Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moja niunia pije z kubka wszystko oprócz mleka....
    ...Każda z karmiących piersi matki
    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
    Błogosławionym szczęściem...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      moja dzidzia to w nocy nie je i nie pije odkad skonczyla rok.no jak miala goraczke to pila ale z takiego kubeczka ze slomka.
      shannon

      Skomentuj


        #18
        no własnie mi sie przypomniało że jak nie chce kubeczka to moze bidon?chociarz do herbatki ,wiem ze jedna z kolezanek na forum taki ma i chwali sobie
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          #19
          pozwole sobie dołączyc pytanko
          dziewczyny zakupiłam kubek niekapek Nuby z miękkim ustnikiem
          i nie wiem jak nauczyć Szymka pić z niego herbatę bo my na cycusiu więc z mlekiem to problemu nie ma.
          on bierze do buzi ustnik , pogryzie i wyrzuca kubek.
          nie wie że ma ciągnąć.
          dalej mu dawać az się domysli?
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            My tez mamy Nuby ( wciaz myli mi sie z Nukiem :P ) - mysle ze maly zakapuje o co biega - moj Kacper tez tylko smoak ciumkal az skapowal ze jak podniesie kubek to cos leci

            Skomentuj


              #21
              czarna twoja córa pije wszystko prócz mleka...moja natomiast pije z butelki tylko wodę,mleka nie pija,soków nie pija...może dajesz jej zbyt ciepłe to mleko??pije ci soki i wodę bo to jest chłodne???sama nie wiem..

              Skomentuj


                #22
                a wogóle to muszę ja nauczyć z niekapka albo z bidonanajwyższy czas

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  no kurcze własnie nie bo herbatkę ciepłą pije,i zawsze jej sprawdzam czy nie jej cos za gorące,mamy tez taki kubek nei pamiętam z jakiej firmy ale chyba nuby własnie tak wygląda http://www.allegro.pl/item526516121_...wyt_320ml.html nie wypał straszany bo nawet ja nie moge z niego "pociągnąć",dziś wypiła trochę mleka ale połowe z kubka z butelki wszystko wypija i przy tym płaczu,ale jje sie bardzo chciało więc trochę wypiła.
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    #24
                    ja wychodzę z założenia,że jak sie dziecku chce to umie...
                    Dzieci to są małe spryciarze,w przypadku mojej woli butelke bo tam leci,a przy niekapku musi ciągnąć spróbuj jeszcze kilka podejść z tym mlekiem może wkońcu załapie??mojs pije tylko zimna wodę tzn.w temp.pokojowej

                    Skomentuj


                      #25
                      Mamy ten sam kubeczek.
                      Twoja cora jest juz na tyle duza ze wcina tez zupki itp. Wiec moze wez i odstaw jej mleko czy kleik ktorego pic z kubka nie chce.Na sniadanko jakas kaszka z lyzeczki, na kolacje tez. Po tych 2,3 dniach daj jej kubek z mlekiem - moze zalapie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        no dzis się napiła jak pisałam-ale nie wypiła wszystkiego ale dobre i to że juz zaczęła
                        ...Każda z karmiących piersi matki
                        jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                        Błogosławionym szczęściem...

                        Skomentuj


                          #27
                          No to teraz bedzie do przodu.Wazne ze pokapowała.

                          Skomentuj


                            #28
                            no nawet dziś piła mleko z kubka rano,ale nie wiem jak by tu wieczorem zrobić z tym kleiczkiem na dobranoc,no przyznaję ze nawet jest mi o wiele wygodniej podać jej w butelce(mleko+kaszla lub sam sinlac z wodą),a tak musiałabym łyżeczką...hmmmm
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              #29
                              Fakt wygodniej ale mala musi sie powoli przestawiac na jedzonko z lyzeczki. Duza Pannica jest i wkrotce sama jesc bedzie.
                              My jemy 3 i tylko raz z kubka jemy wieczorem.Maly sie wyglupia jak je z lyzeczki wiec wieczorem odpada, wole dac niekapek, bardziej sie wycisza No i tylko mleko w sumie z kubka ciagniemy.
                              Wez dawaj jej wieczorem pierw bardzo zadka kaszke/kleik i co dzien gesciejsza rob skoro wcinacie wieczorem geste

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja tam mojej nie daję kaszki, o 20 kolacja kanapeczki itp. a o 21 mleczko z kubka z dzióbkiem i lulu.Zauważyłam że mała lepiej śpi niż jak obżarła się kaszką.Dodam że picie pije z normalnego kubka, stałe pokarmy typu ziemniaki,makaron je sama.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X