Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewuszki
    u nas nocka juz spokojna. teraz mala spi ale strasznie meczy sie z tymi dolegliwosciami.

    Stwierdzilam ze jak sie dzis do doktorka nie dodzwonie to pojde jutro do przychodni. Niech chociaz tam jej zobacza te nozki. Wezme skierowanie do ortopedy albo jakis namiar na prywatnego.
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      Anetko z okazji 18-stych urodzinek wszystkiego co najlepsze! spełnienia marzeń tych o których mówisz głośno i tych niewypowiedzianych, rodzących się tylko w Twojej głowie! Buziaki Kochana :*
      Dominika & Dianka

      Skomentuj


        aj super się samemu jeździ jestem niezależna, dziś kończę o 22 i nie musze szukać podwózki, tylko wsiadam i sama wracam do domku
        mój instruktor był dziś u mnie cobym mu prawko pokazała - dumny jest ze mnie

        Minia zapomniałabym - dodałam może jedną nową fotkę, bo tak jak nie mam własnego kompa to przerwę sobie zrobiłam, pododaje jak już będę miała sprzęt
        Dominika & Dianka

        Skomentuj


          Minia, dziękuję Ci kochana, wydrukuję sobie tą ściągawkę
          bobovity wcale nie dostałam, ale myślę że sprobuję skoro Diance podeszly ładnie. marchewkę i ziemniaczki to sama bede gotowala i takie zupki nicy robila, ale to tez nie wiem czy juz czy czekac..

          wczoraj to np nie dostala nic bo najpierw ksiadz, ktory sie spieszyl i juz o 5 byl, a potem o 18.30 pojechlismy do ortopedy, a weszlismy o 19 chyba dopiero, mala spala w foteliku, haha myslala ze na spacerku jest chyba
          i zaliczyla wieczorny spacer o 19.15, objechalismy osiedle dookola, i do domku.

          ortopeda zrpbil usg, powiedzial ze wszystko ok, zaprosil w kwietniu lub maju, pochwalil pieluszke, powiedzial ze moze siadac, tzn z nasza pomoca, i zakazal podnoszenia, a wez tu ja upilnuj, na plasko ja tylko klade teraz, troche ulewa jej sie ale trudno.

          milych jazd Miko

          Judytko jak tam chlebek malego? zjadliwy?
          wybieram sie dzis do biedronki po zakupki, i moze cos malej kupie, kombinezon nam sie za maly robi... najpierw uzywalam ten od Mini, ale jak zimno to on cienki troszke i teraz taki z biedronki mam 62 rozm, ale powoli sie ciasny i krotki robi, mala juz mzoe z 7 kg wazy.. ubranko od chrztu mialam uzywac jako kombinezon ale jakos szkoda, mialam na allegro wstawic ale biore sie za to jak nie wiem co.

          milego buzia :************************************

          Skomentuj


            hej!
            u nas po staremu...siedze teraz i kombinuje jaki prezent na dzien babci i dziadka zrobic i w koncu cos fajnego znalazłam
            http://www.allegro.pl/item528051437_...sze_wzory.html

            zobaczymy czy sie bedzie podobac.. mały dzis znowu wali kupiszony jak czołg pociski no ale niby maja sie wkrotce unormowac.
            aha była wczoraj u mnie mama wieczorem i przywiozła mi jakis lek dla malego nazywa sie Nifuroksazyd zobaczymy co to za cudo podobno ma byc łagodny ale skuteczny ha! tak samo gadali jak malemu miałam smecte podawac haha. chlebek nie wiem jak bo nie dostalam wczoraj ale na dzis mam zamowiony to zobacze co to za diabelstwo... w sumie nie chce mi sie wierzyc w ta teorie o glutenie bo mały przeciez tyle czasu je chlebek makarony i t d . a dopiero teraz by wyszło? cos tu jest nie halo. ja tez myslalam ze na zeby bo mu teraz 4 ida naraz gorne 4-ki? chyba bo nie znam sie na numeracji zebow ale wogole smiesznie tak jakos ida bo tak ma 4 na dole i 4 u gory wtedy z kazdej strony przerwa na jednego zeba i te 4[??] wychodza dwie na dole i 2 u gory wiec moze te kupki faktycznie na zeby ale cos długo chyba.. nie wiem.. ale karol sie smieje ze mamy teraz g*****wniany temat ciągle..

            wczoraj moj synek był zaprogramowany na brojenie. matko az mi sie ryczec chcialo bo co zdarzyłam cos sprzatnac to zaraz drugie bylo rozwalone! jak nie z szafki to z szuflad i t d. a potem karol mowi ze nic nie robie a ja cały dzien biegam miedzy pokojami i staram sie nie zabic przez rozwalone zabawki. moj syn chyba lubi miec artystyczny nieład...

            moja kumpela co ma brzdaca o dwa tyg starszego od Nataniela wczoraj urodziła drugiego synka. matko ja sobie z jednym nie daje rady a tu drugie i to jeszcze planowane!! ludzie maja siły nie ma co na szczescie mi to nie grozi...oby<tfu tfu>

            alem sie rozpisała

            Mika jak masz juz swoj transporcik i jezdzisz to teraz rundka do kazdej po kolei na kawke i z tym szampanem musisz przyjechac co by sie oblało prawko!


            Edytko co prawda karmisz piersia to mozna pozniej wprowadzac pokarmy ale wydaje mi sie ze mozesz juz powolutku prubowac . ja malego tez cyckiem karmiłam a zaczelam z jabuszkiem i marcheweczka własnie mniej wiecej tak jak teraz Ty u Amelki. zreszta dawałas juz soczek i skrobane jabuszko wiec mozesz troszke sprubowac. a kupkami sie nie przejmuj to normalne jak wprowadzasz nowe pokarmy ze i kupka sie zmienia a zwłaszcza po jabuszku!!

            Olcia a jak tam A? uspokoił sie co nieco? rozmawialiscie cos na temat przyszłosci? a twoja mama nie tyle ze moze a nawet powinna ksieciuniowi uwage zwrocic zreszta juz kiedys ci pisałam ze dobrze by było jakby usłyszał troszke prawdy z innych ust a nie tylko z twoich zeby nie było ze tylko ty tak sadzisz!!

            Minia i jak Dianusia ze zdrowkiem? kiedy testy robicie? idziesz w koncu prywatnie zrobic czy tylko to co ci na fundusz zleciła?

            Anecia ty tam sie nic nie chwalisz ta moja synowa!! pisz szybciutko co u was..

            aha mały ostatnio sie nauczył pokazywac paluszkiem co chce..zabawny jest jak stoi pod szafka i zawziecie paluch w gorze i sie drze "eee"
            Last edited by Fuksja; 15-01-2009, 12:49.

            Skomentuj


              Jestem, żyję - komp umiera ale dziś synuś kochany reanimował
              oj i tak działa/pada/działą/pada... nie znam dnia ani godziny


              jutro sama bo marek wiezie pawłą na konkurs - drugi raz wrocław zaliczamy - wyniki pierwszego konk będą 20 stycznia

              Nifuroksazyd dawałąm kiedyś pawłowi - na rozwolnienie - taki lekko banankowy syrop-zawiesina, są tez tabletki ale to dla dorosłych = bez "kazania" lekarzowego chyba bym nie dałą małej ale Twoja Mama to przecioeż chyba się zna

              co do jedzenia małej - jak był konkurs bovbovity to dawałam owocowe przecierki Bobovity, ale od dobrych 4 miesięcy żadnych słoiczków - lekkie dżemiki jabłkowo-jakieś tam porobiła teściowa kochana i daję małej - zresztą ona woli jabłko do łapki
              zupki gotuję sama - tzn teraz nabieram z naszego gara i jest ok
              herbatki daję soki od teściowej lub parzę owocową sagę i daję z cukrem

              wyrodna matka może jestem ale kupy ok, waga .... prawie ok - mogłaby ważyć więcej ale widać taka jej uroda - biega po chałupie to i spala tłuszczyk

              gg odinstalowane więc nic z żadną nie popiszę
              włączyąłm na marka laptopie na chwilę ale nie pisałam

              DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŻYCZONKA, PREZENTY itp

              goście wczoraj dzisiaj jutro i jeszcze parę dni pewno pojawiać się będą

              mam pyszne winko od sąsiadki i łykam - no pyszne jest


              a tu cisza
              DZIEWCZYNY GDZIE WY? jutro może i sprzęt zdechnąć a dziś nikogo
              Last edited by anetakam0; 15-01-2009, 23:46.

              Skomentuj


                Minia gdzie Ty?
                Cos sie dzieje zaczynam sie martwic!!!???
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj puśto pusto..

                  a moj maz nie spal dzis ze mna, najpierw cos mowil ze moze by sam spal to sie wyspi, a potem wyszedl z domu, wkurzyl mnie i sie na mnie obrazil bo mu tak nawsadzalam, i jego rodzinie, to kazal mi pilnowac siebie haha no i spal sam, sle przed snem jeszcze rundke smsow mielismy, glupek, zamiast przyjsc przeprosic, jeszcze sie zarowka w lampce nocnej spalila, tak myslalam ze to odgorne zeby tak pojsc powiedziec zeeby wymienil, jest pretekst do zawieszenia broni, ale sie duma unioslam, na szczescie dobra znalazlam, bo to jakas z innym gwintem byla, no i poszlam spac, o 1 chyba.. a mala od 20.30 az do 3 spala, a pptem dopiero przed 7 wstala, wiec gdyby nie nocne przygody z mezem to bym sie wyspala ale sie nie udalo..

                  fusie dzis moj maz na obiad wymyslil, wiecie co to? ziemniaki z maka, i najlepsze z tluszczykiem i wez tu schudnij..

                  chyba ide sie poloze, rano spalam, chyba ale jakos drzemnelam od 10 do 11

                  milego weekenda

                  Skomentuj


                    Ha! ale mialam przygode! poł dnia kłocilam sie z jedna baba z allegro bo wygrałam u niej kiece a chciała zawyzyc cene juz po sprzedazy i w dodatku jaka bezczelna jak ktos ma ochote sie posmiac to chetnie dam do poczytania

                    własnie minia gdzie jestes?? pisz albo nalot na chate ci zrobie!!

                    ps moj maz sie nade mna zlitował i jutro dostane nowego fonika.. juz go kocham haha

                    całuski

                    Skomentuj


                      ehh wszystko mnie wkurza
                      a gad jest jest zdecydowanie w czolowce
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tez ostatnio na mojego gad wolam, ale on tez sie jakos jeszcze bardziej zlosliwie odcina... ech... jak weekend to calymi dniami go nie ma, tak sobie organizuje czas jak kawaler... pytam po co sie zenil to odpowiada mi pytaniem czy zaluje a wczoraj to powiedzial ze sie powiesi albo cos jak mi zle z nim to kazalam zeby sie zastrzelil, w golowce mu sie calkiem poprzewralalo... a mala taka nieswiadoma i jak tylko go zobaczy to sie cieszy ze szok... glupie te baby sa... bez watpienia...

                        pa

                        Skomentuj


                          wiecie co zaczynam się cieszyć że sama jestem...
                          jutro będę miała już swojego komputerka! yupi
                          teraz siedzę w pracy ale czekam na jutro, wpada moja psiapsiółka z córą i mężem bo oni komputera mi kompletowali a do tego moja mama ma jutro urodzinki, więc wieczorkiem urządzimy sobie mini posiadówkę przy cieście i herbatce, kupiłam mamie ramki do zdjęć (zdjęcia dostała pod choinkę) i perfumy
                          a ja dziś do pracy znowu samochodzikiem, ale to wygoda, 10 minut i jestem w pracy

                          Kochane rozruszajmy kwiatowe bo nam na wiosnę łączka się nie zazieleni...
                          Dominika & Dianka

                          Skomentuj


                            nio mika swiete slowa

                            nio ja tez czekam na ten twoj komp, i na nowe fotki

                            laski mam prosbe, jesli ktoras odlicza 1% podatku a nie ma za bardzo celu, sluze nr konta
                            chodzi o meza mojej siostry stryjecznej, czyli bardzo bliska rodzina, jej ojciec to nawet moj chrestny, wkleje wam jej profil z nk
                            i list jaki mi przyslala

                            http://nasza-klasa.pl/profile/7655643

                            Bardzo Proszę o przekazanie 1 % podatku - dla mojego męża Norberta - od roku cała rodzina walczy ze strasznym i złośliwym nowotworem serca, kości i innych tkanek miękkich.

                            Norbert jest bardzo ciężko chory - ma marną rentę a JA pracuje na 1/2 etatu w Centrum Zdrowia Dziecka jako pielęgniarka - dlatego każdy grosz się dla liczy.

                            Przy przelaniu 1 % podatku na subkoncie Norberta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" widoczna jest tylko kwota i Urząd Skarbowy z jakiego zostały przekazane pieniążki. Jeżeli zaznaczy się kwadrat w pozycji 129 to dane będą widoczne na koncie w Fundacji.

                            Poniżej jest wzór co i gdzie należy wpisać.

                            Ważne żeby wpisać pierwsze nazwisko potem imię i numer Norberta w Fundacji - 5367
                            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Przy wypełnianiu deklaracji wypełniamy:
                            W polu:

                            Nazwa OOP:

                            FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" ul. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA

                            Numer KRS:

                            KRS 0000037904

                            Wnioskowana kwota: .........


                            Informacje uzupełniające:
                            (W pozycji 127)
                            1 % dla: Rawiński Norbert - 5367 nr w Fundacji

                            ----------------------------------------------------

                            Strona Fundacji
                            http://dzieciom.pl

                            Prośba o przesłanie tej informacji do Waszych bliskich.

                            Pozdrawiam
                            ASIA
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Hej

                              coś cicho tu = oj cichuteńko

                              Minia - fajnie że żyjesz

                              ja teraz to już nie wiem kiedy będę siadała - u nas ferie się zaczęły więc /// wiadomo jaki mam dostęp do ledwie zipiącego kompa jak młody w domu

                              gg nadal nie mam - planujemy format - tzn na razie jakoś chodzi ale ...

                              parę dni juz jak mam okres a dziś to leci jak z kranu - oj stara jestem to i się powoli sypię - coś nie tak - jak nie przejdzie to w pon pojade jakiegoś lekarza szukac - chociaż myślę ze tak już powoli będzie mi się pieprzyło wszystkie baby w rodzinie szybko "pozbywały się" kłopotu z miesiączkami - do 45 lat
                              Last edited by anetakam0; 17-01-2009, 22:20.

                              Skomentuj


                                smutno mi i zle meza nie bylo w domu caly dzien... stacza sie..

                                Minia jesli bedziemy mieli jakis zwrot podatku to na pewno zaznaczymy, ale ostatnio doplacac musimy..
                                mam pytanie jka sie mala odlicza zeby ten zwrot dostac??

                                dobranoc..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X