Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Rodzicielstwo blisko natury
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rodzicielstwo blisko natury Tutaj możecie porozmawiać o chustonoszeniu, BLW, pieluchach wielorazowych, eko chemii domowej, eko kuchni… oraz szeroko rozumianym naturalnym rodzicielstwie. Spotkacie tutaj również rodziców z problemami podobnymi do waszych. Życzymy miłego zaczytania!

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-07-2014, 11:46
NoemiSui NoemiSui jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
NoemiSui.polki.pl

Domyślnie Odp: Pieluchy wielokrotnego użytku

Cytat:
Napisał anitak_80 Zobacz post
Mi tam się to nie podoba... drogie są straszliwie, a potem za przeproszeniem - mam upaskudzoną pieluchę wrzucić do pralki??? Sorry
No, a jednorazowe są tanie? To chętnie chciałabym wiedzieć, gdzie je nabywasz. Być może nie każdemu to pasuje, zresztą jak ktoś ma pieniędze i nie musi się martwić o koszta to pewnie, że jednorazówki są wygodniejsze i to o wiele. Ogólnie na rynku coraz więcej jest tych pieluch jak mała u nas jeszcze je nosiła to próbowaliśmy bambusowe z Lulababy i nie ukrywam, że w tych bambusowych mała całkiem fajnie się zachowywała. Czasami nawet zapominała poinformować, że ma jakąś niespodziankę w pieluszcze. W każdym razie ja nie jestem ani za wielo jak i jednorazowymi uważam, że to powinna być decyzja indywidualna i w takich i w takich da się dziecko dobrze wychować
Nieprzeczytane 01-12-2014, 06:50
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Pieluichy wielorazowe są świetne dla alergików . Faktycznie porblem z praniem i itd, wiele osób stara się jednak z nich korzystać ze względów na ekologię _ pieluchy jednorazowe obecnie są produktem, które bardzo zasmiecają nasze środowisko. Sama chciałabym miec tyle samozaparci i warunki by móc je chociaż naprzemiennie stosować, a tak to niestety- pozostały mi jednorazowe.
Nieprzeczytane 01-12-2014, 23:02
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

My korzystamy i z tych i z tych. Jak barknie wielorazowych to siegamy po jednorazowe. Póki te nie wyschną trzeba korzystać z pomocnika . Dobrze, ze coś już jest dzięki czemu choć troszkę można uchronić nasze środkowisko.
Nieprzeczytane 02-12-2014, 20:38
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Czytałam o tych pieluchach ale jakoś nie widzę siebie bym mogła podarować takie pieluchy mojej dzidzi chodz w sumie nie wiem czy to nie byłaby fajna opcja moze na pierwszy raz spory wydatek ale pózniej nie dość ze taniej to jeszcze "zdrowiej dla matki natury"
Nieprzeczytane 02-12-2014, 21:07
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Tots Bots pieluszki wielorazowe EASY FIT są naprawdę super. Można je na allegro czasem trochę taniej kupić. na początku to dość spory wydatek ale w dłuższej perspektywie czasu są naprawdę ekonomiczne.
Nieprzeczytane 02-12-2014, 21:14
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Nie tylko dla matki natury zdrowe, dla dziecka również, mam bardziej przewiewne pieluszki. Tamte jedna bardziej podrażniają skóre i szybciej doprowadzają do odparzeń.
Nieprzeczytane 09-12-2014, 12:18
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Coraz więcej się czyta o tych pieluchach ale mi jedna mama obrzydziła je no i cóż, trudno mi się do nich przekonać. Jedna mama mi opowiadała że jak male siku to nie trzeba prac tylko można na kaloryferze podsuszyć, a jak przeiwjała dziecko, po takim małym siku to taki smród jakby dorosły się spompował, no ale jak nie wiadomo kiedy to było prane to sie w sumie nie dziwię.
Nieprzeczytane 09-12-2014, 14:25
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)

Ja swojego czasu zastanawiałam się nad kupnem takich pieluszek, że zeskrobie sobie fekalia z niej i sru do pralki, no ale...trochę one są drogie a wiadomo jednej tylko nie kupię i jakoś tak temat ucichł...

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania