Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-12-2018, 15:07
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Aby wziąć udział w konkursie "Wymarzony prezent", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • opisz w kilku zdaniach wymarzony prezent twojego dziecka w specjalnie założonym przez redakcję*wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 14 grudnia do 30 grudnia*2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 stycznia 2019 r.
Laureatami konkursu zostanie 5 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury. Nagrodami w konkursie jest*5 bransoletek*ze srebra 925​ od marki Lemoniq.
Nieprzeczytane 14-12-2018, 16:26
ewelina1991171 ewelina1991171 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina1991171.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Puk , puk ..
Kto tam ?
To Mikołaj, właśnie zdradził sekret , bo dotarł list od Zuzanny, naszej malutkiej Córeczki.
Zuzia Nasza jeszcze mała list z pomocą babci do Świętego Mikołaja napisała i wysłała .
W liście pisze o marzeniach i prezencie pod choinkę .
Marzy Jej się duży basen ,a ponieważ mamy Zimę , prosi o suchą wersję z piłeczkami.
Dzięki temu bez względu na pogodę będzie mogła się w nim bawić od samego rana .
Była grzeczna więc Mikołaj nam obiecał, że Marzenie Zuzi spełni i pod choinką znajdzie właśnie taki prezent .
Więc czekamy i dni do Świąt odliczamy .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2018, 19:22
nanajka81 nanajka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nanajka81.polki.pl

Zdjęcia: 24
Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

W tym roku moja córka przestała wierzyć w Mikołaja. Ktoś ją oświecił że Mikołaja nie było, nie ma i nie będzie. Długo nie chciała napisać listu do Świętego: "Ale po co Mamusiu? Ja wiem że Mikołajem są rodzice a to co ja chcę to mi nie przyniesiesz bo wiem że nie masz pieniążków a to drogi prezent". Nie chciała powiedzieć co sobie wymarzyła ale pod jej poduszką znalazłam rysunek... Narysowała siebie w pięknych, złotych kolczykach z kwiatuszkami. Pewnie już jej się nudzą te srebrne, jedyne które ma a w pierwszej klasie wiadomo, parada mody między dziewczynkami. Na kolczyki już nie nazbieram - święta to droga inwestycja a ja oprócz niej mam jeszcze 8 innych dzieci w rodzinie czekających na jakieś prezenty - ale co biżuteria to biżuteria - może inna ją zadowoli?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2018, 20:47
Moniczka1126 Moniczka1126 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Moniczka1126.polki.pl

Mój synek jest jeszcze malutki, ale już poznał Mikołaja, choć jeszcze listu nie napiszę to wiem co kocha najbardziej. Gdy tylko dojrzy pieski a szczególnie szczeniaczki szaleje ze szczęścia. Dlatego bardzo z mężem się zastanawiamy nam przygarnięciem szczeniaczka. Choć to nie takie proste...Praca, dom,dziecko a na dodatek mieszkamy w bloku. Ale dla szczęścia dziecka poważnie nad tym debatujemy. Na początek myślimy kupić mu interaktywnego pieska. Choć troszkę niech nauczy się traktowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2018, 21:45
Martynaa02 Martynaa02 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Martynaa02.polki.pl

Nasza córeczka ma dopiero 8 miesięcy, więc nie wiemy co jej w głowie "gra" bardzo lubi muzykę i buja się w jej rytm. Więc prezent myślę że byłby związany z muzyką. Z mężem mamy cicha nadzieję że tak jak my, wymarzonym prezentem był by braciszek lub siostrzyczka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2018, 18:17
Marta_ Marta_ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marta_.polki.pl

Córka marzy o nowej desce snowboardowej. W zeszłym roku pierwszy raz miała okazję jeździć na desce i połknęła bakcyla. Kolejnym prezentem będą centymetry śniegu, którego nie może się doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2018, 02:42
mirabela mirabela jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mirabela.polki.pl

Moja córka jeszcze nie umie pisać i jest początkującym rysownikiem, więc listu do Mikołaja jeszcze nie pisała/nie rysowała. Poprosiła o nowy blok do rysowania (mimo, że co kilka dni i tak dostaje) i jakąś ciekawą książkę, prezent dla młodszej siostry, dla mamy, dla taty i dla babci. Nie ogląda reklam, nie wie co jest "modne", nie zna wartości pieniądza. Prosi o to, czym się lubi bawić. Ja, jako mama, chciałabym tego nie zepsuć i wychować córkę, która ma własne zdanie, własne potrzeby i nie jest wrażliwa na naciski. Rozczuliło mnie, że pomyślała też o innych i nie poprosiła o prezent tylko dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2018, 09:15
fruda fruda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fruda.polki.pl

Zdjęcia: 10

Mój syn...wieczny odkrywca. Ciągle poznaje świat, a ja wraz z nim odkrywam wiele rzeczy na nowo. Ostatnio rozbawił mnie jedną rzeczą, uwierzcie, będziecie zaskoczeni, bo Jego wyobraźnia nie zna granic.

Otóż... wyjęłam ze skrzynki listy a wraz z nimi ulotki. Jedna z nich przedstawiała zabawki, ulubione traktory Jasia. Mały uparł się, że chce je wyjąć z gazetki. Koniecznie musiał je trzymać w ręku. Ale nie chodziło mu o samą zabawkę, ale o ten właśnie obrazek zabawki. Musiałam je zatem powycinać,a Jaś urządził sobie z nimi zabawę. Nigdy bym nie pomyślała, że wycięte z gazety zabawki sprawią mu tyle radości.

Dlatego marzy o kartach z szablonami , bo będzie mógł wyciągać sobie zwierzątka, bawić się nimi i dopasowywać.Byłby szczęśliwy z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2018, 08:35
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

niestety, wymarzonym prezentem moich dzieci jest laptop... choć z góry zapowiedziałam iż go nie dostaną...mimo iż bardzo go pragną, nie kupię go im. W każdą sobotę i niedzielę dostają komputer a 1,5h. Mogą obejrzeć film, pograć. Ale nie chcę by moje dzieci non stop siedziały w wirtualnym świecie, widząc o się dzieje dookoła, wśród ich rówieśników... Bardzo chce by moje dzieci miały cudowne dzieciństwo - podchody na osiedlu, gra w klasy, gumę, chowanego, wyjawianie tajemnic na trzepaku, czy gra w berka! Tego nei da się kupić a wspomnienia zostają na lata, na całe życie!! W tym roku dzieci pod choinkę ode mnie dostaną grę dixit i globus.
Nieprzeczytane 17-12-2018, 20:59
adleri adleri jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
adleri.polki.pl

Zdjęcia: 22

Okazuje się w tym roku, że Mikołaj się pomylił, a właściwie nie Mikołaj, ale jego Elf Pomocnik - bo widzicie kupił prezent, niby fajny, ale w liście do Świętego pokazało się zupełnie co innego... Całe szczęście do Świąt jeszcze chwila i nasz sprytny Elf naprawi swoją pomyłkę. Bo jak się okazuje moja córcia marzy o baletnicy - pozytywce. Mniemam że ma coś z tym wspólnego bajka o Dziadku do orzechów, ale pochodzenie życzenia właściwie nie jest tak istotne. A więc naszego dzielnego Elfa Pomocnika czeka jeszcze jedna wyprawa po sklepach w poszukiwaniu wymarzonej tańczącej baletnicy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania