Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bioderka niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bioderka niemowlaka

    Ja byłam na badaniu bioderek z dziećmi. Z córką miałam dwie wizyty a z synem 3 bo mały na drugiej wizycie nie miał ukończonych 3 miesięcy. Pan doktor zrobił iUSG i ocenił stan bioderek. U nas jest wszystko dobrze

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bioderka niemowlaka

      My byliśmy normalnie w Gdańsku u ortopedy. Zaznaczone ma tylko, że zajmuje się właśnie wykonywanie usg bioderek. Wspaniały lekarz i cieszę się, że trafiliśmy właśnie do niego.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bioderka niemowlaka

        Ważne jest żeby po narodzinach dziecka lekarz nie tylko sprawdził normalnie bioderka lae przede wszystkim zrobił USG. My mamy swojego ortopedę dziecięcego do którego chodzimy z dziećmi ale on nie robi USG i na bioderkach byliśmy u innego

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bioderka niemowlaka

          Koniecznie trzeba zrobić usg. Jeśli nie można na nfz to zrobić to prywatnie. Im wcześniej coś wyjdzie tym łatwiej z tym walczyć.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bioderka niemowlaka

            Na usg stawow biodrowych noworotka bez problemu mozna dostac skierowanie wystarczy tylko poprosic o nie i pozukc przychodni w ktrej ortopeda dzieciecy robi usg

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bioderka niemowlaka

              Ze skierowaniem faktycznie nie ma problemu, ale problem się robi, żeby dostać się na takie usg w terminie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bioderka niemowlaka

                U nas takiego prolemu nie ma. Jak dzonilam inpowiedziwlam ze nowordek to od razu miejsce sie znalazlo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bioderka niemowlaka

                  U mnie w szpitalu przy wypisie od razu dostałam skierowanie na usg bioderek w 6 tygodniu pomimo tego, że w szpitalu było w badaniu wszystko dobrze i teraz maluch kończy 5 miesiecy i mamy kolejną wizytę za tydzień. Może czasami warto samemu sie o skierowanie upomnieć...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bioderka niemowlaka

                    Jeśli szukacie gabinetu prywatnie w Warszawie, w którym warto wykonać usg bioderek dziecka, polecam to miejsce:
                    http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/


                    Robiłam badanie z córcią i badanie bardzo dokładne.
                    Nie ma się tutaj czego obawiać i nie trzeba do badania dziecka jako specjalnie przygotowywac. Badanie USG stawów biodrowych u niemowląt nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem. W czasie badania należy się jednak przygotować na to, że dziecko może płakać. Aby uspokoić je i zrelaksować, warto nakarmić je przed badaniem i towarzyszyć mu.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X