Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

instynkt macierzyński

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: instynkt macierzyński

    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
    każda mama kocha swoje dziecko już od momentu gdy się dowie o ciązy, potem to już coraz bardziej je kocha, tuli, całuje pielęgnuje. Cudownie
    Tak, chyba właśnie na tym polega instynkt macierzyński, który każda z nas ma w sobie. I z momentem pojawienia się pod naszym sercem dzieciątka to wszystko się ujawnia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: instynkt macierzyński

      taki instynkt rodzi się wraz z poczęciem dziecka i potem rozwija się i napiera owocniejszych efektów. Cudowne uczucie bardzo wzniosłe

      Skomentuj


        #18
        Odp: instynkt macierzyński

        Od samego początku, od razu, od samej chwili gdy zobaczyłam dziecko. Współczuje kobietom, które muszą na niego czekać czasami całymi tygodniami.

        Skomentuj


          #19
          Odp: instynkt macierzyński

          Instynkt macierzyński poczulam od razu kiedy zobaczyłam dziecko, z kazdym dniem czulam się lepiej i odnajdywałam sie w nowej sytuacji bez problemu. Wieź zaczeła się od razu.

          Skomentuj


            #20
            Odp: instynkt macierzyński

            instynktu chyba do dzisiaj nie mam dlugo mialam depresje poporodowa, do dzisiaj to wszystko jest dl amnie trauma, jak sobie przypomne te sytuacje

            Skomentuj


              #21
              Odp: instynkt macierzyński

              hmmm ja należę tez do tych szczęściar u których instynkt pojawił się bardzo szybko. Ale mam kilka znajomych, które miały z tym problem.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X