Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Z głową w chmurach"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Z głową w chmurach" Opisz swój najpiękniejszy sen i wygraj nagrody!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-09-2010, 11:50
admin admin jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
admin.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Konkurs "Z głową w chmurach"

Chcesz zdobyć film "Ciacho" oraz książkę Adrian Mole "Zaginione dzienniki 1999–2001"?

Czytaj więcej o filmie >>
Czytaj więcej o książce >>

Nic prostszego! Wystarczy, że opiszesz w max. 10 zdaniach swój najpiękniejszy sen!

UWAGA!!!
opowiadania konkursowe zamieszczamy jako posty a nie nowe wątki

Autorki najciekawszych wpisów nagrodzimy filmem "Ciacho" oraz książką Adrian Mole "Zaginione dzienniki 1999–2001"

Nagradzamy aż 5 odpowiedzi!

Nagrodę wygrywają użytkowniczki o nickach:

enigma10
kamila313
kathiee
gosia5
Sesil

Gratulujemy!
Laureatki proszone są o sprawdzenia wiadomości na www.ja.w.polki.pl

Konkurs trwa od 30.09 do 18.10.2010 roku!

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi najpóźniej 25.10.2010 roku.

Życzymy przyjemniej zabawy.

.................................................. ................................................

ZASADY KONKURSU:

1. Konkurs "Z głową w chmurach" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają film "Ciacho" oraz książkę Adrian Mole "Zaginione dzienniki 1999–2001"

3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. oraz polki.pl

4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.

5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 września do 18 października 2010 roku!

6. Jury podejmie decyzję do 25.10.2010 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.

7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 13:10
19790411 19790411 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
19790411.polki.pl

Zdjęcia: 42
Domyślnie Odp: Konkurs "Z głową w chmurach"

Ależ tu pięknie i kolorowe, ludzie weseli, uśmiechają się do siebie, pozdrawiają się wzajemnie. O dziewczynka, najwyżej 7-letnia spadła ze schodów, ale co to... nie płacze? Uśmiecha się? Nie boli ją? Zaraz, zaraz.... podbiega do niej chłopak, na oko 18-letni, próbuję krzyczeć, ostrzec ją i nie mogę, pewnie chce zabrać jej lalkę, która została na schodkach. Ale co to... chłopak podnosi dziewczynkę, podaje jej lalkę, pozdrawia ją i machając odchodzi. Podbiegam do niej, pewnie trzeba jej założyć jakiś opatrunek na kolano i ręce. Dziewczynka patrzy na mnie dziwnie i tłumaczy wesoło - "nic mi się nie stało, fajnie, leciałam prawie jak ptak". Nic nie rozumiem, na kolanie i rękach nie ma śladu po upadku.....
Co to za okropny dźwięk??? Ależ dzwoni - wyciągam rękę - otwieram oczy, a to budzik. niestety, ten kolorowy świat, bez bólu i cierpienia, który miałam przed chwilą przed oczami - to tylko wspaniały sen....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 14:02
joannas1 joannas1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joannas1.polki.pl

C - czarującego chłopaka poznałam
U - uratował mi on życie, wyciągnął mnie z wraku palącego się samolotu
D - długo w szpitalu leżałam
O - on codziennie mnie odwiedzał i przynosił mi kwiaty
W - wielkie uczucie nas połączyło
N - nie przeszkadzało mu, że nie jestem w pełni sprawna po wypadku
Y - yyy ( nie moja wina, że nie ma w słowniku słowa na y )

S - słodkie życie razem wiedliśmy po wyjściu ze szpitala
E - emeryturę razem też przeżyliśmy
N - nic więcej do szczęścia mi nie trzeba było...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 15:00
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434

Zanurzam się w przejrzystej,lazurowej toni;nawet nie wiedziałam,że niebo jest takie niebieskie...Choć lecę już od kilku dni nie czuję nic prócz wszechogarniającego szczęścia;jeszcze nigdy nie czułam się taka wolna..Z góry ziemia wygląda jeszcze piękniej:zielone,dziewicze lasy;lazurowe,grzeszące czystością morza i oceany;po wojnach i nieurodzajach nie ma nawet śladu;nie widać kataklizmów i zanieczyszczeń...Czyżby Ziemia odrodziła się na nowo..?Mijam samych szczęśliwych ludzi - są roześmiani i radośni;nikt nikogo nie nazywa wrogiem,złodziejem ani mordercą;nikt nie cierpi z powodu głodu i choroby;nikt nie jest samotny...Co chwilę pojawiają się dzieci.Wszystkie mają na twarzy szczere,szerokie uśmiechy i choć niektóre są jeszcze bezzębne, wszystkie mówią to samo:jestem szczęśliwy!
Sielski widok przerywa straszny ból lewego skrzydła,który dopiero teraz uzmysławia mi jak bardzo jestem zmęczona;muszę odpocząć,zamknąć na chwilę oczy...A może lepiej nie spać?Bo czy Świat nadal będzie taki piękny jak je otworzę..?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 15:44
Sesil Sesil jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Sesil.polki.pl

Siedzę sobie na wygodnym fotelu, na jednym z tarasów w przepięknym mieście Włoch...Mediolanie. Rozpościerający się widok na miasto otulone promieniami słońca, zachwyca mnie...Na kolanach trzymam kartki na których szkicuje tajemniczo piękną architekturę. Jest tak błogo i cicho, że słyszę wnętrze swej duszy, gdzieniegdzie słychać tylko kilka włoskich słów. I czuć tak nierealnie prawdziwy zapach kawy który przybył pewnie z jednej z kawiarni i zapach drzew pomarańczowych, które są poustawiane na tarasie...czuje jak motyl muska mój policzek, mimowolnie otwieram oczy...mój Kochany całuje policzek trzymając w ręku tace z kawą i świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy...uśmiecham się, już wiem skąd ten zapach Tak przepełniony magią sen z zaskakującą pobudką był wyjątkowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 20:06
Justi1983 Justi1983 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Justi1983.polki.pl

Zdjęcia: 34

Kilka dni temu obudziłam się z uśmiechem na ustach, bo miałam piękny sen, dzięki któremu przeniosłam się w krainę dziecięcych marzeń. Przyśniło mi się, że bawiłam się razem z moimi koleżankami z klasy w "chowanego". I niczym w "Opowieściach z Narnii" ukryłam się w szafie wśród ubrań. Gdy zrobiłam krok w tył znalazłam się na polanie, gdzie wszystko było kolorowe, wręcz bajkowe. Nagle usłyszałam pytanie: "Może masz ochotę na watę?". Odwróciłam się i zobaczyłam chłopca, który stał przy maszynie i produkował watę cukrową. Dopiero wtedy spostrzegłam, że wszystko wokół jest zrobione z łakoci. Kwiatki na polanie są z czekolady, owoce na drzewach to przepyszne landrynki, liście są zrobione z galaretki, a chmury to bita śmietana. Ach szkoda, że to był tylko sen, ale za to jaki słodki sen
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 22:01
enigma10 enigma10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
enigma10.polki.pl

Miasto: ul. Wojska Polskiego 69/16 18-400 Łomża
Zdjęcia: 20

Pewnej nocy przyśniło mi się, że idąc znaną mi drogą obok domu, nagle wychodzę na przepiękną łąkę. Wiele razy chodziłam tą drogą - a tu taka niespodzianka: przepiękne kwiaty, latające motyle, rozśpiewane ptaki tworzyły atmosferę idylli na ziemi.
Stoję więc i niemalże przecieram oczy ze zdumienia, a w tym czasie podchodzi do mnie sarna o przepastnych oczach i delikatnie trąca w dłoń.
Niewiele myśląc wyciągam rękę i spokojnie gładzę mięciutkie chrapy sarenki.
U moich stóp bawią się wesołe, rozbrykane wiewiórki, na których rudym futerku tańczą promyki słońca.
Byłam tak oszołomiona i oczarowana tym niezwykłym widokiem, że aż usiadłam z wrażenia na tej łące. Obserwowałam baraszkujące zwierzęta, bajecznie kolorowe motyle i niezwykłe kwiaty.
Kiedy się obudziłam, miałam uczucie, jakbym unosiła się w powietrzu.
Czułam się cudownie i pomyślałam sobie, że tak (chyba?) wygląda raj...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2010, 23:24
justynarojek's Avatar
justynarojek justynarojek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
justynarojek.polki.pl

Zdjęcia: 133

Jestem w kolorowym pokoju niby znanym mi a jednak nieznanym.Ściany nadal są wrzosowe jednak wszędzie poprzyklejane są misie, wróżki i inne bajkowe postacie.Czuję się dziwnie -zniknęło moje łóżko małżeńskie a zamiast niego stoją w pokoju dwa łóżeczka , malutkie mebelki, przewijaki inne akcesoria.Rozglądam się dalej zdezorientowana o co w tym wszystkim chodzi i nagle w roku pokoju na wielkim bujanym fotelu zauważam ją .Dziwne myśle sobie bo przecież ona to ja ale jakaś inna -szczęśliwsza, piękniejsza, spokojniejsza.Moją uwagę przyciąga nagle ciche kwilenie ,patrzę a to ona trzymie na rękach dwa malutkie tobołki-Z ciekawości pochodze bliżej i widze,że to maleńkie bobaski, ona czyli ja szepce im czule do uszka-moje kochane aniołki, mamusia tak dugo na was czekała w końcu jesteście.Stoję i serce wali mi jak opętane, po twarzy spływają łzy, są to łzy szczęścia.Sen ten uosabia bowiem moje marzenie by jeszcze raz zostać mamą.Na razie niestety jest ono nieosiagalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2010, 21:27
bidoneczka bidoneczka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bidoneczka.polki.pl

Mój najpiękniejszy letni sen? Tylko i wyłącznie ten, w którym widzę siebie "z brzuszkiem" na zielonej, pełnej kwiatów łące. Wesoła tańczę, skaczę, śpiewam. Po chwili pojawia się mój mąż, także rozanielony. W ręku trzyma kosz z pysznościami na piknik. Siadamy oboje na trawie,dokoła szum drzew, zapach łąki,śpiew ptaków, rozgrzane słońce i my wtuleni w siebie czekamy na nasze maleństwo, które mocnym kopnięciem po tamtej stronie brzucha przypomina,że przecież już z nami jest...I wtedy budzę się i widzę, że mój "wyśniony" synek wdrapuję się na mój brzuch...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2010, 21:29
blanca blanca jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
blanca.polki.pl

W moim najpiękniejszym letnim śnie, jestem z powrotem małą dziewczynką, umorusaną, potarganą, a nie matką dorosłych już synów. Akcja ma miejsce podczas cudownie ciepłego lata, w ogrodzie mojej ukochanej, już nieżyjącej babci. Moja baza jest oczywiście w domku na drzewie - dokładnie starej, rozłożystej czereśni. Jestem otoczona grupką rówieśników,wśród których to ja jestem najroztropniejsza i decyduję w co mamy się bawić. Nikt w moim śnie nie gotuje, a w każdym momencie każdy ma do dyspozycji takie smakołyki na jakie ma ochotę. Nie ma w mym śnie telewizorów ,komputerów ani samochodów, za to poruszamy się wśród kolorowych, bajecznie pachnących kwiatów, szumu strumyczka, śpiewu ptaków. I najbardziej jest smutno wracać do rzeczywistości, bo tak naprawdę chciałabym, aby ten sen trwał nieprzerwanie....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania