Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajki wczoraj i dziś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Bajki wczoraj i dziś

    Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
    My mamy nagrane kilka odcinków Maszy i Niedźwiedzia i jak synek chce oglądać bajkę to właśnie ją mu puszczamy. Wtedy jesteśmy pewni, ze nic złego nie ogląda.
    Właśnie wszędzie słyszę, że dzieci uwielbiają tą bajeczkę, niestety mojego synka raczej średnio ona interesuje. Może jeszcze do niej "dorośnie"

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Bajki wczoraj i dziś

      U nas jest hitem, chociaż ostatnio już rzadziej przez synka ogladana. Wiadomo wszystko sie nudzi, nawet ulubiona bajka.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Bajki wczoraj i dziś

        Mój synek bardzo lubi oglądać też programy z dziećmi, może nawet bardziej niż bajki. Na TVP APC są np takie krótkie programiki " o czym one mówią" synek je uwielbia

        Skomentuj


          #94
          Odp: Bajki wczoraj i dziś

          A mojego synka teraz średnio to interesuje, ale to dobrze czym mniej telewizji tym lepiej. Wole jak sie bawi zabawkami.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Bajki wczoraj i dziś

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Właśnie wszędzie słyszę, że dzieci uwielbiają tą bajeczkę, niestety mojego synka raczej średnio ona interesuje. Może jeszcze do niej "dorośnie"
            Moje dzieci lubią ale i też bajkę do czytania Kuba ogląda w języku rosyjskim i chociaż nie rozumie i tak to lubi oglądać . Nie wiem dlaczego puszczają dla dzieci takie bajki z przemocą Nie lubie tego typu Lego Ninjago czy te inne
            Były takie bajki i kiedyś ale teraz to już zbyt dużo przemocy

            Skomentuj


              #96
              Odp: Bajki wczoraj i dziś

              Jaki szmat czasu już minął. Stare bajki uczyły, rozwijały, ciekawiły nas. Obecne niestey mają w sobie przemoc, "kiepski żart". Nawet nie da się opisać tego co producenci obecnych bajek robią z mózgami naszych dzieci. Jedynie bronią się jeszcze bajki Disney'a

              Skomentuj


                #97
                Odp: Bajki wczoraj i dziś

                kiedyś bajki były spokojne i stonowane, pełne spokoju i ciepła, teraz większość to bicie się ,agresja, przemoc i głupkowato stworzone postacie. Przyznajcie niektóre stworki bajkowe są okropne wizualnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Bajki wczoraj i dziś

                  Na szczęście do tej pory np w TVP ABC leci np. Krecik, Reksio czy Bolek i Lolek. Wbrew pozorom dzieci do tej pory bardzo lubią te bajki

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Bajki wczoraj i dziś

                    A anime po polsku dla maluchów ktoś poleci? Sama bardzo lubię oglądać, ale wiem, że jest też sporo "złego" w tych bajkach, dlatego szukam czegoś odpowiedniego dl 3 latka.

                    Skomentuj


                      Odp: Bajki wczoraj i dziś

                      Moje dzieci tak jakoś jeszcze nie przepadają za bajkami wyświetlanymi w telewizji. Zdecydowanie wolą, gdy Im czytam Przeraża mnie ilość przemocy w niektórych bajkach, szczególnie w kreskówkach :/


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bajki wczoraj i dziś

                        Lubię puszczać synkowi bajki z mojego dzieciństwa: krecika, reksia, Bolka i Lolka. On też je lubi. Ale Tomka, Strażak Sama to wolę w tej nowszej wersji.

                        Skomentuj


                          Odp: Bajki wczoraj i dziś

                          W dzisiejszych bajkach postacie sa strasznie wymyslone, nie maja jakis normalnych, fajnych ksztalltow, pelno w nich przemocy, strzelanin, a nawet dziwnych ''doroslych'' tekstow

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X