Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki - hity i kity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ooo filiżanki to fajny prezent....chyba kupię mamie ona uwielbia kawę

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      a ja polecam dla tych najmlodszych:
      http://www.moje-dziecko.com/index.ph...ucer_filter=57

      Skomentuj


        #48
        Ja polecam zebre
        http://www.allegro.pl/item496642754_...najtaniej.html
        Kupilismy synkowi na 1-sze urodziny.Wszystkie dzieci,ktore go odwiedzaja chetnie sie na tym bawia.
        Fajna zabawka jest tez zyrafa do ktorej wrzuca sie pileczki
        http://www.allegro.pl/item500923356_...a_i_nauka.html

        Skomentuj


          #49
          dla mojego dziecka strzałem w dziesiątkę do 6m było CHICCO BABY GYM, a teraz jak ma prawie 11m-cy to ulubioną jej zabawką jest piesek szczeniaczek-uczniaczek. jak również stara klawiatura od komputera
          mata poszła w kąt, karuzela nadal wisi,nigdy się nią nie zainteresowała:/

          Skomentuj


            #50
            jesli to sie zalicza do zabawek to dla starszakow polecam
            http://www.maluje.pl/c/pl/2_357/-4/1...numerkach.html
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #51
              ja chciałabym dostać np. karnet na basen lub siłownię albo "wypad" do spa

              nie lubię dostawać ubrań bo jakoś ludzie nie trafiają w moje gusta

              Skomentuj


                #52
                ja od tesiowej dostalam 3 bluzki i zadna w moim guscie :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  ja lubię dostawać perfumy i kosmetyki, jak dostane bluzke to zawsze w moim guście(mamie zawsze doradza moja siostra), w tym roku chciałabym dostac przespaną noc




                  Skomentuj


                    #54
                    ja tez lubie doatwac kosmetyki i perfumy a bluzki to tylko od mamy bo ona zna moj gust i zawsze kup mi tak co mi sie podoba czasami zamieniamy sie ciuchami

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                      ja od tesiowej dostalam 3 bluzki i zadna w moim guscie :/
                      a nosisz je? aby jej zrobić przyjemność czy leżą w szafie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        lubie dostawac kosmetyki, gdyz nie śledzę nowinek kosmetycznych
                        ale malować się lubię , na szczęście mój brat jest wizażysta więc zawsze trafia i wynajdzie coś ciekawego
                        od męża zawsze tradycyjnie złoto chociaż się w nim nie lubuje jakoś specjalnie albo bieliznę
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #57
                          O tak tak bielizna też jest fajna

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja za bardzo nie lubię dostawać kosmetyków i perfum, bo wolę sama sobie kupować co lubię. Aż boję się zbliżających świąt, od teściowej zawsze dostaję coś, co mi się szczególnie nie podoba. Ostatnio dostałam wielki wazon ze sztucznymi kwiatami (nie znoszę takich plastików i tylko psują mi wystrój mieszkania), wcześniej sweter w którym wyglądam dwa razy większa, kosmetyki których nigdy nie użyłam itd. Uwielbiam dostawać biżuterię i bieliznę.

                            Skomentuj


                              #59
                              No też mam jakieś garnki od znajomych, ale oglądając prezent czułam się jak "kura domowa" oczywiście musiałam to ukryć i udawać zadowoloną.

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                                a nosisz je? aby jej zrobić przyjemność czy leżą w szafie?
                                to letnie bluzki wiec narazie nie nosze ale latem moze zaloze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X