Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    majowa mama -moje dzieci jadły kaczkę ale i tak już starsze były Na pewno nie zaszkodzi bo to drób Kaczka mi bardziej smakuje niż kurczak a lepiej jeszcze króliki uwielbiam
    my też króliczmi uwielbiamy,...jeść Choć miesiąc temu, jak była u mnie koleżanka z córeczką zaserwowałam nieopatrznie barszcz z królika...a córcka (12 letnia) w szloch... okazało się, że w domu maja królika od niedawna i potraktowała młoda tę potrawę bardzo emocjonalnie....wtopa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      No ja właśnie też przez wiele lat miałam króliczkę Franię, którą kochałam bardzo i ja królików nie jem, ale Majucha uwielbia więc jej serwuję

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        ja np. emocjonalnie (takie moje dziwactwo) nie jem karpia. Jak byłam mała mama kupiła karpia, puściłam go do wanny...i już w tej wannie został, nie dałam go zaboć, płakałam strasznie jak próbowano...kilak dni nawet pożył, nadałam mu imię antoś-jak mój dziadek, karmiłam okruszkami...i po tym po dziś dzień karpia nie zjem bo ten nieszczęsny antoś mi staje przed oczami

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Uraz z dzieciństwa zostaje to pamiętam moja siostra jak zauważyła że na opakowaniu pasztetu jest kura i że z tej kury jest pasztet to się popłakała i jeść pasztetu nie chciała Ale jej przeszło to

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            ja królika też nie jem nie dam rady, choc moja mama gotowała często w domku, dla Zosi tez go przygotowywałam bo jakby nie patrząc co mięso ma dużo dobrego dla małego organizmu ale ja nie dam rady zjeść - bo wlasnie u dziadkow w ogrodzie były króliki i ja się z nimi bawiłam

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              znajomy miał swinke wietnamską i nie jadł wieprzowiny solidarnie ze swym pupilem, a tak, poza tym odstępstwem był mega mięsożerny, że masakra Małe, sympatyczne zwierzątko może radykalnie zmienić nawyki żywieniowe

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                perpetua - uśmiaiłam się
                27otsifem- póki co moje dzieci się jeszcze nie rozczulają nad zwierzątkami ale też chodzą do babci bo coś zawsze królikom zanosimy
                Dziś na obiad żeberka ,ziemniaki i surówka z selera marchewki i jabłka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Ja króliki też lubię poglaskac, ale nie przeszkadza mi to w jedzeniu ich:-)
                  U nas dzis pizza będzie

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Patrycja to z świnkom to dobre normalne małe zwierzatko a tyle może zmienić w zyciu u nas dziś makaron z kurczakiem w sosie slodko kwasnym a pizze domowa bym zjadła mniam smaczka mi zrobiłaś

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Powiem Wam że ta swinka wietnamska i jej pan to ciekawa para. U nas zawsze przysparza to dużo śmiechu:-) bo wyobraźcie sobie taką świnkę na szeleczkach na spacerze przed blokiem z facetem co trochę na styl ubierania jak dres:-D i podobno ta swinka ti wierniejsza niż piesek:-)

                      Pizzowa faza u mnie. Prawie co tydzień serwuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Kusicie pizzą może namówię swojego ale dopiero w weekend teraz ciche dni się zapowiadają
                        A ile taka świnka wietnamska żyje bo np pies to zdąży sie do człowieka przywiązać i odwrotnie a taka świnka ciekawe jak długi ma żywot ?

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          a tak chyba z 10 lat..... z tego pamiętał, jak opowiadał ten znajomy. Ferdek- ta się nazywa pan świnka- ma chyba z 3,4 lat, młody jest bardzo. Dodam, że w bliku mieszka:P sąsiedzi nie są zachwyceni, skarżą sie
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            zdj tylko demostracyjne z internetu, nie mam niestety zdjęcia ferdka:P

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ferdek coż za imię - ale w czym taka swinka moze przeszkadzac, chyba nie jest takas duza i chyba duzo halasu nie zrobi ale moge sie mylic Patrycja jak to jest z Ferdkiem?

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ach Ferdek Ferdek Od raz z Kiepskim mi się to imię kojarzy
                                Dziś fasolka na obiad

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X