Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Rodzicielstwo blisko natury
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rodzicielstwo blisko natury Tutaj możecie porozmawiać o chustonoszeniu, BLW, pieluchach wielorazowych, eko chemii domowej, eko kuchni… oraz szeroko rozumianym naturalnym rodzicielstwie. Spotkacie tutaj również rodziców z problemami podobnymi do waszych. Życzymy miłego zaczytania!

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-09-2014, 10:03
antonka_1016 antonka_1016 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
antonka_1016.polki.pl

Domyślnie Odp: o co chodzi z parabenami?

Jestem mamą przewrażliwioną na punkcie środków chemicznych w kosmetykach. Bardzo ostrożnie dobieram produkty do pielęgnacji ciała całej mojej rodziny. Jestem alergikiem, dodatkowo obciążonym innymi schorzeniami i wolę nie ryzykować dodatkowych podrażnień i ewentualnych chorób którymi straszą. Generalnie chodzi o wpływ niektórych środków chemicznych na gospodarkę hormonalną - głównie gospodarkę damską od lat używam kosmetyków, płynów do prania itp organicznych zaopatruje się w sklepie http://www.bio-beauty.pl/?sl=PL oraz w zaufanej aptece internetowej http://www.i-apteka.pl/pol_m_Kosmety...iczne-692.html do tej pory nie zawiodłam się na żadnym z zakupionych produktów. Do pielęgnacji skóry dziecka używam kosmetyków Born to Bio zachęcam do zapoznania się z tymi produktami bo bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin to sprawa bardzo ważna a chemii dookoła mamy i tak zbyt dużo...
Nieprzeczytane 16-09-2014, 10:10
grawal86 grawal86 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
grawal86.polki.pl

Jalubię te z Lawendowej szafy - sklep internetowy z kosmetykami z Rosji, Syberii .. Robią też super promocje nafb.
Nieprzeczytane 19-09-2014, 09:15
01basia10 01basia10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
01basia10.polki.pl

grawal - ale co lubisz z lawendowej szafy?
Nieprzeczytane 26-09-2014, 11:11
01basia10 01basia10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
01basia10.polki.pl

ja tam najczęsciej zamawiam u swoich konsultantek z avon i oriflame, czasem sobie pozwolę na cos luksusowego, ale zasadniczo po co przepłacać chyb aże zalezy mi na czymś konkretnym z naturalnych kosmetyków
Nieprzeczytane 01-10-2014, 19:59
anitak_80 anitak_80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anitak_80.polki.pl

Te syberyjskie kosmetyki są jakieś zupełnie inne. Ja kupowałam w innym sklepie. Nie jest to taniocha, ale znowu nie takie drogie. Nie są tak mocno pachnące, mają mniej dodatków i tak się nie pienią. Przez to wydają się mało wydajne. Ale uwielbiam np szampon jajeczny W sumie to moja babcia też robiła sobie takie kuracje na włosy. Polecam. Podrażnień brak.
Nieprzeczytane 07-10-2014, 13:46
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz

W obecnych czasach to strach cokolwiek włożyć do buzi i nanieść na ciało
Ja od kilku dobrych lat używam ZIAJA. Mają mnóstwo kosmetyków bez parabenów i za przystępną cenę. Osobiście bardzo sobie cenię.

Nieprzeczytane 07-10-2014, 14:35
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

parabeny to konserwanty i nie ma co tego ukrywać przedłużają one życie kosmetyków - polecam wybierać te kosmetyki bez ich zastosowania, przeważnie sa to droższe kosmetyki ale warte swoje ceny
Nieprzeczytane 07-10-2014, 14:42
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
parabeny to konserwanty i nie ma co tego ukrywać przedłużają one życie kosmetyków - polecam wybierać te kosmetyki bez ich zastosowania, przeważnie sa to droższe kosmetyki ale warte swoje ceny
Niekoniecznie droższe Ziaja za przystępną cenę a cuda działa Oczywiście trzeba uważać,bo nie wszystkie ich produkty są bez tego świństwa . Polecam moje ulubione kozie mleko z kosmetyków Ziaja

Nieprzeczytane 07-10-2014, 21:34
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
Niekoniecznie droższe Ziaja za przystępną cenę a cuda działa Oczywiście trzeba uważać,bo nie wszystkie ich produkty są bez tego świństwa . Polecam moje ulubione kozie mleko z kosmetyków Ziaja
ja też lubię kosmetyki z Ziaji i cenowo są to kosmetyki super - teraz z Ziaji można dostać całą gamę kosmetyków i także używam koziego mleczka tak jak Ty
Nieprzeczytane 13-10-2014, 11:23
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
ja też lubię kosmetyki z Ziaji i cenowo są to kosmetyki super - teraz z Ziaji można dostać całą gamę kosmetyków i także używam koziego mleczka tak jak Ty
A no widzisz... jakie my podobne Plus dla nich jeszcze za praktyczne opakowania. Uwielbiam kosmetyki w dozownikach. Bardzo praktyczne w codzienym użytku

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania