraz gadają że lecieli jakimś leciwym złomem, już dawno wysłuzonym)-ludziom nie dogodzisz po prostu. i protesty :gówniarzy" ja k się wyraziłas też nie na miejscu,aczkolwiek mimo to uważam że Wawel to niekoniecznie to miejsce. ja rozumiem, że to inny czas,inne okoliczności,inna historia ale mimo to... dlaczego w takim razie Narutowicza pochowali w Warszawie a nie na Wawelu?
        co do osobistości...wiem ze jest przepis wg którego nie powinny latać ze sobą najważniejsze osobyu państwarez,premier.marszałek...ale...znam małżenstwo,które jak gdzieś wyl;atuje to leci oddzielnymi lotami żeby "w razie gdyby" coś nie osierocić całkowicie 2 dzieci. czy zatem katastrofa casy-zresztą nie tak odlegla-niczego im nie uswiadomiła?

        pozostaja jeszcze osoby,które miały lecieć tym samolotem i co? wszyscy rozpływają się w zalach na temat śmierci prezydenckiej pary,ze taka tragedia itd. A tylko jeden facet,chyba Niesiołowski z tego co kojarze, powiedział otwarcie że tez tam miał byc, że już drugi raz udało mu się uniknąć śmiercii najzwyczajniej,po ludzku się rozpłakał. popłakał się nad faktem że ocalił życie. bo nie wierzę, że reszta bardziej rozpacza nad śmiercią prezydenta niż cieszy sie że uniknęli tragedii.

        dobra,kończe temat. każdy ma prawo do swojego zdania, ja tego nie neguję. faktem jest że każda z rodzin tych którzy zgineli przechodzi osobstą tragedie. i wszystko, co mogą teraz zrobić to godnie pochować swoich bliskich.
        a ja sie z tobą Inka zgadzam, i też mam mieszane uczucia czy Wawel z racji swojejgo histrocznygo i symbolicznego znaczenia jest odopwiednim miejscem w tym przypadku.
        Yoenne tam byli chowani wszyscy królowie bo to była siedziba królów, a siedzibą prezydentów nie jest, owszem pochowany tam jest np Piłsudski, ale to inna historia , szczególna.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kala ja nie oponuję za tym, żeby tam Prezydenta pochować. Po prostu mierzi mnie strasznie to, że ludzie potrafią tak aż usilnie się sprzeciwiać i nagle teraz protestować, rzucać się i decydować kto ma, a kto nie gdzie być pochowanym. Oki może dla nas Piłsudski był ważniejszy, bardziej zarysował się w historii niż L. Kaczyński ale pewnie są osoby dla których ta sytuacja ma odwrotne znaczenie...Pewnie znajdą się ludzie, którzy tą historię też uznają za szczególną... Mnie osobiście nic nie ubędzie i w żaden sposób nie dotknie jeśli nawet jakiegoś dziennikarza tam pochowają...Nie przeszkadza mi zupełnie, żeby obok Piłsudskiego leżał Kaczyński czy jeszcze ktokolwiek inny. To jest dla mnie śmieszne takie protestowanie, czy nawet gdy go tam pochowają to uważasz, że w jakikolwiek sposób zbezczeszczą groby obok? Powązki, Wawel, czy nawet Białystok nie ma to znaczenia.
          Jeszcze raz powtarzam nie jestem za ani przeciw, nie ma dla mnie znaczenia, gdzie będzie kto pochowany, o ludzi mi chodzi, o ich jakiś taki dziwny pęd do wiecznego sprzeciwiania się wszystkiemu, do robienia szumu wokół wszystkiego, widziałam w tv tych co protestują. Nie chciałam nikogo obrazić pisząc "gówniarze" ale to taka metafora. Bo odnoszę wrażenie, że znaleźli sobie czas, żeby teraz tym skandowaniem się jakoś w tej historii zarysować. Obracam się w środowisku takich ludzi, młodych prawników, polityków, dziennikarzy, mam z nimi do czynienie na uczelni i poza nią i uwierzcie mi, że zdarzają się takie hieny dążące do sławy...
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć dziewczyny to ja
            od ponad miesiąca nie mam internetu bo coś się z siecią u nas zepsuło nie wiadomo kiedy naprawią dziadostwo a ja już świra dostaje bez WAS! nie wiem co u kogo słychać i często myślę o forum, właśnie mam chwilkę wejść bo jestem u koleżanki a ona się zajmuje Filipkiem... u nas się wiele pozmieniało, Mały ma już 12 zębolków, przesypia całe nocki i wcina już wszyściutko tylko nie bebiko na noc dostaje kaszę manną i śpi jak zabity. Ja otwieram sklep, już mi facet piszę rekomendację lokalu a znalazłam świetny w centrum miasta za 2300 więc niedrogo, piszę biznesplan i mam nadzieję na dotację, myślę że za miesiąc już otworzę. Strasznie za wami tęsknię, na szczęście mam kupę zajęć, chodzę z Filipkiem na dłuuuugie spacery bo Damian wraca dopiero o 18-19 z pracy, bliziutko mam jezioro więc czasem idziemy na piechotkę. Pewnie wszystkie dzieciaczki już biegają, składam szczere spóźnione życzenie urodzinkowe dla wszystkich!!
            Buziaki i do szybkiego usłyszenia!
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Yoenne co do tych protestów to mam takie samo zdanie jak ty, to nie na miejscu i tyle, a mnie też raczej nie dotknie jak zostaną pochowani na Wawelu, tylko jednak sam pomysł wydaje mi sie trochę dziwny i przekombinowany.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                yoenne ale ja się nie czepiam użytego przez Ciebie słowa gówniarze. zgadzam się z Tobą bo tez ich widziałam w tv wczoraj, i jakos starszego pokolenia tam nie zauważyłam. równiez nie pochwalam ich zachowania,jaki by nie był zawsze to głowa państwa. no ale widzisz,nawet sam reporter stwierdził że spodziewali się jakichs protestów, a że mamy demokracje to nikt im nie może protestowania zabronic.(tak samo jak jakimś faszysto-nazisto-rasistom,co jest moim zdaniem troche chore). dziwi mnie tylko to, ze ktoś w ogóle wpadl na taki pomysł żeby pochować ich na Wawelu.


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  o widzisz kala, ten sam tok rozumowania mamy troszkę mnie wyprzedziłas ze swoją odpowiedzią, bo w sumie to samo napisałaś co ja.


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ania jestes jeszcze? a jaki sklep otwierasz? z biżuterią czy z ubraniami? bo kiedys jeszcze wspominałaś o pamiątkach jakichś.


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dziewczyny no jest to historyczne miejsce i ma jakieś takie swoje przeznaczenie, to nie ulega wątpliwości. Nie wiem kto tak zdecydował, czytałam że rodzina chciała. Zawsze będą za i przeciw, podejrzewam, że nawet gdyby chowali ich na Powązkach też by znalazł się ktoś kto jest przeciw.

                      Wiem Inka tylko tak sprostowałam, żeby nikt się nie poczuł urażony. Wkurzają mnie strasznie tacy ludzie. A zwłaszcza u nas na Prawie co dopiero na 3 roku są, na trójach jadą, a już laptopy, teczuszki, i mówią "My prawnicy już tacy jesteśmy" - kiedyś mi taka 22 latka powiedziała, a ja do niej "Niunia - do prawnika to Ci jeszcze parę wiosen zostało i kupę lat nauki, na razie to jesteś studentką zaoczną więc siadaj w ławkę i nos w książkę jak my wszyscy"
                      Niektórzy to mam wrażenie już na pierwsze zajęcia chcieliby w togach przychodzić. Snoby.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        W sumie i tak nie mamy wpływu na to wszystko, choć nie powinnam tak mówić, bo to może zabrzmieć tak jakbym olewała i wszystko byłoby mi obojętne a tak nie jest. Mam nadzieję, że to co się stało choć trochę da ludziom do myślenia i zmieni pracę naszego rządu, przestaną wzajemnie się zwalczać i szydzić z siebie i zrobią coś razem, dla siebie i dla wszystkich nas.

                        Miłego dnia Dziewczynki, lecę kończyć obiadek a potem do miasta i na spacerek także zajrzę może ok. 18 papa
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          wiesz co,to chyba taka specyfika,tylko nie wiem czy ludzi czy kierunku. nie chce oczywiście nikogo obrazić,ale ten typ jest chyba ponad regionalny(bo nie wiem czy ponad panstwowy ) ale w Toruniu np.też jak się poszlo na wydział prawa to wszyscy prawie w garniakach, teczuszki,laptopik, laski obasy, miniówki i full make up. namacalnie dawało sie wyczuć ich"wyższosć". tym bardziej że na ludzi z mojego kierunku patrzyli jak na jakichs dziwolągów ze niby jak hist.sztuki to od razu widać że jakiś artysta zyjący we włąsnym świecie, nieprzystosowany do realiów. mi to tam wisi,ale jednak jakieś granice trzeba znać. np. jak miałam wykład u mnie w liceum w ramach praktyk studenckich na 4 roku to dyrektorka mnie cały czas przedstawiała "absolwentka hist.szt." no to jej mówię że do absolwentki to mi jeszcze duuużo brakuje, a ona swoje. nie wiem, może to tak samo jak z tytułowaniem nauczyciel "profesor" chociaż wiadomo że większośc to mgr, czasem nawet nie to( bo np. w trakcie studiów jeszcze),no z biedą na palcach 1 ręki można by podać dr (u mnie było np.2 w licku).


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            yoenne bo to jest taki trochę pieprzenie za przeproszeniem, to całe szydzenie itd. ktoś w końcu tych ludzi wybrał jako przedstawicieli państwa. a najczęsciej burzą się ci, co nawet na wybory nie poszli.


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                              Hellou

                              Madzik ja zamawiałam tutaj i byłam mega zadowolona
                              http://www.ubrankadochrztu.pl/

                              No i nie jadę do Polski. Pewnie i tak odwołają nam zajęcia więc nie ma sensu, tylko kiedy ja to wszystko pozaliczam to nie wiem.
                              Wczoraj miałam taki gorszy dzień, mała deprecha ale już przeszło i dziś znów jestem pełna energii. Powiem Wam, że nieźle daje mi popalić ta Moja Hania, tylko z Mamą chce się bawić, nawet 5 min sama nie posiedzi, muszę siedzieć obok bo inaczej sterczy mi przy nodze i wyje. Masakra jakaś, nic nie można ostatnio przy niej zrobić.
                              Dziś po obiadku wybieramy się do miasta na małe zakupki ale teraz zabieram się za obiadek, żeby mieć spokój. Dziś makaron z sosem jej zrobię
                              no Oskar tak samo sie zacowuje.nikt tylko mama moze sie z nim bawic, mama ma byc zawsze ook bo jak znikam nawet do kibelka to ryk nieziemski na poł miasta bo mama zniknela.Tez mnie denerwuje to już strasznie no ale co zrobic. taki maminsynek sie zrobił, ale i Filip taki był i naszczescie z tego wyrosl
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Polka też tylko meme i meme tak na mnie woła

                                czasmi to mam dosyć , bo wszytsko ja muszę przy niej robić, jak płacze w nocy to nawet jak piotrek do niej wstanie i ją weźmie na ręce to i tak sie wygina w łuk i ryczy i patrzy gdzie ja jestem, a jak ją wezme na ręce i przytule to od razu sie uspokaja

                                niby w ciągu dnia jest z moją mamą i jest ok, ale jak sie tylko po pracy pojawię to już tylko meme i meme

                                a tak zmieniając temat, czy używa któraś z was takich pieluch pampersa - majteczek, je sie zakłada jak majtki , ale to jest normalna pieluszka, chce takie kupić na wyjaz , zeby w czasie podróży nie musieć Polki nigdzie ukadać tylko można jej taką pieluche na stojąco zmnenić, i chce jej kupić te pieluszki dla dziewczynek bo jest podział na płeć no i w naszym rozmiarze czyli 4
                                Last edited by kala8; 14-04-2010, 16:46.
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X