Wr   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowl > Karmienie dziecka
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersi, butelk i o niejadkach...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 28-11-2008, 00:36
malwinakoza's Avatar
malwinakoza malwinakoza jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
malwinakoza.polki.pl

Miasto: Malbork
Question Jak zakoczy?

Kochane mam problem.
coraz mniej mleka produkuje ,maly sie nie najada, ale probowalam juz wszystkiego : rozne mleka , rozne smoczki, kubek niekapek, lyzeczka, a on dalej chce tylko cyca. drze sie w nieboglosy ,placze alosnie, i jest horror.
jak to odstawienie zrobic mniej bolesnie...i w ogole jak? jestem w kropce
Nieprzeczytane 29-11-2008, 01:06
XstarX XstarX jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
XstarX.polki.pl

Domylnie

Moze sprobuj wyjsc z domu a karmic bedzie tatus lub babcia?? Dziecko czesto czuje obecnosc matki i wie ze placzem i tak namowi na cyca.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2008, 11:25
justynaXp7's Avatar
justynaXp7 justynaXp7 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
justynaXp7.polki.pl

Domylnie

Moja rada.. Odciagnij troche mleka z piersi, wczeniej przygotuj mieszanke ze sztucznego mleka w osobnej butelce. Najpierw podaj dziecku swoje odcignite mleko butelka, kiedy wypije to nie zauwaalnie signij po mieszanke sztuczna. Moze zachwyci. Jak sprbujesz to napisz o efektach
Nieprzeczytane 29-11-2008, 23:16
XstarX XstarX jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
XstarX.polki.pl

Domylnie

Ja sobie niewyobrazam jak ja bede chciala przerwac karmienie moja cora nawet herbatki niechce pic i gdy daj ***** butelke to odrazu nia pluje jedynie podoba sie jej wtedy gdy jest pusta to jest to najlepsza zabawka
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2008, 12:00
justynaXp7's Avatar
justynaXp7 justynaXp7 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
justynaXp7.polki.pl

Domylnie

oj.. to nie wiem co Ci poradzi:/
Nieprzeczytane 01-12-2008, 11:22
Aninka38 Aninka38 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Aninka38.polki.pl

Domylnie

no u nas to samo ale ja na razie nie zamierzam koczy karmienia, niech sobie cyca
Nieprzeczytane 02-12-2008, 14:58
ylka29 ylka29 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
ylka29.polki.pl

Domylnie

no wanie,te mam ten "problem"wspaniale jest karmi piersi,ale Antek ma ju1,5roku.Niby nic,bo moja mama karmia najmodszego brata do 3 latJaki czas temu udao mi si przez m-c usypia go przy butelce ale mleka wyprbowaam chyba wszystkie rodzaje,smoczki,butelki...a i tak potem po butelce woa cycy...A mleka wypija raptem 100-150ml.I ju smarowaam piersi musztard,ale stwierdziam,e to chyba lekka przesada.Nie wiem jak go przekona do usypiania po wypiciu mleka z butelki...
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2008, 21:01
Ewa84 Ewa84 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Ewa84.polki.pl

Domylnie

Ja na szczcie nie miaam takiego problemu.Maa sama si oduczya. Skoczya je z cyca w 8 miesicu, ja miaam mao pokarmu, ona si nie najadaa i wolaa butle. Wczeniej miaa male prby bo tak mnie gryzla dzisami e musiaam ciga pokarm i dawa butl i przez to miaam malo pokarmu.Po tygodni przypomniao jej si o cycku ale jak zobaczya e nic nie ma nie protestowaa przeciw butelce
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2008, 23:11
Kokinka's Avatar
Kokinka Kokinka jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Kokinka.polki.pl

Miasto: dzkie
Domylnie

ja odstawilam Julke jak miala rok i kilka tygodni, przez kilka dni bylo bardzo ciezko ciagnela mnie za koszule i plakala, ale jak zaczal z nia maz zasypiac jakos sie uspokajala i wlasciwie juz po kolo 3 dniach nie awanturowala sie przy zasypianiu, a jak budzila sie w nocy to dawalam jej pic. Marysie karmie dopiero 2 miesiace, ale juz wiem ze dluzej niz rok karmic nie bede, bo im starsze dziecko tym trudniej je odzwyczaic.
Nieprzeczytane 29-02-2020, 11:31
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Jak zakończyć?

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:30.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.