Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziecka do 100 zł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

    Mój synuś ma 2 latka A córeczka pół roczku - a chrześniak ma półtora roczku - chrześnica 4 latka więc musze szukać czegoś jeszcze innego - dostosowanego do ich wieku Ale dzięki za link przyda się na przyszły rok.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

      Łooooo, no to masz rozbieżność wiekową ha ha, bo tutaj juz nie kupisz jednakowych zabawek, bo co dla małego dziecka to już obciachowe dla takiego 4 latka

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

        Napisane przez basiekkk Pokaż wiadomość
        Dziewczyny, wesprzyjcie mnie swoimi radami - da się kupić fajny prezent dla dziecka na święta do 100 zł? Niestety (ogólnie stety, ale nie pod tym względem ), trochę tych dzieci w rodzinie do obdarowania mam. Zależy mi najbardziej na zabawce, może być edukacyjna, nie na ubrankach. Liczę na Waszą pomoc i kreatywność
        ja kupiłam przez internet, bo szybciej i taniej. Ja kupiłam takie gadżety lego xxxL]. Mam nadzieje, że mu się będzie podobać. Może was też natchnie Powodzenia
        Last edited by disne; 23-07-2020, 00:27. Powód: link
        Sore wa himitsu desu ^^

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

          To też zależy czym się dziecko dane interesuje, jaką postacią z filmu, kreskówki, bajki?
          Np. Jak lubi bajkę "Auta" to taki dywan, gdzie jest droga, domy, można bawić się autkami, albo taki gadżet z tej bajki w postaci danego auta, one tam mają swoje imiona..
          Jeśli wiesz, czym te dzieci się interesują, to powinno Ci być łatwiej, lub, podpytaj rodziców

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

            Dzieci lubią grać w gry komputerowe, to wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie bezpieczna i edukacyjna Akademia Umysłu. Dzieci lubią zdobywać nagrody, a gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, uruchamia się śmieszny ludzik, który zachęca do krótkiej gimnastyki

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

              Dzieci lubią grać w gry komputerowe, to wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie bezpieczna i edukacyjna Akademia Umysłu.
              Dzieci lubią też poznawać ciekawe i przydatne na co dzień rzeczy i zdobywać nagrody. Mnie się podoba w niej to, że gdy dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, uruchamia się śmieszny ludzik, który zachęca do krótkiej gimnastyki

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                ooooo to z tą gimnastyką to całkiem fajne Takie akurat zabawy komputerowe to jeszcze warto kupić. Byle nie te drastyczne , bo póxniej dzieci sa zbyt agrsywne.
                Ja teraz na wielkanoc chyba kupie małemu rowerek biegowy akurat jest za 100 zł w biedronce w promocji.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                  Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionym odciskiem dłoni chrześniaka i datą chrztu. Coś pięknego , produkt firmy ARTESS. Ja kupowałam przez sklep, ale widziałam, że na allegro też sa. Polecam. To coś nowego

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                    Doskonałym prezentem dla dziecka ale również dla rodziców może być
                    fotoalbum , xxx , podarowałam taki
                    właśnie mojemu bratankowi .Jego rodzice byli mile zaskoczeni.
                    Last edited by disne; 23-07-2020, 00:23. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                      Może jakiś gadżet do komputera? Na przykład głośniki? Jeżeli się na tym nie znasz, to przejrzyj ten tekst xxx Mój syn na pewno by się ucieszył z takiego prezentu.
                      Last edited by disne; 23-07-2020, 00:24. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                        Ja zdecydowanie jestem za grami, które też uczą dzieci. Fajne są xxx puzzle djeco, są bardzo ładne i kolorowe, dzieci z chęcią się nimi bawią, a dodatkowo rozwijają się.
                        Last edited by disne; 23-07-2020, 00:24. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                          U mnie ostatnio wielką furorę robi coś zupełnie banalnego, czyli teatrzyk cieni Można go nabyć w zuzu toys - xxx , idealny na wieczór i dzieci marudzące przed snem, w zestwie są książeczki z pomysłami na bajki i zabawy, ale śmiało możecie dać upust swojej wyobraźni i wymyśleć własne wersje
                          Last edited by disne; 23-07-2020, 00:25. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                            Przyznam, ze pierwszy raz się z czymś takim spotkałam -mowa o cieniach oczywiście

                            a pamiętacie stare bajki puszczane na ścianach z kliszówek?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                              Gry komputerowe na pewno nie są dobrym pomysłem na prezent. Nie przeraża cię to że coraz mniej dzieci bawi się na podwórkach? Wszystkie siedzą z nosami w komputerach i tabletach - dla mnie to straszne. Moim zdaniem lepszym prezentem będzie xxx lub jakiś twórczy zestaw który pozwoli dziecku pobudzić wyobraźnie.
                              Last edited by disne; 23-07-2020, 00:25. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                                Napisane przez Lolitka77 Pokaż wiadomość
                                U mnie ostatnio wielką furorę robi coś zupełnie banalnego, czyli teatrzyk cieni Można go nabyć w zuzu toys - xxx , idealny na wieczór i dzieci marudzące przed snem, w zestwie są książeczki z pomysłami na bajki i zabawy, ale śmiało możecie dać upust swojej wyobraźni i wymyśleć własne wersje
                                Koleżanko, to jest rewelacyjne! Mega pomysłowe, a przecież takie proste. Podejrzewam, że zabawa musi być przednia, tak jak napisałaś
                                Last edited by disne; 23-07-2020, 00:25. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X