Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-10-2018, 11:23
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Domyślnie Odp: wyprawka szkolna

W sumie teraz w każdym większym markecie jest pełno akcesoriów szkolnych takich jak zeszyty, pisaki, kredki. Naprawdę nie ma problemu z dostępnością a i ceny są przyzwoite.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-2019, 10:25
aldonav aldonav jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aldonav.polki.pl

Jeśli chodzi o artykuły papiernicze to wszystko kupujemy w Meteora w Tomaszowie Mazowieckim http://meteora.org.pl/ to hurtownia papiernicza, mają świetne zaopatrzenie i bardzo przyjemne ceny. W ofercie artykuły papiernicze, biurowe i artykuły dla plastyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 18:33
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Przygotowania do szkoły na pewno trochę kosztują i też trzeba poświęcić czas, żeby kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Też w ogóle ważny jest wybór placówki do której będzie chodzić nasze dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej to dobra placówka i tutaj puściliśmy syna. Głównie też dlatego, że dziecko tutaj może przebywać nawet do 18.00
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-2019, 11:59
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Prawda, że ceny są czasem zniewalające... najgorzej jest, jak wcale nie odpowiadają jakości produktów Ja od siebie do wyprawki mogę polecić na pewno nie Empiki czy inne księgarnie, a jednak zakupy przez internet, ew. supermarkety. Natomiast nie oszczędzałabym na plecaku - moja córa ma od podstawówki plecak Vans Realm i nosi go w kółko, do tego przy całym tym ciężarze plecy zdrowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2019, 08:32
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Bez plecaka się raczej nie obędzie Dlatego warto poważnie pomyśleć o jego zakupie. Dzieci i młodzież lubią modne dodatki dlatego dobrym pomysłem będzie zakup markowego plecaka. Duży ich wybór znajdziecie na stronie https://desportivo.pl/pl/c/Plecaki/69.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania