Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Jeśli waskie grono to moze w domu a jeśli wieksze jakis mały bar teraz w wiekszych miastach sa specjalne sale zabaw.
    Najlepsze piłkarzyki stołowe dla dzieci na prezent w super cenie. Polecam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

      Ja też polecam organizowanie imprezy w klubach dla maluchów. Dzieci zazwyczaj świetnie się bawią, a Ty nie masz roboty i sprzątania w domu. Ja mojemu synkowi ostatnio zorganizowałam urodziny tematyczne w Baby Club Cafe, wszystko było utrzymane w klimacie Harrego Pottera, synek dostał nawet strój. Dzieciaki świetnie się bawiły, miały zapewnione atrakcje: bańki mydlane, skręcanie balonów i poczęstunek, z którego mogli korzystać też rodzice. Ogólnie fajne miejsce i bardzo miłe właścicielki, co się rzadko zdarza. Dowiedziałam się, że organizowane są tam też spotkania dla dzieci na których czytane są bajki lub dzieciaki uczą się gotować proste potrawy, muszę sprawdzić i dam znać jak coś. Tutaj namiary, gdyby ktoś była zainteresowany: http://www.babyclubcafe.pl/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

        Jak urodziny to w loopys world na bielanach!!!!!!!super zabawa miŁe panie dzieciaki zachwycone! bardzo polecam dla maluszkow naprawde warto! ))))

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

          Ja bym myślała o zorganizowaniu urodzin w domu, albo w bawialni dla dzieci.
          Dla przedszkolaka i jego przyjaciół frajdą będzie ruch i wspólne zabawy, więc jeżeli w domu na najlepiej z możliwością zorganizowania zabaw ruchowych, a nie na kanapie.
          A bawialnia to raj dla takiego szkraba, bez względu na to czy to dziewczynka czy chłopiec.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

            Zawsze robiłam w domu - moja mama piekła rewelacyjne torty! jedna impreza dla dziadków i cioć, druga dla towarzystwa z przedszkola. Dzieci bawiły się razem w pokoju, rodzice plotkowali w salonie. Niestety moje (i nie tylko moje) niewinne pociechy wyrosły na małe demony zniszczenia i imprezy w domu odeszły w niepamięć. Przenieśliśmy się w miejsca publiczne, gdzie po naszych dzieciach sprzątają obcy ludzie i nie muszę się martwić, że głównym rekwizytem zabawy zostaną moje perfumy, albo laptop męża. Ostatnio robiliśmy właśnie w loopys world, polecam, dzieciaki i rodzice bardzo zadowoleni. 2,5 godziny zabawy w małpim gaju, w tym pół godziny w pokoju urodzinowym, jedzenie i picie w cenie, tort za dopłatą, babcinego nie przebije, ale niezły
            (piniata też jest, ale za dopłatą. podejrzałam na sąsiednim przyjęciu - starsze dzieci zachwycone, młodsze mogą się przestraszyć huku)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

              My tradycyjnie organizujemy urodziny w restauracji. Przeważnie w tej http://www.hotelatos.pl/restauracja Zbiera się wtedy praktycznie cała rodzina Jakoś nigdy nie przepadałam za urodzinami w miejscach typu mcdonald itd

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                W restauracji dla dziecka?
                My raczej staramy się maluchom zapewniać jakieś zabawowe atrakcje, a rodzina zbiera się w domu. Ostatnio hitem są urodziny tematyczne w Lolo Manolo ( http://www.lolomanolo.pl ) - takie imprezy pod hasłem mody i urody - zabawy w Salon Piękności, czy tzw. glamour party - dzieciaki są zachwycone, pobawią się z organizatorkami i jest "zdrowo" czyli bez wspomnianych przez Ciebie fast foodów w tle

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                  Urodziny w domu to wcale nienajgorszy pomysl, wtedy wiecej pieniedzy mozna wydac na samo 'wuposarzenie przyjecia' albo prezent, gdyz odchodza koszty wynajmu, a jesli ma sie duzy dom np z ogrodem to juz calkiem piekna sprawa

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                    u nas rodzinka jest spora i moja kuzynka urodziny swojego synka organizowała w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ spora sala, a na zewnątrz dużo zieleni więc dzieci miały się gdzie wybiegać i wybawić,mi jako osobie dorosłej też bardzo się podobało.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                      W mojej miejscowości jest bardzo dużo takich punktów gdzie można zorganizować dziecku urodziny i wynająć do tego animatorkę, coraz więcej mam z tego korzysta, dla dzieci jest to naprawdę wielka frajda.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                        My zdecydowaliśmy się na zorganizowanie urodzin naszej Julki w Chochołowym Dworze. Dzieciaki sie świetnie bawiły, zwłaszcza robiąc swoja ulubioną pizzę, był prezent niespodzianka a na końcu animator zorganizował im zabawy do końca przyjęcia. Super opacja, polecam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                          Pomysł z animatorką jest bardzo dobry
                          Może jakis klub dla mam z dziećmi? Co prawda nie wszędzie takie są...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                            U Nas w mieście jest fajny figloraj dla dzieci, piłki ze zjeżdżalniami i przeszkodami, trampolina i wiele innych zabawek i tam można robic imprezki dla dzieci. Fajna sprawa tylko ciekawe jaka cena.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                              W sumie to fajnie tak zorganizować w miejscu specjalnie dla dzieci ale jeśli urodzinki w lato wypadają można i coś w koło domu wymyślić Zależy od finansów

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                                Wiem, że jest taka opcja w Multikinie, nie wiem czy już ktoś o tym wspomniał.
                                Nie mów do mnie z rana...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X