Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

    Prosze Was bardzo gorąco o pomoc. Nie wiem czy to jest dobry dział, ale szukam czegoś dla siebie - mamy Niedawno dowiedziałam się o tym, że szykuje się na styczeń dość huczna impreza i nie chodzi o sylwester, ale impreza dawnej klasy z liceum. Niby nie jestem jakaś zaniedbana ani nic z tych rzeczy ale chciałabym coś zrobić ze swoimi zmarszczkami. Nie będę ukrywała, że nie stac mnie na jakieś lasery czy coś tego typu. Wolałabym jednak podziałać przez kremy. Szukałam czegoś naturalnego na zmarszczki na forach i kilka razu przewineła się nazwa Buatic. Podobno jest to dobry krem na zmarszczki, które nie są jeszcze w jakimś zaawansowanym stopniu. Kobitki, miałyście może ten kosmetyk i możecie mi powiedzieć czy warto jest go kupować? Co jest takiego w środku że ma niby tak nawilżać skórę i zmniejszać zmarszczki? Pięknie prosze o pomoc, ponieważ nie chce wtopić pieniążków
  •    
       

    #2
    Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

    > Co jest takiego w środku że ma niby tak nawilżać skórę i zmniejszać zmarszczki?

    - koenzym Q10, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z eleuterokoka kolczystego, ekstrakt z lawendy wąskolistnej, ekstrakt z topoli czarnej, ekstrakt z guarany.

    Nie wiem co te co niektóre w ogóle znacza i czym są ale działaja więc nie narzekam. Tylko to trzeba dbać ogólnie też o ćwiczenia skóry^^
    Fantazja to wieczna wiosna.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

      A to to ja widziałam! Chodzi mi o cały skład Tego właśnie nie mogę znaleźć a szukam już od dłuższego czasu i cisza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

        INCI: Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Trilaureth-4-phosphate, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Sodium Carbomer, Ubiquinone, Palmitoyl Tetrapeptide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Santalum Album Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Nelumbo Nucifera Oil

        Całość składu tego kremu. Co do tego gdzie znaleźć to jest on na stronie kosmetyku tylko trzeba wybrać "szczegóły" i tam jest wszystko, jak aplikować i wszystkie ostrzeżenia itp.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

          kk, ale w sumie dajesz mi łacińskie nazwy a ja tego rozszyfrować nie potrafię ;/ możesz mi jakoś pomóc to rozjaśnić co i jak działa? Przepraszam ale na prawdę nie jestem zorientowana w tych tematach.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

            Mogą wszystko z łaciny przetłumaczyć Ci na j. polski, ale to w sumie można samemu sobie zrobić przy użyciu googla Powymieniam te ważnejsze i objaśnię

            1. ekstrakt z topoli czarnej - uelastycznia, nawilża i ujędrnia skórę,
            2. ekstrakt z guarany - zmniejsza obrzęki i opuchliznę
            3. ekstrakt z eleuterokoka kolczystego - wzmacnia i uelastycznia
            4 .ekstrakt z ruszczyka kolczastego - nawilża i zmiękcza cerę plus wzmacnia i poprawia mikrokrążenie i naczynka
            5. koenzym Q10 to antyutleniacz, nawilża i wzmacnia cerę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

              @moon34, dzięki wielkie. W sumie przy takich rzeczach to w sumie nie dziwię się, że nie ma dłuższego terminu ten kosmetyk. Strasznie dużo tych roślinnych wyciągów i ekstraktów :O
              Fantazja to wieczna wiosna.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                Czas ważności to ok. roku ale normą jest żeby jednak zużyć go prędzej ;p

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                  Trochę mnie nie było, bo dziwny czas nastał i remont mnie w domu także też było ciężko z czasem na pisanie Jestem, wracam i widzę, że piszecie i pomagacie. Myślę że pewnie kupię ten krem bo jednak rok to nie jest też aż tak krótko. Zdąży się go wykorzystać tak myślę przy tym że dziennie 2-3 razy się smaruję. Mam w planach napisać jeszcze jak się sprawuje, także myślę że zamówię go sobie za pare dni jak już wniosą mi wszystkie meble i będzie gdzie go położyć

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                    Jestem po 2 tygodniach smarowania się nim i jak na razie jest przyzwoicie! Na razie widzę że jest twarz miękka i delikatna. Cienie pod oczami też wydają się być mniejsze. Tak mi się wydaje, że zmarszczki też przy oczach inaczej wyglądają.. ale to nadal jest 2 tygodnie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                      jezeli masz juz zmarszczki i chcesz je czesciowo zniwelowac to najlepiej zadbac o bardzo dobre nawilzenie skory, bo czesc zmarszczek z tego wynika, a na takie powstale w wyniku wieku juz nic nie zadziala oprocz wypelniaczy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                        Zgadza się, za zmarszczki i przedwczesne starzenie skóry odpowiada m.in. brak odpowiedniego nawilżenia. Ważne jest też odpowiednie oczyszczanie i mycie twarzy. Mogę wam polecić produkt według mnie jeden z najlepszych bo jest to kosmetyk 3w1. Żel oczyszczający, które delikatnie peelinguje skórę i można go też później pozostawić na kilka minut na skórze jako maseczkę. Super oczyszcza, domywa makijaż no i nawilża i odżywia skórę twarzy. Kosmetyk w 100% naturalny, wegański więc dla każdego rodzaju skóry

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                          Musiałabym się zapoznać z nim bardziej. Poczytam w wolnym momencie o nim opinie. Butelka bardzo ładna, ale jednak troche mnie ta gliceryna na drugim miejscu niepokoi. Zobaczymy Tak czi inczej wszystkim pięknie dziękuje, bo widzę, że skóra po buatic się robi coraz ładniejsza i chyba to był dobry wybór by iść w naturalne kosmetyki

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                            Buatic nie znam. Używałam kilku kremów, ale moim zdaniem najlepsze jest serum Estee Lauder Advanced Night Repair. Zresztą wiele osób je poleca, nawet celebryci Naprawdę działa. Skóra jest świetnie nawilżona i napięta. Starcza na bardzo długo, bo nakłada się cienką warstwę.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

                              Ja tam wolę naturalne kosmetyki. Im mniej chemii, tym lepiej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X