Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plisy - żaluzje plisowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Plisy - żaluzje plisowane

    Hej, na jednej ze stron internetowych znalazłam tego typu żaluzje plisowaną. Co o niej myślicie? Jest hmm... Troszkę nietypowa ;p

    Proszę o opinie na jej temat
  •    
       

    #2
    Odp: Plisy - żaluzje plisowane

    Powiem ci, że ciekawie to wygląda. to tak jakby połączenie rolety i żaluzji. Oryginalnie się prezentuje i ładnie zdobi.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Plisy - żaluzje plisowane

      ja lubie w wnętrzach minimalizm więc ja osobiście bym na nią się nie zdecydowała, al przyciąga uwagę bo jet inna niż wszystkie, z czego dokładnie jest to wykonane tez wzięłabym pod uwagę w kwestii utrzymania czystości bo obawałabym ze w tych zgięciach będzie zbierał się kurz

      Skomentuj


        #4
        Odp: Plisy - żaluzje plisowane

        Ładnie wygląda, ale do sprzatania tragedia. Masz rację, w tych zakamarka kurz bedzie się zbierał. w domu wystarczy spojrzeć w kątach jak się kurz gromadzi, a co dopiero w takich szczelinach w żaluzj, Ładnie wygląda, ale ja nie miałabym nerwów osobiście by mieć taką w domu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Plisy - żaluzje plisowane

          Może i ciekawie to wygląda ale mam takie zdanie jak koleżanki Trzeba też myśleć takimi kategoriami gdzie w tych zakamarkach zawsze najwięcej kurzu jest

          Skomentuj


            #6
            Odp: Plisy - żaluzje plisowane

            Po prostu raz na tydzień wystarczy przetrzeć szmatką i nie ma problemu ! Dla mnie akurat plisy są bardzo latwe do utrzymania w czystośći. To żałuzje są problematyczne ponieważ trzeba wycierać każdą z żaluzji z osobna.

            Wracając do tematu to ta na górze wydaje mi się trochę za bardzo ekstrawagancka. Nie wiem czy bym sie na nia zdecydowała. Tutaj masz spory katalog plis do okien:
            xxx - na stronie mozna sobie również zamówić próbki materiałów.
            Ja u siebie posiadam podobne do tej:
            Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:21. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Plisy - żaluzje plisowane

              Też tak uważam, żaluzje trzeba co jakiś czas przecierać z kurzu tak samo jak inne meble. Moim zdaniem najlepsze są plisy, bo dobrze pasują do mojego mieszkania.
              Szukam mieszkania katowice, mam szanse dostać dobrą pracę na śląsku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                Plisy są bardzo fajne, ale trzeba o nie regularnie dbać. Wzorów do wyboru jest naprawdę sporo. Ja ze swojej strony polecam firmę xxx ostatnio u nich kupowałam i jestem naprawdę zadowolona. Mają ogromny wybór produktów. A co jeszcze ważniejsze - szybką przesyłkę. Polecam wszystkim taką firmę. Świadczą usług na wysokim poziomie.
                Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:22. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                  Ta plisa którą pokazałaś nie do końca pokazuje ich możliowści, czasem jest taki problem że siedzisz przy biurku i tak codziennie wali ci słońce po oczach, ani żaluzje ani rolety nic tu nie dadzą, w tedy sięgamy właśnie po plisy xxxbo można je ustawić np po środku okna
                  Attached Files
                  Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:22. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                    Mnie osobiście plisy xx się bardzo podobają. Szczególnie jeśli chodzi o plisy jako zasłony okienne.
                    Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:22. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                      Ja ze względów praktycznych wybrałam żaluzje drewniane od firmy Allcool4u xxx bardzo łatwo się je czyści nie trzeba prać tak jak plisy. A firma solidna to i żaluzje dobre.
                      Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:23. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                        Ja uważam, że w oknie lepiej wypada roleta xxx Te plisy są jakieś dziwne...
                        Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:23. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                          Plisa ze zdjęcia jest przeznaczona do półkolistych okien stąd taki a nie inny kształt Swoją drogą jest to jedno z nielicznych rozwiązań dla okien o nietypowym kształcie. Wbrew pozorom nie jest to trudne do sprzątania. Wystarczy przetrzeć ściereczką a niektóre plisy można nawet zdemontować do czyszczenia Są bardzo praktyczne bo można nimi zasłonić dowolną część okna. Z powodzeniem mogą zastąpić zazdrostki które uniemożliwiają ciekawskim sąsiadom zaglądanie do naszego domu Można zasłonić tylko środkową cześć przez która wpada rażące nas słońce a jednocześnie nie zaciemniać całego pokoju. Ja jestem zachwycona moimi plisami. Zamówiłam je wraz z montażem tutaj: xxx polecam ze względu na wyjątkowo bogata kolorystykę i miłą obsługę
                          Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                            Też byłam zaskoczona, że są takie plisy. Przekonałam się o tym, gdy szukałam rozwiązania dla naszych okien na poddaszu. Mąż wymyślił okna okrągłe ponieważ poddasze chcieliśmy urządzić w stylu marynistycznym (morskim). Na początku wszystko było fajnie ale latem dokuczały nam upały. Znaleźliśmy firmę xxx która zrobiła nam takie plisy w kształcie koła. Wygląda to bardzo fajnie i dodatkowo chroni przez nadmiarem światła.
                            Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:23. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                              Osobiście wolę plisy od tradycyjnych rolet - mają oryginalny design, a osłony można ustawić w różnych konfiguracjach (nie tylko z góry na dół jak w roletach). Tutaj xxx znalazłam parę przykładów na zastosowanie plis.
                              Last edited by gagatka; 23-02-2021, 12:24. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X