Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-09-2019, 16:59
Weronika334 Weronika334 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Weronika334.polki.pl

Domyślnie Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

Podstawą jest zdecydowanie stworzenie odpowiedniej strony internetowej oraz jej optymalizacja, co przyczyni się do lepszego pozycjonowania strony na konkretne frazy kluczowe. Jeśli będziecie potrzebowali specjalistów w tym zakresie to polecam sprawdzić firmę https://bitec.net.pl/ która zajmuje się tym od lat i naprawdę wie jak to powinno wyglądać, bo efekty w pełni nas zadowoliły, a wyższe miejsce w wyszukiwaniach to zdecydowanie większe grono klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2019, 15:43
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Będąc w temacie własnych firm, pamiętajcie o czym takim jak bezpieczeństwo i higiena pracy. Niby kazdy wie, ale jak przychodzi co do czego, to brakuje wiedzy. Tutaj : https://www.portalbhp.pl/blog/zakaz-...osci-8919.html mozecie przeczytać wiele ciekawych artykułów w tym temacie. Dajcie znać co o tym sądzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-09-2019, 14:22
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Moim zdaniem warto założyć stronę internetową dla swojej firmy, to dobry sposób na to aby więcej klientów nas zauważyło. Domenę oraz hosting tutaj https://zenbox.pl/ można wykupić w dobrej cenie. Mają w pakietach też certyfikat SSL dla bezpieczeństwa. A obsługa działa 24 godziny na dobę więc zawsze pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 07:33
wiki81 wiki81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiki81.polki.pl

Jak wiadomo start jest ciężki i trudno zaistnieć w sieci od razu. Na szczęście polecono mi usługi do Pan Pawła. Młody ambitny fachowiec znający się na robocie. Ma już kilkanaście serwów widocznych w google dlatego mu zaufałam. Więcej informacji znajdziecie tu oraz w tym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2019, 09:01
Asia123665 Asia123665 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Korzystał ktoś z was z agencji brandingowych, tak by zadbać o dobry naming oraz storytelling?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2019, 14:29
Anna122 Anna122 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anna122.polki.pl

Dobrym pomysłem jest pozycjonowanie strony internetowej lub inna forma reklamy w internecie. Obecnie na rynku dostępnych jest sporo ciekawych rozwiązań. Jeśli masz ograniczony budżet to przy pomocy różnych poradników np. https://brandbay.pl/blog/pozycjonowa...ja-strony-www/możesz samodzielnie działać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania