Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słodycze

    Czy podajecie swiom pociechom jakieś słodycze? Ja swojej prawie juz 8miesiecznej corce daje do jedzenia Kinder mleczna kanapka i Kinder niespodzianka oraz Petiteki lubimisie-bardzo je uwielbia
  •    
       

    #2
    ja swojej starszej córce pierwsze słodcze (czekoladki , cukierki) podałam po 2 urodzinach

    ale wcześniej jadła słodkie bułeczki np. z jabłkami i kruszonką mniam...
    i jadła biszkopty i inne ciasta


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Moje 8,5 dziecko oprócz biszkoptów i herbatników jeszcze
      nic innego nie jadło i pewnie jeszcze długo jeść nie będzie.

      Skomentuj


        #4
        ogólnie im później tym lepiej
        ja tak uważam
        i wcale się moja starsza córka teraz nie dopomina o czekoladki itd. woli domowe ciasta
        a jak mamy ochotę na "zapchanie się" robię blok czekoladowy - tyle tam kalorii ale od święta się chce

        a małej ma prawie 6 miesięcy na razie nic nie daję
        choć teściowa oststnio chciała jej dać czekoladke polizać


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Amelka prócz biszkoptów i chrupek kukurydzianych nic słodkiego nie dostaje.A im później tym lepiej wole dac jej owoc niż słodycze

          Każdy robi według swego uznania
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            pierwszego syna chowałam tylko na owocach i warzywach, żadnych słodyczy.
            dzis ma 9 lat i nie lubi NIC co jest z czekoladą, je krakersy, paluszki i żelki Haribo.czasem żałuję, uważam że dzieciństwo w jakimś sensie powinno sie kojarzyć z czekoladą.
            młodszy ma 8 miesięcy, czasem dostaje do ręki kostkę gorzkiej czekolady czy pół kinderki, normalnie je biszkopty i chrupki kukurydziane. myślę że dawać można ale tu po prostu trzeba zachowac rozsądek.
            ale każdy robi oczywiście jak uważa.
            Last edited by pinklady; 06-12-2008, 20:39.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              mój synek ma teraz niecałe 3 lata, jje słodycze z umiarem, ale pierwszą czekoladkę dostał jak miał 1,5 roku, wcześniej tylko biszkopty i herbatniki jadł

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                pinklady sliczny jest Twój synek

                Skomentuj


                  #9
                  Słodkości podawane raz na jakiś czas napewno nie zaszkodzą ((mówie tu o kinderku)). Jednak ja swojej córci, która ma 7 m-c daje głównie biszkopciki, bo bardzo jej smakują oprucz tego je jedynie flipsy i nic pozatym. Za to starsza córa dość szybko wszystko jadła więc i słodkości też jak miała kilka m-c . Teraz ma ona 3 latka i uwielbia "jajo" z niespodzianką ale i kanapki od nestle ((z kruliczkiem nesqika- nie wiem czy takie w Polsce są))

                  Skomentuj


                    #10
                    moja ze słodyczy je tylko biszkopty i zwykłe chrupki kukurydziane, na razie nie zamierzam jej podawać nic więcej, choć ostatnio czytałam, że po 11 miesiącu można podać kawałeczek domowego ciasta najlepiej z owocami i na biszkopcie(artykuł o świątecznym jedzonku)
                    jak już będę podawała, to na pewno zamiast kinderków dam gorzką czekoladę

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                      jak już będę podawała, to na pewno zamiast kinderków dam gorzką czekoladę
                      Ale dziecko często wiec co dobre i może tą goszką odrzucić poza tym w kinderkach jest chyba więcej dobrego niż w samej gorzkiej czekoladzie. Kinderek po za czekoladą ma również mleczne nadzie z dużo większą ilością wapnia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                        Kinderek po za czekoladą ma również mleczne nadzie z dużo większą ilością wapnia.
                        No właśnie, to reklamy robią z ludzkimi mózgami

                        pinklady a to, że starszy syn nie lubi czekolady to nic tylko powinnaś się
                        cieszyć,

                        Skomentuj


                          #13
                          moja mała wcina tylko moje mleczko, ale ja uwielbiam słodycze więc i ona szybko zacznie
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            pierwsza słodycz jaki dostał mój synek był miś lubiś.. synek bardzo go lubi ale nie daje mu go zbyt często.. raz na jakis czas wystarczy... zamiast tego dostaje chrupki kukrydziane biszkopty i ciastak lu pepitki

                            Skomentuj


                              #15
                              Nasz syn (skończył 3 lata) wcina wszystko co słodkie staramy się ograniczać ale ciężko nam idzie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X