Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

    WEdług mnie najlepiej zainwestować w meble pod wymiar Dzięki temu kuchnia będzie dobrze wyglądać i przestrzeń będzie odpowiednio zagospodarowana Jeżeli mieszkasz w okolicy Wyszkowa, to mogę polecić firmę Wiór Płyt

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

      Teraz chyba po okresie fascynacji bielą do mody wchodzą ciemne kolory mebli. I dobrze, zawsze i sie takie podobały

      Skomentuj


        #78
        Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

        Ale ciemne meble trudniej utrzymac w czystosci, cos o tym wiem - bo mam venge w kuchni Ale aranżacje kuchni sa teraz przerozne - co kto lubi i co komu sie podoba. I dobrze, w koncu nie ma juz takich samych mieszkan czy domow, jak 20-30 lat temu.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

          Polecam Ci serdecznie chłodziarko-zamrażarki wolnostojące od firmy Smeg. Są niewielkich rozmiarów, za to mieszczą na prawdę wiele rzeczy. Ich wygląd jest bardzo nowoczesny i wpasuje się doskonale w klimat każdej kuchni.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

            My w kuchni postawiliśmy na prostotę. Jasne meble i czarne AGD. To co w zabudowie, to wiadomo, że nie ma znaczenia, bo i tak nie widać. Na wierzchu mamy piekarnik, płytę indukcyjną i okap od Solgazu. Bardzo nam pasowało pod względem spójnego designu. Ale tez funkcjonalnością potrafią zaskoczyć te polskie produkty. Okap sam reaguje na to, czy się gotuje, wszystko jest nowocześnie sterowane dotykiem. Bardzo to nowoczesne. No i brak jakichkolwiek wystających pokręteł. To atut w takiej kuchni.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

              Dla mnie jednym z ważniejszych sprzętów jest zmywarka, nie cierpię myć naczyń i to mój najlepszy pomocnik. Mam model electrolux maxiflex, idealna dla osoby która lubi gotować i ma zawsze górę garów do mycia. Ja sporo piekę i zawsze pełno naczyń się pałęta, jakichś akcesoriów do pieczenia, dzięki tej dodatkowej szufladzie mogę tam większość tych rzeczy upchnąć

              Skomentuj


                #82
                Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                Ja meble kuchenne na wymiar zamawiałam w http://meblehofman.pl/kuchnie-na-wymiar-wroclaw/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. Kuchnia wygląda pięknie, meble są solidne i bardzo funkcjonalne, a do tego "skrojone na miarę", dzięki czemu idealnie pasują do wnętrz mojej kuchni

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                  Nie zapomnij o sprawdzonych roletach. Tutaj lestore znajdziesz nowoczesne opcje do kuchni. Koniecznie przejrzyj tą ofertę.
                  Człowiek koncentruje się na tym co ma. Ludzie z wysokim IQ są tak przejęci swoim IQ, że założyli własny klub.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                    Wiadomo, dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom kuchennym, będziecie w stanie o wiele bardziej ułatwić sobie pracę. Właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie z takich elementów jak https://www.aledobre.pl/18643,Kamien...icotispai.html bo dzięki temu pieczenie pizzy będzie o wiele prostsze.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                      Jestem ojcem blizniaków. Ważne rzecz w kuchni to duża lodówka i duża zmywarka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                        Na https://punktmeblowy.pl/k/meble-styl...hnia-jadalnia/ też są dostępne meble do jadalni. Antyki mają to do siebie, że mają praktyczne meble i duże, wygodne stoły. Jeśli mamy dużą rodzinę to taki stół na pewno będzie nam potrzebny.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X