Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

    Witajcie dziewczyny!!!! Jestem młodą mamą 15 miesięcznego chłopczyka. I mam do Was małe pytanko. Chce otworzyć siłownie z wydzielonym miejsce zabaw dla dzieci z wykwalifikowaną opiekunką ( możliwość zostawienia ponad rocznego brzdąca). Sama szukałam takiego miejsca i nie znalazła w swoim mieście więc wpadłam na pomysł że zrobię to sama. Piszcie co sądzicie? Czy poszłybyście w takie miejsce ze swoimi pociechami?
    Z góry dziękuje.
  •    
       

    #2
    Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

    Jeśli pomsl dotyczy miasta Wroclaw to ja podpiszę sie 2 rękoma)))


    Skomentuj


      #3
      Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

      Ja jednak wolałabym zostawić dzieciaczka pod opieką kogoś bliskiego bo nie wiadomo czy dziecko nie bedzie sie bało obcych w takim miejscu.Raczej nie wzięłabym go ze sobą bo nie mogłabym spokojnie ćwiczyć wiedzac że nie ma przy nim mamy ani nikogo bliskiego.




      Skomentuj


        #4
        Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

        Ja z miłą checią!Super pomysł!Prosze o namiary jak powstanie!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

          Genialny pomysł, osobiście znam sporo mam, które nie wychodzą poćwiczyć włąsnie ze wzgledu na brak opieki nad dzeckiem, a ćwiczenia są wskazane po porodzie, zamknięcie się wdomu to najgorsze co może czekać młodą mamę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

            Znakomity pomysł Sama coraz poważniej myślę o powrocie do regularnych ćwiczeń na siłowni, ale jedno co mnie powstrzymuje, to właśnie małe dziecko już nawet zainwestowałam w tego rodzaju koszulkę na trening, ale nie udało mi się wyskoczyć na siłkę ani raz

            Skomentuj


              #7
              Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

              Jednym z elementów racjonalnego stylu życia jest aktywność ruchowa człowieka. Bardzo fajny klub z dużą ofertą zajęć fitness. Jestem bardzo zadowolona z ekipy i atmosfery https://www.sportspark.pl tam panującej. W klubie znajduje się dużo urządzeń, które pozwalają na różnorodność treningów, a instruktorzy są zawsze chętni do pomocy oraz korygowania błędów.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Siłownia z miejsce zabaw dla dzieci

                próbowałam już ćwiczyć w takich miejscach ale niestety nie jestem w stanie w 100% skupić się na treningu gdy wiem, ze gdzieś za ścianą sobie moje dzieciaki. Duzo lepszą opcją jest dla mnie wyrwać się samej raz w tygodniu na 20 min na trening EMS Serio efekty są niesamowite i gołym okiem widać jak znika niechciana tkanka tłuszczowa. Mięśnie też są mocniejsze a kondycja lepsza. Ja ćwiczę w Victory Body w Warszawie-Wesołej - fajny klimat, sympatyczni i zaangażowani w swoją prace trenerzy.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X