Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na biznes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Pomysł na biznes

    Najlepiej znaleźć jakąś niszę i w nią uderzyć To dość ryzykowne bo nie wiemy, czy aby na pewno uda nam się sprostać oczekiwaniom konsumentów, ale jakby się udało i nie mielibyśmy dużej konkurencji to jesteśmy na pozycji wygranej

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Pomysł na biznes

      ja postawiłem na czyszczenie i regenerację filtrów DPF
      Zapraszam na mój blog o filtrach DPF https://www.czyszczenie-dpf.com.pl/filtry-dpf-blog.html

      Skomentuj


        #78
        Odp: Pomysł na biznes

        Z doświadczenia wiem że biznes bez reklamy od samego początku będzie miał bardzo ciężko...późne zainteresowanie się reklamy skutkuje tym ze nie będziemy mieli funduszy na wszystko. Przy drugim biznesie wspomogłem sie pomocą od xxx wiec firma już sprzedaje prawie 3 lata.
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:07. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Pomysł na biznes

          czasem w pracy korzystamy z takiego narzędzia korekta pisowni często nam się przydaje, także jakbyś kiedyś potrzebowała sprawdzić jakieś pismo pod kątem ortografii, czy interpunkcji xxx
          Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:07. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Taką funkcję ma pakiet office jeżeli chodzi o wyposażenie biura, to nie można zapomnieć o montażu wentylacji! Takie rozwiązanie zadba o jakość powietrza w miejscu pracy, co wpłynie na komfort pracy. Wiadomo, że czyszczenie wentylacji xxx to kwestia obowiązkowa, ponieważ wpływa na żywotność urządzenia. Tym samym wentylacja może służyć w firmie dłużej. W mojej pracy szef zainstalował takie rozwiązanie i wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni.
            Last edited by gagatka; 24-09-2020, 15:34. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Nie dość, że nie mam pomysłu na biznes, to jeszcze nie wiem jak ogarnąć całą papierologię. Niby wiem w jakiej branży chcę pracować, bo jestem dość kreatywna, ale administracja bardzo ją zabija. Jak ogarnąć tą całą terminologię? Jak spytałam znajomą na czym polega split payment, to w sumie wiele się nie dowiedziałam i chyba jestem skazana na przeszukiwanie internetu.
              Last edited by gagatka; 01-10-2020, 12:09. Powód: reklama

              Skomentuj

                     
              Working...
              X