Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki Paulinchen trochę mnie pocieszyłaś

    aż tak bardzo sie nie martwie , w końcu urodziła sie malutka, a po za tym ja mam 164cm, a piotrek 177 cm więc do dużych nie należymy, do tego Piotrek całe życie jest chudy mimo że je raczej normalnie, więc mam nadzieje że wszystko jest ok tylko taka jej uroda

    ale badania zrobię Poli bo co mi szkodzi , zawsze lepiej sprawdzić,
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      KALA lepiej dmuchac na zimne będzie dobrze uszy do góryniech sprawdza będziesz spokojna,że z niunią wszystko wporządku




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kala a moja od urodzenia w najwyższej granicy centyli i już nie raz słyszalam ze za dużo waży, że za duzo przybiera a czy ona wygląda na spasioną?? ja się nie przejmuję opiniami lekarzy wszystkimi bo wg nich i siatek to powinnam odchudzać dziecko no widzicie ją na zdjęciach i raczej nie należy do spaślaczków

        a Ty to mi moją siostrę przypominasz trochę bo ona też tak ciągle słuchała lekarzy że dziecko małe dziecko małe aż trafila na lekarkę której ona powiedziała ze Ada za mała za niska itp itd i dopiero lekarka na nią spojrzała na jej męża i się zapytała a po kim ona ma być duża ada rozwija się prawidłowo, jest szczupła ale nie chuda więc z Polką też jest wszystko ok, ja też bylam niejadkiem i mama mnie błagala o każdy kęs dzieci tak mają czasem
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          aniasos ja też byłam niejadkiem i to jakim

          i byłam chuda , ale mi przeszło po 30 tce

          a po za tym to panikara jestem , no cóż już taki typ

          a oto kilka zdjęć z Polki urodzin, z rzeczy danych do wyboru złapała jako pierwszy kieliszek i kasę (Polka trochę smutna bo w urodziny miała jelitówkę ),
          Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            wszystkiego najlepszego dla lenki naszej kochanej :*

            kala to moja nikola nie podwoila bo wazy 8 kg i miala 77 cm teraz idziemy 20 na szepionke to zobaczymy ile bedzie wazyla
            no a moje dziecko nic nie chcialo jesc ostatnio ani deserkow ani obiadkow ani kaszek jak zjadla dwie lyzki to byl cud tylko chleba kawalek z maslem zjadla i sie cieszyla troche cycka popila i tyle a ja sie schizowalam ale teraz juz troche zaczela jesc i mleko sztuczne pije sukces normalnie tak sie ciesze
            no ale ona caly czas w ruchu nie ma czasu na jedzenie ale ja jej wciskam a jak nie to oddaje miske i mowie nakarm ja bo ja nie moge wytrzymac juz i albo moja mama albo adas biegaja za nia podomu zeby cos zjadla
            miala morfologie robiona i wszystko ok jest i zelazo dobre tak ze sie nie zamartwiam rozwija sie dobrze poprostu taka jest i juz nie bede jej tuczyc na sile
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzięki dziewczyny!

              Kala, świetne zdjęcia!
              A waga i wzrost Poli też wydają mi sie ok. Nie wiem czy pamiętasz- my też jedziemy na preparacie żelaza, bo jak Kris miał 8 miesięcy, to okazało sie że ma straszny niedobór. Miał bladą cerę, jasne wrgi, słabo przybierał a nawet stanął z wagą w miejscu... Już ponad 4 miesiące podajemy mu żelazo, kwas foliowy i cebion (jeszcze 2 miechy przed nami) i młody praktycznie odrazu odzyskał apetyt, zrobił sie pulchniejszy, no i w końcu zaczął rosnąć w oczach
              NAm pediatra powiedziała, że być może Krystian dostał mało żelaza ode mnie jeszcze w ciąży, bardzo szybko skończyły sie te niewielkie zapasy i stąd takie kiepskie wyniki. Może u Was jest podobnie, może dlatego Pola nie garnie sie tak do jedzenia i jest drobniutka. Zrób te badania i wszystko sie wyjaśni

              Dooobra, koniec mądrzenia się. Uciekam pod kołderke *****


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Uuuu, Syrwunia, to długaśna ta Twoja modelka

                Krystian waży teraz 10 kg i ma 75 cm
                Aż kukne na siatke centylową czy to aby ok, ale schizować sie nie zamierzam

                A co do jedzenia- młody przez święta nam strajkował. Dokładnie od Wielkiego Piątku, więc śmialiśmy sie że pości. Ale to trwało tylko kilka dni i teraz (tfu tfu) znów jest ok. BA! ma apetyt że hej!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka dziewczynki . No już jestem,trochę mnie nie było przez awarię kompa Chyba nie dam rady nadrobić szczegółowo czytania więc napiszcie w skrócie co tam się wydarzyło przez ostatnie dwa tygodnie

                  Ja postaram się jutro Wam opisać co u nas i w najbliższych dniach wstawię zdjęcia z urodzin moich kawalerów.


                  Najlepsze życzonka dla obecnych i minionych solenizantów

                  Do juterka!
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    KALA fotki śliczne ładny torcik aco do jedzenia to ja też czasme mam schize bo Ala nie je dużo tylko bardzo dużo był okres,że przed snem zjadała 500ml kaszki!!!!!!! tak n ie pomyliłam się i potrafi zjeść obiadek i zachwilke płacze jak widzi jak ktos coś je i trzeba jej dać masakra bałam się,ze może ma jakąś bakterie,że tak mało przybiera ale jak byliśmy w szpitalu to zrbili jej badania i nie ma ani bakterii i wyniki ok więc widocznie taką ma nature.Tylko ten cholerny niski cukier




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ale się rozpisałyście

                      Kasieńko ja mam tą Baby Alive i Hania ją uwielbia tyle że jest troszke ciężka ale radzi sobie ona ma dużo funkcji dużo mówi i jak czesto ją sadzasz na nocnik to ona się uczy i przestaje sikać w majtki zaczyna inaczej mówić i bawi się w akuku także jest rewelacyjna a za tą cene to jak za darmo bo w tamtym roku kosztowała 260 i nawet w tym jeszcze widziałam w tej cenie ja teraz chciałabym tą ale ciut droga więc poczekam aż z tanieja bo teraz chcę kupić Maji ten rower w końcu póki mam kaske
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala zdjęcia super moja złapała kasę a potem różaniec ale dla tego ze te koraliki takie świecące a ona jak sroczka
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kala zdjatka super a Pola istny Tatuś.

                          Dziewczyny to ja widzę, że moja Hanka tylko taki kolos 80cm. Waga 10 kg to oki ale wzrost to przesada chyba, w sumie lekarz nam powiedział, że ma ok. 5cm więcej niż większość jej rówieśników. Mam nadzieję, że nie będzie takim dryblasem jak tata, bo się załamię.

                          No i uświadomiłyście mi, że nie zrobiłam jej tego wybierania na roczek - rózaniec, kasa itd...ale nic, jutro nadrobię.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no i nie wstawiłam linku lalki jaką chcę ale ze mnie gapa
                            http://www.allegro.pl/item989452413_...ine_od_ss.html

                            i ta którą mamy

                            http://www.allegro.pl/item992811544.html
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobranoc
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cześć

                                ja dzisiaj pierwsza, ale tylko na chwilkę bo musze sie do pracy szykować

                                yoenne Pola rzeczywiście cały tata i a niektórzy mówią że cała babcia Basia czyli mama Piotrka, co na jedno wychodzi bo piotrek jest bardzo do mamy podobny, wszyscy chudzi i drobni
                                yoenne a jeżeli twój mąż jest bardzo wysoki a coś tak kojarze ze zdjęć, to możliwe że Hania też bedzie wysoka, nie aż tak jak tata ale może być długa dziewczynka

                                a torcik z wyglądu taki sobie bo zamawiany, bez porównania do waszych wyrobów ale był smaczny z bitą śmietaną

                                dzisiaj idziemy złożyć wniosek o paszport dla Polki, musimy iść razem bo musi być zgoda obu rodziców na wydanie paszportu
                                Last edited by kala8; 13-04-2010, 07:09.
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X