Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Błędy żywieniowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Błędy żywieniowe

    No ale Misi Misi ładniej brzmi od CIPA i to mniam mniam wiecie ja takiego buraka puściłam.

    Co do lubisiów to moja ich nie je bo to misio i go przytula, a jak Julka mu ucho obgryzła przy Majce to był płacz także odpadają


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #32
      Odp: Błędy żywieniowe

      A mój tych misi lubisi nie lubi, a szkoda bo są pyszne!!! Kupiłam mu ostatnio cztery każdy inny i sama zjadłam
      Nooo te lizaki to też są tragedią dla zębów
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #33
        Odp: Błędy żywieniowe

        Majek ale sie usmialam z tymi Cipami
        Moj ze slodyczy tez delicje uwielbia,tutaj sa tez takie biszkopty dla dzieci jak delicje z galaretka tylko ze od delicji mniejsze i bez czekolady ,Poldek czasami dostaje jak sie zakupy przedluzaja i wyjada galaretke a ciastko wypluwa...poza tym uwielbia takie maslane bulki z czekoladowym nadzieniem ktore tutaj sie jada na sniadanie,jak tylko jestesmy w sklepie musi dostac taka bule,to juz rytulal,dobrze ze jezdze po zakupy 1 gora 2 razy na tydzien

        Skomentuj


          #34
          Odp: Błędy żywieniowe

          Wiadomo, że wychowując dziecko można popełnić trochę błędów żywieniowych, ale grunt to chęć ich zmiany. Pomocna przy tym jest aplikacja na telefon BEFIT, która uczy dziecka właściwego żywienia oraz zdrowych nawyków żywieniowych, a całość ma formę zabawy, czyli po prostu nauka przez zabawę

          Skomentuj

                 
          Working...
          X