Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-10-2018, 11:35
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

Cześc. Jakie macie podejście do chirurgii plastycznej?

Sama jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi, ale rzeczywiście nie powinno się przesadzać i robić z siebie karykatury.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2018, 12:33
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

Ja również jestem tego samego zdania. Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na bardzo inwazyjny zabieg ale od jakiegoś czasu wykonuję sobie zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym ( zmarszczki mimiczne przy ustach) . Po ukończeniu 30 roku życia zauważyłam,ze moja skóra straciła jędrność. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie, jest to całkowicie niegroźny środek tak wiec nie może nam zaszkodzić. Jednocześnie efekty są świetne ! Zmarszczki są wygłądzone, mimika taka sama jak wcześniej. Efekt utrzymuje się nawet do roku ( wszystko zależy od konkretnej osoby ale u mnie długo się to trzyma jak zauważyłam).
Regularnie chodzę do Bona Dea w Krakowie https://bonadea-krakow.net.pl/ Profesjonalny gabinet, na ich stronie możecie sobie poczytać o zabiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-2018, 06:23
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Ja nie mam nic przeciwko i uważam, ze każdy może robić z własnym wyglądem co mu się podoba. Jednak powinno być to przemyślane. Sama wiem po sobie, ze lepiej kilka razy coś przemyślec przed zrobieniem... Zrobiłam sobie kiedyś tatuaż, którego bardzo żaluje i który chce usunąć. Chyba zdecyduje się usunąc go w gabinecie, którego ofertę widziałam tutaj http://www.klinikadobosz.pl/usuwanie...zy,105,pl.html . Niestety sporo zaplace...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 12:50
renata119 renata119 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
renata119.polki.pl

Ważne jest po każdym zabiegu upiększającym stosowanie odpowiedniego nawilżenia. Ja stosuję tabletki z kwasem hialuronowym firmy Noviere. To szwajcarska nowość w Polsce dopiero się pojawiła ale jestem jak na razie zadowolona.
Nieprzeczytane 20-10-2018, 10:34
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

ja korzystałam z zabiegu endermologii w http://klinikarevital.pl/zabieg/zabi...logia-lipo-m6/ z Łodzi i wszystko jest w jak najlepszym porządku, takze polecam
Nieprzeczytane 22-10-2018, 14:49
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba trafić na dobrego specjalistę. Całkiem sporo zabiegów można wykonać bezinwazyjnie, a dobry chirurg będzie w stanie ustalić z pacjeentem czy zabieg na pewno jest potrzebny i uzyskać realne efekty. Mnie najbardziej interesuje odsysanie tłuszczu z brzucha i od dłuższego czasu zastanawiam się nad różnymi metodami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2018, 11:00
wiola_pik wiola_pik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiola_pik.polki.pl

Ja osobiście nie zdecydowałabym się na żaden zabieg tego typu. Jeśli jednak ktoś miałby czuć się po nim lepiej i pozbył by się kompleksów to czemu nie. W końcu wszystko jest dla ludzi.
Nieprzeczytane 10-11-2018, 21:47
avetia avetia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
avetia.polki.pl

A ja jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi. Sama jestem po zabiegu korekcji nosa u dr Anny Olender w Żarkach Letnisko i jestem bardzo zadowolona. Akurat decyzja o operacji nie była moim widzimisię, tylko miałam naprawdę garbaty nos.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2018, 18:35
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Moim zdaniem wszystkie takie rzeczy siedzą u nas w głowie. Mi osobiście wszystko się u mnie podoba, chociaż nie wykluczam, że na starość kiedy ciało już straci młodzieńczy wygląd nie otworze się na jakieś zmiany. Ogólnie jakiś czas temu czytaliśmy ze znajomymi odnośnie chirurgi plastycznej i bardzo często pojawiała się klinika MedicusSelf - https://medicusself.pl/specjalisci/?...gia-plastyczna może komuś przyda się namiar bezpośredni na nich. Tak czy inaczej uważam, że wszystko jest dla ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2018, 13:06
karotka65 karotka65 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karotka65.polki.pl

tez wyznaje zasade, ze wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem chociaz tez kazdy inaczej rozumie pojecie umiar wydaje mi sie, ze chirurgia plastyczna to tez w duzym stopniu szansa na pozbycie sie kompleksow. ja np. powiekszylam sobie piersi po urodzeniu dziecka i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. roznica jest dla mnie widoczna, mam miseczki anatomiczne mentor, wielkosc dobrana proporcjoanlnie do mojej figury, wiec nie ma mowy o sztucznym efekcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania