Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wybrać spacerówkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak wybrać spacerówkę

    Polecamy porady i opinie: http://babyonline.pl/zakupy_wozki_fo...l?galg_id=2923
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak wybrać spacerówkę

    wedlug mnie powinnismy sie kierowac wygoda dziecka i funkcjonalnoscia wozka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak wybrać spacerówkę

      Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
      wedlug mnie powinnismy sie kierowac wygoda dziecka i funkcjonalnoscia wozka
      zgadzam się, wygodna, funkcjonalność, ważny też jest ciężar, jak masz schody by nie nosić za dużo, da się taki wózek kupić już w bardzo dobrej cenie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak wybrać spacerówkę

        Wygoda,funkcjonalność i bezpieczeństwo- na tych cechach powinnyśmy się skupić podczas poszukiwania wózka dla dziecka,a dwa to kwestia budżetu jaki posiadamy an ten cel. te dobre wózki są ciut droższe niż najbardziej pospolite,zwyczajne modele.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak wybrać spacerówkę

          dla mnie było ważne, żeby była lekka, bo wnoszenie na 3 piętro bez windy spędzało mi sen z powiek, musiało się lekko składać i prowadzić, maluchowi musiało być wygodnie, dlatego przed zakupem, siadał robiliśmy przejażdzke po sklepie, wazne dla mnie było tez, żeby tapicerka sie łatwo czyściła.
          Mamy Quinny model zapp xtra i mogę polecić, bo ma wszystko to czego w wózku szukałam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak wybrać spacerówkę

            To też bardzo ważny aspekt obok wspomnianej solidności,niezawodności i bezpieczeństwa,czyli aby był lekki i można było bez problemu wnieść go nawet na 3 piętro. Akurat w tej kwestii możemy pomóc,wózkami jak i pozostałymi akcesoriami dla dzieci zajmujemy się na co dzień.

            Skomentuj


              #7
              Ktoś używa wózka ekologicznego?

              Ja rozważam zakup wózka ekologicznego, czytałam trochę na ten temat i jestem prawie przekonana, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć opinii osób, które faktycznie go używają i mogą wskazać ich cechy przy użytkowaniu. Czy któraś z Was ma doświadczenia z takimi wózkami?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ktoś używa wózka ekologicznego?

                Napisane przez melissa_s Pokaż wiadomość
                Ja rozważam zakup wózka ekologicznego, czytałam trochę na ten temat i jestem prawie przekonana, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć opinii osób, które faktycznie go używają i mogą wskazać ich cechy przy użytkowaniu. Czy któraś z Was ma doświadczenia z takimi wózkami?
                własnie, jak to z nimi jest, któraś z mam ma taki? ja zastanawiałm sie nad kupnem takiego, ale nie przeczytałam nic w internecie na ich temat więć postawiłam na jakieś sprawdzone opinie i zakupiłam wózeczek od quinny i jak na razie jest niezawodny i najważniejsze, że mój maluch dobrze w nim siedzi i jest zadowolony

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ktoś używa wózka ekologicznego?

                  Szczerze mówiąc to uważam,że na tego typu wózki panuje po prostu moda,natomiast co do jakości wykonania czy niezawodności to bywa naprawdę rożnie. Może warto nieco dołożyć i zdecydować się na naprawdę dobrą,solidną i wygodna spacerówkę jak X-lander czy Baby Design.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak wybrać spacerówkę

                    Ja mogę z czystym sumieniem polecić maxi cosi mura , mają bardzo duży wybór w świetnych cenach. Ja swoją kupiłam w tym roku i jak zobaczyła ją koleżanka kupiła taką samą. Bardzo kompaktowa i lekka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak wybrać spacerówkę

                      Odnośnie wózków Maxi Cosi, to faktycznie można spotkać pozytywne opinie na ich temat, wiec czemu nie- pytanie tylko o budżet jaki możesz przeznaczyć na zakup wózka. Jeżeli go sprecyzujesz, to doradzimy także inne, równie dobre, bezpieczne i udane modele.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak wybrać spacerówkę

                        Spacerówka grunt żeby była lekka, łatwa w obsludze, szybko się składała i zajmowała mało miejsca w bagazniku. No i żeby była bezpieczna

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak wybrać spacerówkę

                          Przede wszystkim wygodna dla malucha, dość lekka, żeby się dobrze składała. Można było ją rozmontować bez problemu i wyprać. My mamy wygodna spacerówkę jak X-lander . Polecam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak wybrać spacerówkę

                            Ja uważam, że spacerowka jest wręcz ważniejsza niż gondola. Bo dłużej się jej używa. Pewnie nie ma idealnej. Przy pierwszym dziecku przerobiłam różne, z każdą było coś nie tak. Teraz skłaniam się ku zainwestowaniu w coś porządnego, co naprawdę posłuży i potem jeszcze sprzedam więc na 99% będzie to Teutonia. 1% zostawiam na wybór modelu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak wybrać spacerówkę

                              Przy zakupie kierowaliśmy się tym,
                              by była lekka,
                              by przednie koła były pojedyncze (lepiej skręca),
                              by można było wszystko zdjąć, poodpinać i wyprać,
                              by miała spory koszyk na zakupy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X