Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kupilam taki zwykly nawilzacz w biedronce za 2 zl chyba , na kaloryfer sie go wiesza i wode wlewa
    tam dalam ze 3 krople olbasu, bo tak myslalam ze na poduszke to zbyt intensywne moze byc , w koncu to olejek eteryczny a nie plyn do zmywania
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      tak mi przyszlo do glowy ze lepiej nawet do zwyklego spodka nalac wody, dac te krople i postawic na kaloryferze, mysle ze to lepsze niz reczniki
      i okno na rozszczelnieniu
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        ja mam nawilzacz na kaoryferze wisi, jak nie zapomne to jest woda, ale nie ma wkladu zeby lepiej parowalo, recznik na kalofyferze tylko mam, a na lozeczko pieluszke powiesilam wilgotna, u ans raczej suchosc ogromna bo az ja oddychac nie moge wiec daleko chyab do wilgoci. ale z woga to sprobuje dzis koniecznie, i nogi w wodzie z sola tez wymocze, tamtym razem pomoglo

        ide katar ciagnac bo pokasluje papa

        Skomentuj


          mamy stare okna niestety wiec nie da rady rozszczelnic hih

          Skomentuj


            a u nas własnie wilgoc włazi na sciany i cholera nie wiem jak to 'zatrzymac' znacie jakies srodki na tego typu rzeczy?

            Skomentuj


              Ja sie nie wypowiadam bo u mnie ani wilgoci ani za sucho.
              A Edytko u nas tez stare okno i rozszczernione ze hej Na wiosne wymieniamy, mam juz kasiorke z ksiazeczki mieszkaniowej.

              Wreszcie pozbylismy sie choinki. Ciezko bylo napedzic Artura. Ciezko bo z korzeniem i nie wiadomo co z nia zrobic. Nie wsadzimy jeszcze zmarznie a wyrzucic szkoda. Poki co stoi na balkonie, najwyzej umrze smiercia naturalna
              Dorotka dzielnie pomagala. Artur wreczal jej bombki a ona umieszczala je w pudelkach.

              Poszlam dzis z mala na spacerek. Bez wozka chcialam zeby pochodzila. Pohustala sie, chlopczyk pokrecil ja na karuzeli, a potem 10 min ja nosilam bo nie chciala chodzic. W koncu usnela mi na rekach

              Teraz usnela, obudzila sie poplakala i znow usnela. Teraz juz na dobre.

              Ja jestem zalamana. Powinnam dostac okresu, zawsze punktualnie. Rozbita jestem, jakos mam niedobre przeczucia. Jestem wrecz pewna. Tylko sie powiesic...
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                No i znowu tu koczuje a nikogo nie ma...
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  nie no olcia nie wierze. nie jestes w ciazy,
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    a ja wynikow dalej nie mam, byly ale zginely.. fatamorgana normalnie, nie trzeba na pustynie jechac i bulic 3tys zl
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      u moich rodzicow wilgoc wylazi jedynie w kuchni, pryskaja czyms grzybobojczym, potem jakas farba specjalna, i tak wkolo macieju co za jakis czas zabawa od poczatku, masz blok ocieplony?
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Uff falszywy alarm, musialam sie walnac w kalendarzu.
                        Myslalam ze zejde wczoraj

                        Minia trzymam kciuki zeby wyniki dzis byly
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          olcia ja juz tez cierpiaca, brzuch mnie boli jak diabli
                          na 15sta mamy do alergologa, zla jestem jak osa
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            u nas bloki nieocieplone wiec pewnie dlatego ta wilgoc

                            minia a wyniki juz są?
                            Olcia ale potrafisz cisnienie podniesc na forum haha

                            Skomentuj


                              Hehe dbam o rozrywke, cobyscie sie nie nudzily
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                nocka grzeczna ale z zasypianem gorzej bylo

                                okna same z siebie sie rozszczelniaja tez, ale jednak w domu suchosc, w kuchni w szafce z suszarka mam tylko wilgoc

                                miska z woda z sola, sodą, mięta i rumiankiem stala cala noc kolo lozeczka a mala spala do 2, zjadla i dalej spala, takim naparem sol, soda mieta (bo nie mialam szalwii) i rumianek to moja wieczorna inhalacja, chyba ciut pomogla, jeszcze pare oilbasow wkropilam i inne zycie, a dzis w domu 21 max 22 stopnie,i mal juz drugi raz spi, wczesniej 2 godz pospala, a teraz zobaczymy.
                                jutro na 11 do lekarza.

                                Olcia, no to i dobrze i szkoda, ja bym sie cieszyla z 2 dzidzi, ale moze mi sie tak tylko wydaje i na razie tak mowie.
                                wczoraj sie wsciekalam na grzeska bo on przeciez chory i nie powiniwn sie do malej zblizac!!! wymyslil sobie zeby tylko nie pomagac i przy kompie siedziec.... a ja to niby kurna zdrowa, z nosa mi lecialo i zyc mi sie nie chcialo. ze 2 razy sie klocilam to wieczorem sie zreflektowal i przeprosil i stwierdzil ze w jego mniemaniu i tak duzo pomaga ale oczywiscie ja moge miec inne zdanie !!! palant, mala marudzila i przeszkadzala mu w graniu na komp bo sie nie mogl skupic!!!! wiecie myslalam ze nie wieme co mu zrobie, taki tatus

                                Minia no to ruszaj na poszukiwania a jak nosek Dianki?


                                no to sie pozalilam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X