Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka dziecka Żłobki i przedszkola, wasze metody i porady wychowawcze

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-05-2020, 14:53
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Domyślnie Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

Wiadomo, że teraz jest bardzo trudny czas dla każdego, na pewno i dla rodziców, którzy muszą codziennie opiekować się dziećmi i także dbać o ich edukacje. Szkoła z telewizji to jak dla mnie za mało. Powiedźcie mi jak sobie radzą wasze szkoły w tym czasie, zajęcia się odbywają W telewizji różnie to wygląda, a chce wybrać dobrą szkołę dla syna bo ten czas już powoli się zbliża.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2020, 10:08
annamarie711 annamarie711 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annamarie711.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

Rząd też się stara wypuszczając szkołę w TV, no ale ta szybko zyskała złą sławę, choć teraz nie jest już tak źle. Mimo tego to jest zdecydowanie za mało. Super jak szkoła coś robi, dalej się stara, aktywizuje nauczycieli do pracy z dziećmi. Trzeba jednak mieć do tego odpowiednie narzędzia jak widać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2020, 10:11
Evvka2 Evvka2 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Evvka2.polki.pl

U nas było całkiem ok, nauczyciele naprawdę się starali jakoś zainteresować dzieciaki zajęciami (choć młodzi nie zawsze współpracowali). Ja też starałam się pilnować, aby córka zawsze była przygotowana tak, jakby naprawdę szła do szkoły. Nie pozwalałam na siedzenie w piżamie, czy obudzenie się 5 minut przed zajęciami, bo wiem, że wtedy nie potrafiłaby się skoncentrować. Zadbałam też o odpowiednio przygotowane miejsce do nauki . Ale muszę przyznać, że nie był to łatwy czas, ani dla dzieci, ani dla nas rodziców, a tym bardziej dla nauczycieli
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2020, 21:24
disne disne jest offline
Moderator Mamo To Ja

Zobacz mój nowy profil
disne.polki.pl

U Nas początek był bardzo chaotyczny, ale tak jak pewnie u większości. Z dnia na dzień doskonaliliśmy strukturę działania. Najgorzej było ogarnąć odsyłanie prac, zdjęcia, skan, zapisywanie, szukanie, odsyłanie, na meila na librusa, a to nie weszło, a to za duży plik itp. Ale w końcu dziś płyniemy jak po maśle. Ogólnie podziwiam nauczycieli za ich pomysły. Naprawdę się postarali a im tez nie było łatwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2020, 00:36
milenka77 milenka77 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milenka77.polki.pl

U nas również na początku było zamieszanie. Ale na dłuższą metę taka nauka to żadna nauka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-06-2020, 06:32
Mariiol Mariiol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mariiol.polki.pl

No i warto czytać teraz takie opinie. Będzie wiadomo, które szkoły będą szybciej gotowe do nauki online, a według mnie prędzej, czy później niektóre z zajęć będą właśnie w ten sposób przeprowadzane, czy też sprawdziany, kartkówki itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania