Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wybór

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wybór

    Witam, mam pytanie odnośnie położnej przy porodzie. Czy warto mieć swoją zaufaną położna, czy to nie ma znaczenia i przy porodzie położna która aktualnie ma dyżur zajmie się mną równie dobrze.
  •    
       

    #2
    Odp: wybór

    ja nie wybierałam położnej - w czasie porodu miałam do czynienia z dwoma bo była zmiana personelu i akurat mi się trafiły połozne bardzo pomocne - zarówno ta ktora przyjmowała mnie na oddział i się mną opiekowała w czasie poerwszej fazy porodu, jak i tak ktora poród odbierała, choc zaznacze ze w szpitalu w ktorym rodziłam jest mozliwosci oficjalnego zaplacenia za opieke poloznej ktora jest z rodzaca caly czas, ja nie czulam potrzeby by polozna byla caly czas ze mna, choc przychodzila co jakis czas i pytala co i jak, pomagała, doradzała jak sie układac by było łatwiej, u mnie ogromnie ciezko wchodzila głowka dziecka w kanał rodny i wowczas ogromnie mi pomogła - mówiła jak układac ciało, miednice by ulżyć w bólu, kazdej rodzaej zyzce byy trafic na taki personel jak ja

    Skomentuj


      #3
      Odp: wybór

      Ja też nie miałam położnej ,nie czułam takiej potrzeby a przy pierwszym i drugim porodzie to były położne w porządku Przy pierwszym to nawet dwie się pokłóciło ale nie odbiło się to na moim porodzie czego się obawiałam

      Skomentuj


        #4
        Odp: wybór

        Ja nie wybierałam położnej do porodu. W niektórych szpitalach jest to bardzo drogie, bo chyba ok 1 tys. zł. Fajnym pomysłem jest uczęszczanie na szkoły rodzenia w szpitalu w którym będziesz rodzić w tedy poznasz położne tam pracujące. Na pewno warto rodzić z partnerem, siostrą czy mamą, bo warto mieć przy sobie osobę na której można polegać . Można też skorzystać z usług Douli.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wybór

          Każda położna jest dobrze przygotowana do przyjęcia porodu, nie powinnaś mieć żadnych obaw co do tego. Natomiast jeśli masz zaufaną położną to zawsze lepiej żeby to ona towarzyszyła ci przy porodzie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wybór

            Ja wybrałam szpital 70 km od mojego miasta, choć w mieście mam szpital, dlatego, że tam można było mieć położną tylko dla siebie w czasie porodu. Oczywiście trzeba było sobie jakąś położną wybrać. Doradziłam się koleżanki, której znajoma pracuje w tym szpitalu i poradziła mi najbardziej doświadczoną panią z kursami itp. I wybrałam ją, zadzwoniłam, umówiłam się. I jestem bardzo zadowolona. Miałam najlepszą salę porodową na oddziale, bo o to zadbała. Była przy mnie cały czas w czasie porodu i po porodzie jak miała dyżury przychodziła do mnie, do małej, pytała, doradzała, przyniosła nam dodatkowe gadżety w ramach wyprawki. Musiałam zapłacić za to 800 zł, ale uważam, że warto. Zwłaszcza przy pierwszym dziecku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: wybór

              zapraszam do wątku tutaj :http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=8791&page=4,, ten zostaje zamknięty, aby ograniczyć ilość postów o podobnej treści, pozdrawiam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X