Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tort na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tort na chrzest

    Cześć, mam taki dylemat - gdzie w Warszawie zamówić tort na chrzest?
    Zależy mi na takim bezowym, z marcepanowymi różyczkami
    Szukałam po Googlach - ale jest tam tego tyle, że trudno się na cokolwiek zdecydować.
  •    
       

    #2
    Odp: Tort na chrzest

    Ja jakiś czas temu widziałam takie torciki w cukierni Batida. Zamawiałam tam tort na urodziny córki ale kiedy byłam w cukierni (mieści się na Marszałkowskiej) zwróciłam uwagę na to jak pewna pani odbiera bardzo ładny tort na chrzest. Ja jeszcze wprawdzie nie jadłam tam tortów bezowych ale jestem pewna, że posiadają je w ofercie. Swoją drogą torty bardzo smaczne, wielokrotnie tam zamawiałam i zawsze wszystko dosmakowane.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tort na chrzest

      Ja tort robię sam znalazłem świetny przepis w internecie. Warto troche poszperać i zrobić samemu, tu są naprawdę świetne przepisy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tort na chrzest

        Ja osobiście też piekę bardzo ładne i dobre torty jednak na chrzest dziecka wolałabym raczej coś bardziej efektownego ponieważ taki tort domowej roboty na pewno jest znacznie smaczniejszy i zdrowszy, ale mimo wszystko wolę zamówić tort w jakiejś dobrej cukierni

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tort na chrzest

          ja zamawialam torcik w najblizszej cukierni i byl sliczny byly dwa bobaski na nim, taki prosty, schludny, smaczny tylko duze ALE.... bylo napisane Chrzest święty Mai i Oliwi.. zamiast Oliwii.... mi sie to bardzo nei spodobało i sama doprawialam drugie i zeby to mialo rece i nogi i zeby nikt sie nei przyczepil.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tort na chrzest

            My tort zamawialismy w Zetce. Caly był z takim jakby połyskiem srebrnym.Na środku był śpiący bobasek pod kołderką. Wkoło miał delikatne perełki. Wyglądał skromnie tak jak lubię



            Skomentuj


              #7
              Odp: Tort na chrzest

              u nas też tort był skromny i delikatny - okrągły pokryty białą czekoladą, kilka delikatnych różowo-białych malutkich kwiatków, bobas pod różową kołderką i napis Chrzest święty Zosi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tort na chrzest

                No wlasnei na chrzciny zauwazylam iz rodzice wybieraja skromne wypieki i dobrze
                Na slub mozna zaszalec chcociaz i moj slubny tort byl delikatny i skromny
                Lubie prostote w kazdym wydaniu jedzenie, dom itp....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tort na chrzest

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ja zamawialam torcik w najblizszej cukierni i byl sliczny byly dwa bobaski na nim, taki prosty, schludny, smaczny tylko duze ALE.... bylo napisane Chrzest święty Mai i Oliwi.. zamiast Oliwii.... mi sie to bardzo nei spodobało i sama doprawialam drugie i zeby to mialo rece i nogi i zeby nikt sie nei przyczepil.
                  Też by mnie to gryzło... Wcale się nie dziwie, że sama zaczęłaś poprawiać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tort na chrzest

                    Napisane przez erling Pokaż wiadomość
                    Też by mnie to gryzło... Wcale się nie dziwie, że sama zaczęłaś poprawiać
                    hehe no pewnie potem na zjdeciach by bylo Oliwi... jakby to wygladalo goscie pomysleli by ze wlasna matka nei wie jak sie poprawnei pisze imie dziecka. Dlatego dla siebie i dla innych wolalam sobie sam przwprawic

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tort na chrzest

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      hehe no pewnie potem na zjdeciach by bylo Oliwi... jakby to wygladalo goscie pomysleli by ze wlasna matka nei wie jak sie poprawnei pisze imie dziecka. Dlatego dla siebie i dla innych wolalam sobie sam przwprawic
                      to z toretm u nas na slubie była tak historia iż w cukierni pomylili torty - miał być skromny, delikatny - taki zamawialiśmy, przyjechał jakiś kolorowy, w kwiatki ehh okropny w moim odczuciu - kierowca miał być w restauracji w godzinach przed południowych był później - moja mama go odbierała od niego i szok, jak zobaczyłam tort to chciało mi sie płakać - mój tata interweniował u właściciela cukierni i upiekli nam taki jak chcieliśmy i zdążyli go dowieść na północ

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tort na chrzest

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        to z toretm u nas na slubie była tak historia iż w cukierni pomylili torty - miał być skromny, delikatny - taki zamawialiśmy, przyjechał jakiś kolorowy, w kwiatki ehh okropny w moim odczuciu - kierowca miał być w restauracji w godzinach przed południowych był później - moja mama go odbierała od niego i szok, jak zobaczyłam tort to chciało mi sie płakać - mój tata interweniował u właściciela cukierni i upiekli nam taki jak chcieliśmy i zdążyli go dowieść na północ
                        my kiedys torta kupowalismy w prezencie dla meza brata ciotecznego z kanady. Przylecial do nas on jest fotografem i zamowilismy mu w ksztalcie aparatu i byl dosc drogi weic oczekiwalismy extra efektu. Tort w ogole to byla pomylka jakas!!
                        Nawet aparatu nei rpzypominal haha TYlko jakas niedorobiona kamerkę...oddali pol hajsu nam za to

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tort na chrzest

                          Witam Wszystkich na forum Tutaj w kwestii tortu mamy chyba największe pole manewru bo zależy to od naszego gustu,ja osobiście polecam bazować na czekoladzie,to szczególnie ważne jeżeli na chrzcinach będą także inne dzieci,po prostu im posmakuje

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tort na chrzest

                            Nie jestem z Warszawy ale myślę że możesz popytać w każdej cukierni. Taki torcik nie powinien być wyzwaniem dla cukiernika. W necie możesz poszukać inspiracji na wizualną stronę tortu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tort na chrzest

                              My mieliśmy bardzo delikatnie zdobiony tort z motywem chrztu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X