Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szkolna milosc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: szkolna milosc

    Fajnie miec tak do czego wrócić i powspominać stare czasy. teraz każdy zaganiany nie ma czasu więc miło mieć takie wspomnienia z młodzieńczych lat.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: szkolna milosc

      Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
      Już nie ale to chyba kwestia przyzwyczajenia,wpadliśmy chyba już w rutynę Do tej pory z uśmiechem wspominam swoją miłość ale nie szkolna
      szkolną lepiej wspominam niż tą późniejszą Ale teraz to bardziej wspominam nasze początki z moim mężem

      Skomentuj


        #18
        Odp: szkolna milosc

        Tzn szkolnej jako takiej nie miała tylko zauroczenia ale po za szkola w tym samym czasie oj działo sie działo najlepiej wspominam wakacyjne miłości xD

        Skomentuj


          #19
          Odp: szkolna milosc

          ja już nawet nie pamiętam czy takie miłości były choć jak przeglądam pamiętnik to było ich mnóstwo ale żeby zostały do dziś w pamięci to nie takie te miłosci

          Skomentuj


            #20
            Odp: szkolna milosc

            ze szkolna miłoscia jeśli można powiedzieć miłością mam bardzo dobry kontakt i nie wyobrażam sobie go jako męża czy kogoś bardzo bliskiego

            Skomentuj


              #21
              Odp: szkolna milosc

              Szkolna miłość męczyła mnie jakieś 4 lata po skończeniu szkoły, a potem odpuściło i super!

              Skomentuj


                #22
                Odp: szkolna milosc

                ja mam kogoś takiego, nigdy go nie zapomnę chociaż jestem z moim mężem już10 lat, ta osoba towarzyszy mi czasem we wspomnieniach

                Skomentuj

                       
                Working...
                X