Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rzadkie włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rzadkie włosy

    Mam bardzo rzadkie włosy, używałam odżywkę Wax ale to nic nie dało, nadal mam ich mało. Może znacie jakiś szampon, odżywkę lub inny preparat który by poprawił gęstość czupryny.
  •    
       

    #2
    Niestety to jak wygladaja nasze wlosy najczesciej jest uwarunkowane genetycznie i szampony niewiele tu pomoga...chyba ze masz rzadkie wlosy bo za czesto je farbowalas,robilas trwala itp.wtedy mozesz probowac roznych odzywek i szamponow(np:zawierajacych kofeine, przeciwko wypadaniu wlosow). Przy rzadkich wlosach najlepsze sa krotkie fryzurki Taka jaka nosila Kleopatra uwazam sexi i bardzo kobieca

    Skomentuj


      #3
      Niestety to geny

      Skomentuj


        #4
        No to pozostaje chyba jedynie wybor twarzowej fryzurki
        Przedluzanie i zageszczanie wlosow poprzez doczepianie jakihkolwiek pasemek odradzam,to bardzo obciaza cebulki,mozna pozniej nawet wylysiec...
        pasemka daja optycznie wrazenie ze wlosow jest wiecej no i wszystkie odcenie blondu Przy ciemnych wlosach bardziej widac ze jest ich niewiele.Spoko to jeszcze nie koniec swiata,ja mam male piersi

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rzadkie włosy

          Ja stosowalam rowniez odzywke Wax i mi akurat pomogla zalezne od kobiety jak i co na ktoras dziala

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rzadkie włosy

            Potrzebujemy 2 łyżek drożdży, 2 łyżek miodu i pół szklanki jogurtu. Najpierw należy dodać do drożdży ciepłego mleka i odstawić taką mieszaninę na około godzinę w ciepłe miejsce. Później dodajemy pozostałe składniki i tak powstałą papkę nakładamy na włosy na około godzinę, zakrywając je folią i ręcznikiem.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rzadkie włosy

              Cudów nie zdziałasz, genów nie oszukasz, niestety. Ale można spróbować trochę podnieść kondycję włosów, dobry szampon, kilka domowych sposobów i przede wszystkim odpowiednia dieta. Więcej na ten temat tutaj xxxx
              Last edited by disne; 23-06-2020, 17:49. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rzadkie włosy

                Zgadzam się - dieta ma ogromny wpływ na kondycję włosów. Warto zdrowo się odżywiać.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rzadkie włosy

                  ja bym poszła do dobrego fryzjera i zapytała, jak można uratować takie włosy. Na pewno jest jakiś sposób.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rzadkie włosy

                    Może powinnaś iść do dobrego dermatologa, który przepisze Ci jakieś płyny do wcierania włosow?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rzadkie włosy

                      Można też rozważyć skorzystanie z kliniki specjalistycznej. Ostatnio pojawiło się wiele nowych metod na leczenie łysienia i wypadania włosów. Może warto, więc poradzić się u nich także z Twoim problemem. Jeśli nie masz pomysłu, jak zacząć może przyda Ci się xxxx wyszukiwarka klinik zajmujących się różnymi działami medycyny estetycznej.
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 17:48. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rzadkie włosy

                        Można byłoby też się przepadać u dermatologa czy trychologa, może dałoby coś z tym zrobić.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rzadkie włosy

                          widziałam taki filmik jak facet dziewczynie o wyjątkowo rzadkich włosach zrobił krótką fryzurkę i to optycznie dodało włosom objętości.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rzadkie włosy

                            To prawda, zazwyczaj krótkie cięcie na rzadkich włosach lepiej wygląda, ale najlepszy to chyba dermatolog na takie problemy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rzadkie włosy

                              Zdecydowanie dieta , geny dobra pielęgnacja

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X