Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki - hity i kity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Córa na urodzinki dostała wielki samolot z laką barbie i prezent okazał się bardzo fajny bo często się nim bawi jednak teraz mam problem z mikołajem i świętami. Dla młodszej córci myślałam o macie ale widze że to kiepsku pomysł to pozostaje chodzik mimo że jeszcze nie siedzi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
      Córa na urodzinki dostała wielki samolot z laką barbie i prezent okazał się bardzo fajny bo często się nim bawi jednak teraz mam problem z mikołajem i świętami. Dla młodszej córci myślałam o macie ale widze że to kiepsku pomysł to pozostaje chodzik mimo że jeszcze nie siedzi
      u nas mata sie sprawdzila. maly chetnie sie na niej bawil. teraz tez czasami sie bawi. tyle ze niektore dzieci jak zaczna pelzac to mniej juz je to interesuje
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #18
        U nas mata była hitem do czasu gdy zaczal raczkowac.Mielismy zwykla z Canpola
        Mozyczny ogrodek maly dostal na chrzciny i dosc szybko zaczal go interesowac ale wiadomo jak cos gra i swieci to jest atrakcyjne nawet dla lezacego malca.
        Duzo frajdy sprawil tez skoczek TAKE ALONG HOP 'N POP FISHER PRICE

        Najwiekszym hitem jednak okazały sie klocki sensoryczne - ma ich 15 i bawi sie nimi bez konca.

        Skomentuj


          #19
          .....

          Mialam mate tiny love doslownie 2 miesiace byla uzyana i to nie za czesto raczej zbedny zakup, jak sie zdazylam zorientowac u znajomych podobnie. Za to to co chyba sie zawsze sprawdz ta samochodziki jezdziki
          my mamy taki:
          http://www.allegro.pl/item485914107_...tek_97318.html
          ale jest dosyc maly
          te z chicco sa jednak fajniejsze i chyba nie do zdarcia
          A pozatym to zabawki ponadczasowe : baczek, wiatraczek itp

          Skomentuj


            #20
            Goplana super ten skoczek !!

            Atenka noo właśnie ja też jestem na etapie wybierania jeździka-
            pchacza. Waham się miedzy tym co Ty masz a Chicco 4w1
            Czyli uważasz, że Chicco większy ?? Bo ja to tylko na zdjęciach
            je widzę

            Skomentuj


              #21
              jezdzik

              ten jest dosc maly, dla coreczki bardziej odpowiada chicco u kuzyna, wydaje sie bardziej zwrotny niz nasz. Pchanie go za ten uchwyt z tylu nie jest proste wcale i niewygodne. Jest troche wywrotny. Musialam naklejki sama ponaklejac ;/ byly dolaczone w opakowaniu odzielnie. Jest ladny i nie z takiego chinskiego plastiku. Ale teraz kupilabym chicco, jakbym miala wybierac.

              Skomentuj


                #22
                Przypomnial mi sie jeszcze ostatni prezent naszej corci. Dostala taki bujaczek z ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80131629 napoczatku troche sie obawiala ale szybko nauczyla sie sama korzystac i podoba jej sie bardzo (ma rok i 10 mies) cena tez jest przystepna

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Atenka colleen
                  macie na myśli taki jeździk pchacz???
                  http://www.allegro.pl/item493131427_...autko_4w1.html


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    majajula tak, właśnie o ten mi chodzi

                    Skomentuj


                      #25
                      ja też go mam zamiar kupić
                      spodobał mi się jak jeszcze w ciązy byłam


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        u nas pierwsza ulubiona zabawka która została do dziś jest gumowy konik.. no i jeszcze sśpiewający osiołek

                        Skomentuj


                          #27
                          a moja majka od 2 dni bawi sie balonikiem i nic innego nie chce


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            mojej Kingusi czybko sie nudza zabawki

                            Skomentuj


                              #29
                              moja Marysia uwielbia karuzele do tej pory, zawsze łapie myszki za ogonki, lubi tez bawić się misiami. a na macie juz nie chce lezec




                              Skomentuj


                                #30
                                hej dziewczyny ja tez mam problem z wyborem zabawki dla mojego malego...

                                Ale na poczatek - mamta byla u nas uzywana do niedawna czyli prawie do 8 mce mielismy taka ze smiki - jungle super sprawa polecam )

                                A teraz najlepsze zabawki to piloty i telefony zreszta wszystko co sie da do buzi wsadzic :/

                                Kupilismy na alegro z fisher price hipcia pchacza czekam na paczke zobaczymy czy tym sie zainteresuje ) ale to dam znac
                                Attached Files
                                PIOTRUŚ - 20.02.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X