Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla wrażliwej skóry

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki dla wrażliwej skóry

    Nie dawno miałam okazję przetestować sanex zel pod prysznic bardzo dobrze sprawdził się gdyż mam wrażliwą skórę i tu mile zaskoczona zero podrażnień zapach posiada delikatny dobrze się pieni ,natomiast deo rollon chroni przed potem nie podrażnia nawet po depilacji i posiada cel katny zapach który utrzymuje się przez dłuższy czas.
  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

    Już kilka razy rzuciła mi się w oczy ta firma tzn produkty z tej firmy ale nieszcze nigdy nie miałam okazji jej wypróbwać, może się skuszę

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

      produkty firmy sanex są bardzo fajne, sama mam żel pod prysznic i jestem zadowolona. NIe wysusza mi skóry ani nie podraznia jej

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

        teraz w sklepach sa zestawy kosmetyków typu dove, soraya itd, nawet jesli uzywa drozszych to nie powinna sie krzywic, mozesz ewentualnie kupic jakies korale czy cos w tym stylu, ciezko stwierdzic
        pełna księgowość

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

          W kosmetykach nie cena czy marka powinna grać rolę, a skład, warto się poduczyć trochę w tej kwestii, aby świadomie wybierać kosmetyki dopasowane do naszej skóry i jej potrzeb.
          Z sanexu miałam żel i jest bardzo fajny, porównywalny z innymi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

            Ja mam niestety wrażliwą skórę, szczególnie na twarzy, do tego jeszcze mam widoczne naczynka... Pomagają mi kosmetyki z serii Dr medica z bielendy do cery naczynkowej. Mam hipoalergiczny krem redukujący zaczerwienienia i emulsje micelarną. Kosmetyki nic nie uczulają, nie szczypią, dobrze oczyszczają i nawilżają, zaczerwienienia zmniejszyły mi się poki co

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

              moja skóra może nie jest o tyle wraźliwa co ma kaprysy. Dlatego też jeżeli chodzi o puder do twarzy to zmieniłam z fluidu który często wysuszał mi skórę na puder mineralny z annabelle, matuję skórę ale nie wysusza jej i nie łuszczy się mi nos. Ma tlenek cynku który właśnie pielęgnuję skórę i jeszcze z 3-4 inne minerały.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                Ja stosuję te kremy:mekam.pl
                Świetnie regenerują zmęczoną skórę - trochę kosztują bo od 90 zł wzwyż, ale uwierzcie mi warto
                Last edited by disne; 17-06-2020, 11:29. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                  z kosmetyków takich typowo "mamusiowych" jak krem na rozstępy ,czy coś do pielęgnacji piersi to zdecydowanie wole coś z mamas.com.pl ich produkty są dostępne w całej Polsce, w apktekach warto dopytać farmaceute o nowości

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                    ja jestem na etapie zamawiania kosmetyków w nowym sklepie z kosmetykami Kontigo, znalazłam tu nawet takie kosmetyki jakich nie dostaniemy gdzie indziej. Mają sporo kremów dla cery wrażliwej własnie, coś na pewno dopasuję dla siebie xxxx
                    Last edited by disne; 11-10-2020, 18:56. Powód: reklama link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                      Jeśli o mnie chodzi, to od dłuższego czasu używam wyłącznie kosmetyków naturalnych. Tylko one nie drażnią mojej wrażliwej i alergicznej skóry. Najczęściej zamawiam je u znajomej, natomiast ostatnio przyglądam się również xxx bo widzę że mają wiele pozytywnych opinii.
                      Last edited by disne; 11-10-2020, 18:56.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                        ja używam kosmetyków Ziai i jest dobrze, idealnie natłuszczają suchą skórę i nie uczulają.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                          Te kosmetyki wcale takiego dobrego składu nie mają. Polecam się trochę zapoznać z tematem. Moze kupisz sobie coś innego

                          Osobiscie mam zaufanie do marek aptecznych:
                          avene
                          iwostin
                          oraz pharmaceris

                          Są hipoalergiczne oraz mnie osobiście nie uczulaja. Swoja drogą zobaczcie jaka promocja na avene jest tutaj;
                          xxx
                          Można dostać kosmetyk w gratisie.
                          Last edited by disne; 11-10-2020, 18:56.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                            Olejki, razem z kosmetykami firmy Sylvveco, to bardzo dobre połączenie dla osób ze skórą wrażliwą Te kosmetyki są ekologiczne i faktycznie wyprodukowane z naturalnych składników, wysuszających substancji się w nich nie uświadczy. Dla mnie jeszcze ważny jest kolagen w formie płynnej, bo mogę go łączyć z innymi kosmetykami i mieć gładką, młodą cerę po regularnym stosowaniu. A na oczyszczanie polecam maski z czerwonej glinki oraz peelingi enzymatyczne (byle nie gruboziarniste!).

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

                              Mi świetnie się sprawdza krem łagodzący z wianka a do włosów szampon vegan od inoar

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X