Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Porady eksperta PKO
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady eksperta PKO Kiedy dawać kieszonkowe? Czy pieniądze powinny być nagrodą? Jak wychować dziecko, aby umiało oszczędzać, rozsądnie wydawać i jak tłumaczyć wartość pieniądza – na te i inne pytania odpowiada ekspert PKO Banku Polskiego.

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-10-2018, 10:54
Basia_Wesolutka Basia_Wesolutka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basia_Wesolutka.polki.pl

Domyślnie Odp: Czy oszczędzacie?

Można oczywiscie oszczędzać nawet gdy zarabia się 1200 na rękę, wystarczy myśleć!
Nieprzeczytane 11-01-2019, 10:57
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Ja uważam, że nie tylko warto, ale trzeba oszczędzać. Nie jest to proste, to prawda, ale jeśli będziemy systematyczni, to powoli stworzymy sobie finansową poduszkę bezpieczeństwa. Ja na razie jestem na początku tej drogi
Nieprzeczytane 16-01-2019, 17:39
opiekunnestbank opiekunnestbank jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
opiekunnestbank.polki.pl

Szanowna Pani, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Banku. Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Nieprzeczytane 17-01-2019, 13:56
Boonia's Avatar
Boonia Boonia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Boonia.polki.pl

Ja oszczędzam, ale w obcej walucie i nie w banku. Kryzysy i przypadki kiedy banki przestawaly byc wyplacalne skutecznie mnie do tego zniechecily.
Nieprzeczytane 01-04-2019, 13:53
annakarbowska annakarbowska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annakarbowska.polki.pl

Staram sie przynajmniej.
Nieprzeczytane 19-04-2019, 18:21
zorro92 zorro92 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zorro92.polki.pl

To jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania