Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: prezent dla chłopca

    Modele do sklejania to dobry pomysł na prezent ale dla starszego dziecka,8 latek może się szybko znudzić i zniechęcić. Polecam raczej gry planszowe czy spędzić ten czas aktywnie na wspólnym wyjeździe do wesołego miasteczka.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: prezent dla chłopca

      Według mnie najlepszym prezentem dla dziecka na sezon 2014/2015 jest robot pies interaktywny. Super wygląda i zapewnia dużo zabawy dla dziecka.
      Można go znaleźć w sklepie internetowym kochamzabawki.eu pod linkiem
      robot pies

      Skomentuj


        #33
        Odp: prezent dla chłopca

        Dzięki za opinie!

        Skomentuj


          #34
          Odp: prezent dla chłopca

          To zależy od wieku, zainteresowań no i budżetu jaki macie do wykorzystania. Radżę coś, co wyciągnie go z domu. Niżej masz foto świetnego modelu Subrau Impreza. Działa na 4 baterie AA. Świetna zabawa szczególnie na asfalcie, w zasadzie wygląda tak samo jak ta rajdówka na żywo. Tutaj - http://www.gimmik.pl/Subaru_Impreza_WRC,o,23.html udało się to kupić za 165 zł, a zabawy z tego co niemiara.

          Skomentuj


            #35
            Odp: prezent dla chłopca

            Taki samochód to na pewno wiele radości chłopcu sprawi

            Skomentuj


              #36
              Odp: prezent dla chłopca

              Nie tylko chłopcu, bo te przypadki, które znam pokazują, że to nawet bardziej rodzice się później tym bawią niż dzieci. Te autka wciągają - jeśli macie gdzieś w pobliżu kawałek wolnego asfaltu, gdzie nie jeżdżą auta to na spokojnie na tym terenie można sobie organizować wyścigi - na prawdę świetna sprawa.

              Skomentuj


                #37
                Odp: prezent dla chłopca

                Gdybyśmy chcieli kupić zdalnie sterowane auto pod dziecko, które ma 12 lat to co byście zaproponowali?
                Tak żeby było bezpieczne, ale też żeby dziecko miało z tego jakąś atrakcyjną zabawę. Chcemy go odciągnąć od komputera.
                O sporcie na razie nie ma mowy, więc może to?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: prezent dla chłopca

                  To Subaru, które pokazałam wyciąga max 15 km/h więc będzie bezpieczne. Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem co ma głowie osoba w takim wieku. Jeśli kupicie coś szybkiego to mogą wyrządzić szkody sobie i innym. Jednak chyba dużo lepszym rozwiązaniem będzie taki model - to jest zasilane bateriami AA.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Wszelkie zabawki związane z motoryzacją mają sens,jeżeli tylko chłopiec lubi bawić się samochodami,wtedy będzie zadowolony. Druga kwestia to budżet jaki posiadasz na ten cel bo ceny za sterowane auto zaczynają się od 70zł w górę.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: prezent dla chłopca

                      zgadzam się z 'filcomp', robot jest świetny i tani, polecam robota solarnego który się przerabia na 6 różnych postaci, sam jeździ, jest na allegro.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                        Kwestia budżetu, ale generalnie fajny prezent, taki ambitny, również może być elektroniczny, zobaczcie to - xxxxx
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 11:22. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                          Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                          Bardziej gra planszowa gdzie jednak mimo wszystko oderwiemy go od komputera na jakiś czas i zajmiemy czym innym. Ewentualnie wspólny wyjazd np do parku rozrywki jeśli urodziny są latem,to także ma sens.
                          Patrząc na dzisiejszą "Młodzież" oderwiemy, albo damy po prostu prezent który wystawią na allegro albo trafi gdzieś na półkę ja takiemu bardzo związanego z komputerem dziecko to zapewne bym kupiła jakiego pendrive albo coś co go interesuje nawet w innej kategorii niż komputer.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                            Patrząc na dzisiejszą "Młodzież" oderwiemy, albo damy po prostu prezent który wystawią na allegro albo trafi gdzieś na półkę ja takiemu bardzo związanego z komputerem dziecko to zapewne bym kupiła jakiego pendrive albo coś co go interesuje nawet w innej kategorii niż komputer.
                            Anis jest w tym co piszesz duzo duzo racji - mnie przeraza dzisiejsza młodzież i jej zainteresowania - w wlasciwie tylko jedno komputer, z tego co zauwazylam teraz nawet na komunie jest ponownie szal na sprzety typowo komputerowe ;/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                              No właśnie a w sklepach półki aż się uginają od tych sprzętów. Ja myślę że dobrym prezentem są np. rolki, teraz też dużo dzieciaków na nich jeździ i są popularne. Ja kupiłam swojej chrześniaczce na rocznicową, bo na komunię dałam pieniądze, ale to było chyba 4 lata temu i dalej ich używa i jest zadowolona.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                                O ile maluchom łatwiej coś kupić i je czymś zainteresować, to myślę że gorzej właśnie z taką młodzieżą która niekiedy jest uzależniona od komputera. Chociaż fajnym pomysłem były by bilety do kina, dobry film typu szybcy i wściekli może by ich ucieszył MNIE NA PEWNO

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X