Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej hej hej

    Kala moja Maja też chudzina i wysoka waży tylko 18 kg jak na 4 lata to nie za bardzo ale w centylach się mieści więc ok też mam problem z jedzeniem ona najlepiej je jajka sadzone i kurczaka a reszta to tylko podziobie i zostawi

    dziewczyny czy orientujecie sie moze jakie trzeba dokumenty do zasiłku pielęgnacyjnego oprócz aktu urodzenia i papierka od lekarza?
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
      Kala zdjatka super a Pola istny Tatuś.

      Dziewczyny to ja widzę, że moja Hanka tylko taki kolos 80cm. Waga 10 kg to oki ale wzrost to przesada chyba, w sumie lekarz nam powiedział, że ma ok. 5cm więcej niż większość jej rówieśników. Mam nadzieję, że nie będzie takim dryblasem jak tata, bo się załamię.

      No i uświadomiłyście mi, że nie zrobiłam jej tego wybierania na roczek - rózaniec, kasa itd...ale nic, jutro nadrobię.
      yoenne nie martw się lena jeszcze przegania, 11.5 kilo i 82 cm
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość

        Dziewczyny to ja widzę, że moja Hanka tylko taki kolos 80cm. Waga 10 kg to oki ale wzrost to przesada chyba, w sumie lekarz nam powiedział, że ma ok. 5cm więcej niż większość jej rówieśników. Mam nadzieję, że nie będzie takim dryblasem jak tata, bo się załamię.
        .
        To Wojtek też kolos hihihi 82cm i 12.5 kg.

        Witam sie




        Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czesc dziewczynki

          Kala - wg mnie te wymiary Polki sa jak najbardziej proporcjonalne wzgledem siebie no i patrzac na wzrost i wage urodzeniowa wydaja sie jeszcze bardziej normalne, niewiem czemu mowia, "ze jak na swoj wiek" to za malo wazy, bez sensu takie przymierzanie do "standardu",u Polki przeciez wszystko sie zbiega: jaki miala "start", i niejadek w dodatku mega ruchliwy, no to logiczne, ze Polka to nie zawodnik do podtuczenia - przynajmniej na razie

          Pisze juz tego posta z pol godziny, ten maly kitajec caaaaly czas pod nogami mi siedzi i steka, co go odniose to ten jak bumerang

          A tak wogole to musze sie pozalic, ze i mnie zarazil pierworodny, kurczaki, juz nie pamietam kiedy mialam jakes przeziebienie czy cos, cholerka leb mi peka, to tylko sobie pomysle, ze Miki ma to co ja, to wspolczuje, nooo, niech steka sobie chlopak

          Mowilyscie o jedzeniu cos, Miki nie chce juz wogole mleka pic, nie ssie smoczka(od butelki oczywiscie, bo za smoczkiem to by w ogien wskoczyl), tylko ciagnie jak z niekapka, ciagnie ciagnie ciagnie i zaraz wypluwa, i tak w kolko, ani rzadkiego ani zageszczonego, co najwyzej kilka lyczkow zrobi i pozniej to juz tylko zabawa...aaale na kazde inne jedzenie rzuca sie doslownie, przedwczoraj zrobilam placki ziemniaczane, Vincent tylko wzial do reki i chyba za bardzo obslizgle byly czy jaki grzyb, bo nawet nie sprobowal, a Majki Pajki wciagnal 5 no i wiecznie ma pragnienie
          Last edited by vini-miki; 13-04-2010, 09:45.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Lena też od rana meeega maruda jest, jęczy non stop a my już tego sluchać nie możemy masakra

            ja się coraz gorzej czuje, już mnie wszystko boli i co chwila latam tam gdzie król chodził piechotą, piotrek kaszle ze chyba zaraz płuca wypluje koszmar jakiś a ja wystarczy ze wezmę łyk wody to mi żołądek chce wykręcić na drugą stronę ;(
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czołem dziewczynki
              widzę że znowu dyskusja na temat wagi. Szymon też raczej klucha jest, waży około 13 kilo (troche mu sie po świętach prybrało ) ale za wysoki to nie jest no bo nie ma w kogo -jakies 77cm. no ale Ankasos mnie uspokoiła informacją że do roku dziecko ma wage urodzeniowa potroicwięc u nas prawie idealnie.

              a tak poza tym to Młody tez dziś marudzi od samego rana,już go nawet spać położyłam,mam nadzieję że choć chwiklę będzie spokoju.

              co do samopoczucia- u mnie też ostatnio nie najlepiej żeby nie @ który miałam 2 tyg.temu to zaczęłabym sie powaznie zastanawiać czy to nie ciąża( niby nie było takiej sytuacji awaryjnej noa le wypadki,i wpadki,chodzą po ludziac). No wię ostatnio coś mnie brzuch dość często boli,i to różnie raz żoładek,raz tak w okolicy jajnikow,niedobrze tez mi jest... cholera wie co to,pewnie jakiego wirusa łapię tylko organizm się broni.


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej Dziewczyny...

                U mnie plany się zmieniają z dnia na dzień, chyba nie polecę do Polski, brat mój leci a miałam w sumie głównie po jego dziewczynę lecieć i przy okazji do szkoły. Mam tylko nadzieję, że profesorowie się zgodzą.

                No to mnie pocieszyłyście, bo już myślałam, że tylko moja Hanka taki kolos
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  nichol mi tez pokarm zanikł jakos szybko,kilka dni może to trwało. z tym że u mnie to cycki zostały,o jakiś numer większe są,co mnie średnio cieszy bo strasznie trudno dostac stanik w odpowiednim rozmiaze,bo cycki duże a pod cyckami tak jak przed ciąża więć albo miseczka za mała albo pasek za luźny.

                  aha, z tego co widze to juz raczej tak "normalnie " karmicie swoje dzieci? tzn chodzi mi o to, że juz dajecie swobodnie takie domowe jedzenie? bo Szymon to w zasadzie wciąga wszystko co mus ie podetknie pod nos.


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    yoenne kolos kolosem, ale powiedz sama-nie dac dziecku jeśc jak sie dopomina? głodzić je? ja nie mówię żeby cały czas coś podjadało,no ale te główne posiłki to jednak muszą byc. Młody jest tłuściutki,nie da się ukryć,nożki potęzne,rece tez ale widac taka jego uroda wydaje mi sie że otyły raczej nie powinien byc no bo w kogo? ja jestem raczej szczupła(ok. 63kilo na 166cm) mąż też ( 177cm i ok.80 kilo),rodzice nasi też grubasami nie są. tak więc myśle że jak mus ie sprawność fizyczna poprawi to przerobi ten tłuszcz na mięśnie i będzie oki


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      aha, przypomniało mi się-dziś był program o otyłych dzieciach i tam to dopiero jest tragedia! pokazywali min.chłopca który ma 185cm(!)wzrostu i 115kilo waży a ma zaledwie 10lat!!!


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        aniasos, to ty moze jelitowke masz?? jak takie objawy, i rozumiem, bo jak czlowiek sam sie zle czuje, to dziecko wtedy doslownie! nie ma co owijac w bawelne - jak kula u nogi ;
                        (dwoje dzieci - dwie kule )

                        polozylam juz Maika spac, zjadl chleb z pasztetem , zagryzl jajkiem skubnietym od Vincenta i usypia teraz, ciekawe ile bedzie "spiewac"

                        U nas pieknie slonce swieci, jak Miki zasnie, to wyjdziemy na podworko z Vinim, moze mamuska troche koloru zlapie, bo teraz bez podkladu to sie lepiej nioe pokazywac na ulicy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witam. Spóznione ale szczere życzonka dla Kacperka.
                          Wczoraj bylam u ginekologa no i dostałam SKIEROWANIE DO SZPITALA !!! Może to dziwnie zabrzmi ale zaj***** sie z tego cieszę.W czwartek jadę jeszcze na konsultacje do szpitala no i na wyznaczenie terminu operacji.W końcu moje marzenie się spełni !!!!!!!!!!!!!!!!
                          Juz pisalam ale powtórzę,Izunia waży 9500kg,75cm długa.to chyba tez nie najgorzej
                          A poza tym obie panny zasmarkane...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            tak tak mam jelitówkę bo bylam wczoraj u lekarza i na l4 jestem ale wczoraj jeszcze jakoś dało się wytrzymać a dziś totalna masakra
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witam No u nas już wszystko załatwione ze chrzcinami i ślubem,oczywiście ksiądz zgodził się za darmo To co najważniejsze a teraz jeszcze ubiory ,samochód,obrączki itp. Jejku,ja już tym wszystkim się tak przejmuję,że okres mi się spóżnił.Już myślałam o najgorszym ,nawet test zrobiłam

                              Mały na roczku wziął łyżkę,sięgał po pieniążki ale w ostatnim momencie złapał za kieliszek (bez komentarza.....).Moja babcia i kuzynka nie przyjechały,tylko przyszła moja mama(teściowie też nie przyjechali bo za daleko).Torcika mieliśmy robionego przez znajomą ,był bardzo smaczny i ładnie przybrany.Muszę pozmniejszać zdjęcia z aparatu to wstawią fotki.

                              I doczekaliśmy się kolejnego ząbka.
                              Uciekam obiadek zrobić,wejdę póżniej.


                              Ankasos napisz mi jak to wyglądało u Was? Na jednej mszy chrzciny najpierw a potem ślub czy odwrotnie? A to narzutkę białą co miałaś to było bolerko?
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jelitówka potrafi wymęczyć człowieka na maksa.Ale trzymaj się kuruj szybciutko
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X