Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Oj niekoniecznie. Tylko ze z niskimi kosztami wiaze sie tez niski standard wykonania zabiegu oraz zwiekszone ryzyko powikłań.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      ale to legalne i za darmoche?tzn za podatki ktore placi moj ojciec?
      shannon

      Skomentuj


        #63
        Mi o te nielegalna chodzi
        Legalna ( ryzyko zagrozenia zycia i zdrowia matki i choroba dziecka ) to chyba nie jest płatna

        Skomentuj


          #64
          goplana bo to bylo do marti
          shannon

          Skomentuj


            #65
            no i ja nie wypowiadam sie o tych zgwalconych i zagrazajacych zyciu tylko o tych bezmyslnych wpadkach.
            shannon

            Skomentuj


              #66
              jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
              pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
              kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"

              Skomentuj


                #67
                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
                pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
                kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"
                Naszego synka też , w pewnym sensie , można nazwać "dzieckiem z bezmyślnej wpadki" Co prawda byliśmy już małżeństwem , ale jakoś nie spieszyło nam się do zostania rodzicami . Fakt, faktem , że antykoncepcja poszła w odstawkę , stwierdziliśmy bowiem , że skoro tyle par ma teraz problemy z zajściem w ciążę , to u nas pewnie też tak będzie ... Miesiąc po odstawieniu antykoncepcji już byłam w ciąży . Na początku szok , że tak szybko , że już , że nie damy sobie rady itd . W tej chwili synek ( 15 m-cy ) jest naszym całym światem , rodziny oszalały na jego punkcie , a my kochamy go bezgranicznie i nie wyobrażamy sobie , że mogłoby go z nami nie być !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  nastawienie moje i całego świata wokół mnie zmieniło się przez te 8 miesięcy, podobnie jak u Ciebie moja Droga po prostu MUSIMY sobie poradzić i kropka
                  u mnie wpadaka była bardziej bezmyślna, niestety
                  ale nawet jak nie będę z ojcem mojego synka to jakiś mały mężczyzna i tak zostaje u mojego boku hehe a ON jest najważniejszy

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    nastawienie moje i całego świata wokół mnie zmieniło się przez te 8 miesięcy, podobnie jak u Ciebie moja Droga po prostu MUSIMY sobie poradzić i kropka
                    u mnie wpadaka była bardziej bezmyślna, niestety
                    ale nawet jak nie będę z ojcem mojego synka to jakiś mały mężczyzna i tak zostaje u mojego boku hehe a ON jest najważniejszy
                    Sikornik zawsze będziesz miec kogoś u swojego boku dla kogoś będziesz miała ochote życ i to jest najważniejsze.
                    Alanek 14.09.2006

                    Skomentuj


                      #70
                      dla mnie ta ciąża to błogosławieństwo, mimo że taka z nienacka i zaskoczenie ogromne, ale tak mi się w głowie wszystko przewartościowało i paradoksalnie jestem bardziej spokojna niż jeszcze rok temu - to jest niesamowite

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Aborcja

                        Nigdy bym nie usunęła z powodu ilości dzieci to pewne. Ale się kiedyś zastanawiałam. Mam 2 dzieci i gdyby groziła mi śmierć w przypadku nieusunięcia kolejnej ciąży, to nie wiem co bym zrobiła. W takiej sytuacji istnieje ryzyko że zostawi się trójkę bez matki. Kiepski scenariusz.
                        Te dzieciątka, które już są powinny mieć matkę. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała podejmować takiej decyzji. Dziecko to dar... coś najpiękniejszego co może nam się zdarzyć w życiu.
                        Last edited by gonrad; 09-11-2009, 18:10.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Aborcja

                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
                          pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
                          kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"
                          Ja takiego 'dzidziusia' urodziłam 2,5 roku temu Mieszkam w kraju w którym aborcja do 12 tyg. jest całkowicie legalna, o ciąży wiedziałam już w 5tyg. a i tak mi przez myśl nie przeszło, że mogłabym się go pozbyć i to wcale nie było odruchem wielkiego instynktu macierzyńskiego, bo byłam w szoku i co tu kryć podłamana, ale zawsze uważałam, że skoro jestem na tyle dorosła żeby współżyć to powinnam ponieść tego konsekwencje, a nie tchórzliwie 'pozbyć się problemu'. Są przecież środki antykoncepcyjne, Polska to nie ciemnogród.
                          Uważam, że aborcja powinna być legalna tylko wtedy kiedy życie matki lub dziecka jest zagrożone, płód jest trwale uszkodzony lub ciąża jest wynikiem gwałtu, o tym pisałam już wcześniej w tym wątku.
                          Last edited by dotty; 06-11-2009, 20:49.

                          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                          Różności do postów
                          GALERIA OLAFKA

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Aborcja

                            Napisane przez dotty Pokaż wiadomość
                            JUważam, że aborcja powinna być legalna tylko wtedy kiedy życie matki lub dziecka jest zagrożone, płód jest trwale uszkodzony lub ciąża jest wynikiem gwałtu, o tym pisałam już wcześniej w tym wątku.
                            ale w Polsce wlasnie tylko w tych wypadkach aborcja jest legalna /chociaz nawet w tych rzadkich wypadkach trudno wyegzekwowac prawo do usuniecia ciazy/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Aborcja

                              Napisane przez enigma10 Pokaż wiadomość
                              ale w Polsce wlasnie tylko w tych wypadkach aborcja jest legalna /chociaz nawet w tych rzadkich wypadkach trudno wyegzekwowac prawo do usuniecia ciazy/
                              Oh wiem o tym
                              Uważam że powinno zostać tak jak jest, jedyne co bym zmieniła to usprawnienie procedury prawnej w tych przypadkach, zdaję sobie sprawę, że najczęściej nim zarządzenie zostanie uprawomocnione jest już za późno aby przeprowadzić aborcję.

                              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                              Różności do postów
                              GALERIA OLAFKA

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Aborcja

                                nie uważacie, że to paradoks legalna aborcja, gdy życie dziecka jest zagrożone?

                                wybaczcie porównanie, ale takie uśmiercanie, skracanie cierpień czy jakby to zwał kojarzy mi się z weterynarzem do którego zaprowadzamy naszych czworonogów gdy już nie ma dla nich nadziei, niech skróci im cierpienia, a nas uwolni od katuszy związanych z patrzeniem na męki zwierzątka, strasznie to egoistyczne
                                w aborcji jest tylko KOBIETA i jej JA nie ma dziecka, ono jest tylko pasożytem którego należy wytępić




                                "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X