Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej laseczki

    u nas dzis ponuro ale zapowiadali że będzie szło ciepło więc poczekamy

    Grygorku ja sama w niej taka jestem zakochana co chwila zaskakuje czymś nowym powiem ci że trzecie dziecko jest chyba jeszcze bardziej kochane prawie jak te pierwsze wszystko się zauważa każdy szczegół zapamiętuje z jej życia z Mają tak nie miałam wszystko przeleciało jak nie wiem owszem daty takie jak pierwsze kroczki albo ząbki to się zapamietuje ale u Hani widzi się każdy szczegół tą radość z kazdej zrobionej rzeczy normalnie mnie rozkłada jak na nią patrzę ale Maję kocham inną miłością na nią człowiek czekał jak na zbawienie starał sie i leczył zeby tylko zjść i jak już była to z niedowierzaniem wpatrywałam sie w szpitalu w jej twarzyczke ale może u niej człowiek nie zauważał wszystkiego przez te szpitale i lekarzy nie było czasu sie cieszyć bo zawsze cos było nie tak moze dlatego u Hani się tak cieszymy za każde jej osiągnięcia
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej kobity,

      mam nowine sprzed chwili:
      Miki zrobil 4 kroki sam, i zaraz znowu to powtorzyl

      no nie moge, chyba sie rozkreca chlopak, ale bylam w szoku doslownie, smialam sie do siebie hihi, no i teraz znowu, ale tylko po 4 robi i bach na czworaka, i zaliczyl glebe wlasnie

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Gratulki dla Maika

        u nas było tak samo i teraz coraz częściej Hanka pomyka sama, po kilka kroków ale coraz więcej z dnia na dzień
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Natorek a no sami z mężem piekliśmy, tzn. wspólnie przystrajaliśmy ale chyba ładny wyszedł

          Muszę Wam powiedzieć, że udało mi się już zredukować Hani nocne posiłki z dwóch o 24 i 5 do tego tylko o 5 więc jest jakiś postęp. Ta jedna butla może być, jakoś dajemy radę.
          Wczoraj byliśmy w Kaplicy się pomodlić za zmarłych w tej tragedii, Katedra nam się tutaj spaliła jakieś 2 mce temu. Mamy tylko Kapliczkę i msze na sali gimnastycznej. Na bramie wjazdowej do Katedry powiesili biało-czerwoną flagę i można było na niej złożyć kondolencje i znicz zapalić.
          My w sumie od dziś powoli się do Polski szykujemy. W weekend mam szkołę więc lecimy z Hanią tylko na 4 dni ale jak to z dzidzią kupa zachodu
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            WIELKIE GRATKI DLA MAIKA

            Hania śpi biedulka tak wygląda przez tą alergie strasznie oczy czerwone nos też załzawiona i zakatarzona i to wszystko przez babcie bo dała jej ziemniaczki z tłuszczem od kurczaka dopiero sie przyznała i jak tu wierzyć babcią wie że jej nie wolno no ale przecież ziemniaczki były niby suche tylko ze pomieszane z tłuszczem

            Yoenne ja jak jade do mamy na cały dzień to pół bagarznika biore a to ciuchy na przebranie a to wózek a Majka chce jakieś zabawki i tak się nazbiera to ty to chyba z tobołami jedziesz
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No Heja!!!
              Melduje się posłusznie Wpadam, podczytuje, ale weny na pisanie brak, więc sie nie odzywam

              Wszystkiego naj naj dla Lenki!!!

              Szkoda że te straszne wydarzenia stłumiły troche radoche z okazji pierwszych świeczek na pierwszych tortach z okazji pierwszych urodzin naszych panienek....

              Szczerze, to to co sie stało dotarło do mnie dopiero wczoraj, w sobote jeszcze nie mogłam uwierzyć....

              A u nas po staremu- Krystian maminsynkuje okropnie, momentami jego kwękanie i łażenie za mną staje sie nie do zniesienia i nie ukrywam że zdarza mi sie huknąć na niego tak, że nawet M staje na baczność. Kiedy to sie skończy
              A z dobrych wieśći- zakończyliśmy cyckowanie na dobre.
              W ciągu dnia już daaawno nie ma mowy o cycu, a od tygodnia panicz nie woła także w nocy. Pierwsze 3 nocki były okropne- płacz, a nawet wrzask, bo on chciał possać a wredna matka nie dała... Ale teraz już nawet nie szuka uspokajacza niestety tylko jedną noc narazie mieliśmy całkiem przespaną, bo wiecznie albo sie odkryje, albo coś mu sie przyśni... No, ale ważne że nie domaga sie cyca
              Nie wiem tylko czy to możliwe żeby po 3 dniach pokarm zanikł mi całkowicie. Przez 3 wieczory odciągałam po troche bo cyce pękały, ale potem z dnia na dzień to sie skończyło, więc nie machałam na siłe laktatorem i jest ok. Jak to było u was dziewuchy? Po czym poznać że pokarm sie już na 100% nie produkuje?


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                cześć

                mam pytanie do mam tych mniejszych dziewczynek

                majorka, syrwunia, paulinchen ile ważą i mierzą teraz wasze córeczki ???

                bo Pola 8700 g i 72 cm i to podobno jest mało jak na jej wiek

                sama nie wiem co myśleć, mamy skierowanie na morfologie , poziom żelaza i jakiś hormon tarczycy, zwłaszcza ten hormon tarczycy mnie zaniepokoił

                ale ona przecież jak sie urodziła to miała 49 cm, no to przez rok urosła 23 cm wiec chyba w normie ???
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala moja Hania urodziła się 47cm, w tej chwili ma 80cm i 10kg waży. A 8700 do 72cm to nie jest w sumie tak mało.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                    Kala moja Hania urodziła się 47cm, w tej chwili ma 80cm i 10kg waży. A 8700 do 72cm to nie jest w sumie tak mało.


                    no tak yoenne tylko Hania to chyba je normalnie, a u Polki z apetytem problemy były od początku, a ruchliwa przy tym jest okrutnie, ona nie jest i nie była nigdy fanką jedzenia, np. największa ilość mleka którą wypiła to 130 ml,

                    nakarmić ją obiadem to ostanio masakra

                    najchętniej jada kaszki na swoim mleku czyli Enfamilu 3, jak słysze że dzeci w jej wieku jedzą jajka na miękko, kanapki, kotleciki to uszom nie wierze
                    bo Polka to ledwo zupki ze słoika zje i to trzeba cuda robić, musi być bajka, trzeba gadać , śpiewać i ogólnie cyrk !!!!
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dziękujemy za życzonka :*

                      Kala dziecko na roczek niby ma potroić wagę urodzeniową gdzieś tak kiedyś wyczytałam

                      Wg mnie Polcia jest ok i nie da rady tak dzieci porównywać, każde jest inne, każde się inaczej rozwija. Moja siostrzenica też zawsze była miniaturka i teraz ma 5 lat i jest wyższa np od leny niecałe 20cm a wagowo tylko 4 kilo cięższa i zawsze wszystko było oki

                      a te badania to standardowo pewnie robią jak im cos nie pasuje tylko nie wiem po co porównują do innych roczniaków

                      a z jedzewniem to my tez mamy problem i trudno czasem jak nie chce i wydziwia to jej poprostu nie daję, no na chama przeciez nie wepchnę i tak samo kaszka czy deserek ok a z innymi rzeczami to masakra no ale musze pochwalić moje dziecię bo zjadła kawał pieczonego karczku sukces
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kaluś te badania tarczycy to po to ze jak Hormony są nie tak to oni je wyrównają i będzie ok bo przez to dziecko się rozwija troszke wolniej jak rówieśnicy ale Pola raczej się dobrze rozwija tylko mało przybiera więc to chyba nie tarczyca a ty masz tarczyce?
                        a co do wagi to dziecko kończące rok powinno ważyć 10 kg ale to nie norma moja waży chyba ponad 10 bo już się klucha zrobiła a też nic nie je tylko mleko z kaszką i obiadki ze słoiczka i to nie zawsze te obiadki zje a butle tylko wtedy jak śpi 3 w ciągu dnia licząc wieczór a ogółem 5
                        nie martw się na zapas pewnie wszystko jest w normie teraz możesz podawać jej syropki witaminowe z żelazem one są od roku warto pomyśleć to i może apetyt wróci

                        NicholSuper Gratuluje że udało ci sie tak szybko z tymi cycami,u mnie też zginął pokarm w ciągu kilku dni i jak czujesz że nie nachodzi i nie masz pełnych to nawet jak coś jest to już samo zaniknie
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kala Hania wypija teraz 150 i czasem 180ml mleka. Ale fakt, je jajka, mięsko w sumie wszystko tylko w małych ilościach. W sumie miała 1,5kg niedowagi parę mcy temu ale jakoś nadrobiłam, teraz też w stosunku do swojego wzrostu nie waży dużo ale jest oki.
                          Może jakoś jej podstępem podawaj to jedzonko.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            majorka ja jej właśnie zaczęłam podawać jej bioaron C bo to podobno pobudza apetyt, a Pola wg mnie i mojego pediatry rozwija się bardzo dobrze, może troche wolniej ruchowo bo jeszcze sama nie chodzi tylko przy meblach i jeździku, takim jak wy macie, ale psychicznie i umysłowo rozwija sie super, sama sie czasami dziwie ile ona rozumie

                            aniasos no to Polka to już dawno potroiła wagę, ale nadal jest na 25 centylu
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej

                              Nichol gratki z okazji zakończenia batalii z cycem. U mnie jak pokarm zanikł to cycki pomniejszyły mi się cholernie No i nic nie leciało.

                              A ja mam pytanko: jaką lalkę polecacie, chodzi mi o jakąś taką większą interaktywną, ale nie za 300 zł góra 100. Majorka tak z doświadczenia jaką polecasz????




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                KATARZYNAR ja poleciłabym Tobie baby alive Majorki dziewczynki tez taką mają
                                http://www.allegro.pl/item988241624_...o_jpolski.html

                                KALA
                                moja niunia waży 8900 i ma 73cm więc przy jej wadze urodzeniowej 4220 i 58cm to bardzo mało przybrała fakt,że ona odkąd skonczyła 9,5 miesiąca chodzi więc raczej nie przybierze zbyt wiele bo zaraz wszystko wybiega.Je bardzo ładnie teraz mamy z nią troszkę problem bo jest chora kaszel straszny i zapalenie gardełka.Więc z Polunią nie jest źle ważyła prawie dwa kilo mniej niż Hania i Ala a teraz sa prawie jednakowewięc wychodzi na to,że bardzo ładnie nadrobiła




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X