Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-2019, 18:32
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Domyślnie Odp: Zniszczone włosy

Będąc w temacie zdrowej diety, znalazłam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat zdrowych włosów. Sprawdźcie tutaj :https://migliori-integratori.it/ i przekonajcie się, czy nie ma tam przypadkiem jakiś ciekawych porad w tym zakresie. Według mnie, to bardzo ciekawe podejście do dbania o siebie. Dajcie znać co o tym sądzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2019, 08:59
boonia004 boonia004 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Moja przyjaciółka, która też zmaga się ze zniszczonymi włosami przez częste stylizacja wpadła na fajny pomysł. A mianowicie pomyślała o tym, by zakupić sobie peruki https://perukikrakow.pl/ tak, aby nie była zmuszona jeszcze bardziej męczyć swoich naturalnych włosów. Jeśli zamarzy jej się odmienny kolor, czy jakaś fantazyjna fryzura wówczas po prostu wykorzysta perukę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 13:52
moon34 moon34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moon34.polki.pl

Miasto: Grudziądz

Sama się męczę od jakiegoś czasu z włosami i kilka rzeczy na pewno dodam, bo puszą mi sie obecnie niesamowicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 22:04
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Wydaje mi się, że odpowiednie suplementy diety w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami może zdziałać cuda. Ponoć wyjątkowo dobrze z takimi problemami radzą sobie kosmetyki i suplementy naturalne. W dobrej cenie można je znaleźć na stronie: https://mambio.pl/ , więc warto spróbować najpierw takiego rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 08:13
mamatokobieta mamatokobieta jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mamatokobieta.polki.pl

Mnie bardzo pomagają wcierki i mycie włosów różnymi naturalnymi szamponami, żeby nie przyzwyczaić ich do jednego szamponu. I przeróżne maski i odżywki plus podcinanie końcówek co 6 tygodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 10:22
MammaMiah MammaMiah jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

a czemu nie przyzwyczajać sie do jednego szamponu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2019, 07:59
wombatka wombatka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wombatka.polki.pl

Jeśli borykasz się z problemem, jakim są zniszczone włosy, to może powinnaś zmienić produkty, których obecnie do ich pielęgnacji używasz? Ja miałam podobnie! W moim przypadku pomogła zmiana szamponu, a także farby do włosów, której wtedy używałam. Uważam, że Ty też powinnaś spróbować Popatrz sobie na produkty dostępne na tej stronie - https://tagomago.pl/collections/piel...arby-do-wlosow. Może znajdziesz tam jakieś kosmetyki, które przypadną Ci do gustu, no i przede wszystkim naprawią strukturę Twoich włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2019, 07:53
Hakijak Hakijak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Hakijak.polki.pl

Po porodzie troche się zaniedbałam, przyznaje. I właśnie wtedy mój problem ze zniszczonymi włosami się nasilił. Wtedy pomogła mi odzywka na wlosy suche i zniszczone. Do tej pory jej używam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania