Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ja nawet lubie tatuaze i tego typu ozdoby, sama mialam chlopaka ktory mial 12 tatuazy i kolczyk w jezyku ale wszystko bylo tak ukryte ze idac w krotkim rekawie widac bylo niewielka czesc rysunkow. Mysle ze w granicach rozsadku ok. Ale takie dziwadla budza we mniewspolczucie bo glupoty tzreba wspolczuc - koles jeden z drugim nie moze zablysnac intelektem i tak zostac zauwazonym wiec sie oszpeci-wtedy kazdy na niego spojrzy z tym ze wiekszosc popuka sie w glowe.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja najpierw to bym sie przestraszyla a potem popukała po czerepie

      Skomentuj


        #33
        Ja tam za tatuazami nie przepadam ale piercing bym sobie zrobila.Podoba mi sie malutki w kaciku ust nad gorna warga,jak pieprzyk Marilyn Monroe

        Skomentuj


          #34
          ja mam nawet 2 tatuaze

          Skomentuj


            #35
            A ja mam nawet 4 jak juz pisalam.

            Goplana ale dlaczego od razu uwazasz, ze oni sa glupi czy tez malo inteligentni. Po przez wyglad nie idzie przeprowadzic testow na inteligencje.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #36
              diabelecke nie znasz tego przysłowia" jak Cię widzą,tak Cię piszą"

              Skomentuj


                #37
                Diabeleckie bo tak uwazam i zdania nie zmienie.
                Dla mnie to oszpecanie i kaleczenie swojego ciala a to wg mnie normalne nie jest.I nie wyskakuj mi tu z testami na inteligencje - ciekawe co by psycholog powiedzial na takie poczynania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Z tego co pamietam to w rozmowach w toku powiedzial, ze oni daza do wyrozniania sie i indywidualnosci po przez hardcorowy wyglad, a chlopakowi ktory wytatuowal sobie haslo zyciowe powiedzial ze haslo trzeba miec w glowie a nie na glowie. Mimo to uwazam ze ich inteligencji nie mozna negowac. Akle to ejst moje zdania do ktorego mam prawo tak jak ty masz prawo do swojego.

                  froch znam i to jest wlasnie w tym bez sensu, bo to jak wygladamy nie zawsze odzwierciedla to co mamy w glowie.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #39
                    ja tez mysle ze nie nalezy oceniac inteligencji po tym jak ktos wyglada.nie kazda blondynka jest przeciez glupia.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #40
                      Jednak pamietajac ze pierw widzimy a potem poznajemy warto pomyslec o tym co robi sie z wlasnym cialem.
                      Nie mowie ze sa nienormalni, czy tepi - to co robai wg mnie jest glupie i tyle.

                      Diabeleckie haslo o tym mottcie wg mnie lekko goscia wykpilo.Wiadomo ze nikt w TV nie powie "Idioto spojrz co ze soba robisz" bo to wiaze sie z konsekwencjami ... Wg mnie takie przesadnie "ozdabianie sie " to proba podwyzszenia swojej samooceny,leczenie kompleksow. Szkoda ze Ci ludzie nie mysla jak beda wygladac z tym na starosc.
                      Last edited by Goplana; 17-02-2009, 15:56. Powód: ah te literowki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        no wlasnie tez tak sie zastanawiam co bedzie jak przyjdzie staroscno jak juz mnie DIABELECKE uswiadomola dziury w policzkach zostana.hmm
                        shannon

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          ... Wg mnie takie pzresadnie "ozdabianie sie " to proba podwyzszenai swojej samooceny,leczenie kompleksow.
                          tez tak uważam.dyskutujemy otrzywiście o "przesadzie",a nie jednym kolczyku czy kilku tatuażach.

                          jestem ciekawa co by psycholog na to powiedział??
                          Ci ludzie chcą być oryginalni i zwracać na siebie uwagę.bo przecież nie robi sobie "tuneli" na pośladkach tylko na twarzy,a tego nie sposób nie zauważyć

                          Skomentuj


                            #43
                            no ja tez caly czas o tych przesadnych fotach.jesli tak z umiarem te kolczyki i tatu to uwazam ze to nawet bardzo sexi
                            shannon

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja przeciez tez tylko o tym. Jakos nie wyobrazam sobie idacej staruszki z tunelami w policzkach itp. Najgorsze jest to ze oni to robia glownie dla pokazowy i frajdy - jak tu tego glupota nie nazwac ?

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                                Ja przeciez tez tylko o tym. Jakos nie wyobrazam sobie idacej staruszki z tunelami w policzkach itp. Najgorsze jest to ze oni to robia glownie dla pokazowy i frajdy - jak tu tego glupota nie nazwac ?
                                alez by wzbudzala sensacje
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X